Водката с отеха не помага !
Така бях с едно момиче не за дълго по малко от месец, но бяхме всеки ден заедно за този един месец скъсахме 2 пъти, първият път ми каза, че сме много различни а втория и тя неможела да ми каже за какво. Според мен тя просто не иска да ми каже. Тя е на 21 а аз на 17 знам, че разликата е доста голяма особенно в този промеждутък, но имахме и много общо. сексът беше много добър извършвахме по 4-5 акта на вечер с поне 3 оргазма от неина страна. Тя също ми каза, че съм първият които я е разплакал всъшност тя е много забъркано момиче а забравих да спомена, че си има дете на 2 години. Може би просто иска да улегне да бъде майка според мен това е последната причина поради която може да сме скъсали. Също много и огаждах може би даже прекалено. до преди да я срещна бях лошо момче правех го с която и когато си поискам и заради най малката издънка ги отрязвах (може би сега просто ми се връща) така имам лична молба към редактора да качи тази моя лична драма дори и според него да не трябва.

Имам няколко предположения 1во че съм и омръзнал защото бързо и дадох всичко което поиска 2ро че пак съм и омръзнал но заради това, че несъм от най гъвкавите 3тето каза ми още една причина да не иска да сме заедно защото била кораво сърдечна кучка която ще ме нарани и, че няма да издържа с нея. аз много я обичам неискам изобщо да чуствам нещо към нея, обаче всички знаем, че човек не избира кой да обича.

Коментари

1.   Обзавеждането на горните етажи е твърде оскъдно, според мен там е проблемът.

2.   А бе, ти на училище ходил ли си?

4.   Научи се да пишеш!

5.   Хммм.. като водката не помага, пробвай с уиски! ;) Че я е обичаш съм напълно сигурен, тя ти е влязла под кожата! И не можеш да я махнеш, или изтръгнеш тези мисли чувства за нея от себе си! ... Човече тя те е променила. Тя е била тази от която се нуждаеш, за да бъдеш повече себе си, и по-добър ;) Какъв си бил преди нея, е все едно. Важното е че тя се е ободила, че можеш да бъдеш много повече от колко си бил преди.

Мда, .. ясно е какво ти е казала! Ама остави думите, думите не винаги назовават реалните причини. Мислиш ли, че тя е както сама ти е казала, "безсърдечна"? Според мен, не е! Няма как да е, жена която е плакала, няма как да е безсърдечна! ... :) А онова че можело да те нарани, всичко което ти е казала е било само за да се отдръпне от теб, за да не настояваш. Разбираш ли? ! ... В действителност, ти си надскочил очакванията й. Тя се е чувствала прекрасно с теб, така както никога преди не се е чувствала с никой друг. Иии.. всичко е било твърде чудесно за нея, не е могла да повярва, че както се чувства сега, че усещането ще се запази и след време. Защо ли? Ами защото живее един живот в които тя не получва такива усещания, нито радост и щастие. Била е с различни други мъже, както ти с различни други жени. Била е заради секса, не е имало намесени силни чувства. Но с теб, тя те е обикнала, влюбила се е в теб! ... ;) Но я е страх, че цялата красота на отношенията ви, на тези усещания, няма да се запазят дълго. Това би я наранило нея самата. И в осбовни линий, тя се страхува да не бъде наранена от цялата тази работа между вас двамата. И сещаш се, сега бяха от чувствата, както много хора правят, защото се чувстват слаби да понесът една любов. Странно, не се чувстват слаби за самотата и болката от липсата на любовта. Или с други думи, тя е свикнала да авантури, но не и на истински любови!!!

Защо казвам всичко това? Еее, смяташ ли че проблема може да е в това че ще те нарани? Хората казват винаги неща които не са явния проблем! Докато реално защитават себе си :)) Когато дълго не си случвал на любов, те е страх щом се появи, какво в теб ще промени! И как на живота ти ще се отрази! Та.. и нейното е същото :) Друга допълнителна причина - че не е сигурна, че ако пойска с теб нещо по-сериозно, ще се съгласиш. Все пак тя е майка, има дете, и на определен етап, ще иска да създаде пълноценна връзка, с отговорен човек. Въпросът е ти можеш ли да бъдеш такъв човек за нея? Мисля да! Особено щом си се променил! ... Какво е това което чакаш? Бягай и си я върни ;) Говори с нея. Докажи и че я обичаш, като и покажеш колко си се променил. Щом ти си могъл и тя би могла ;)

~winterfire~

6.   Съжалявам, но историята ти е голямо мазало. Тя на 21 с дете на 2 години, ти с нея, а си на 17... Грамотността ти е ужасна... Незнам какво очакваш? Тя щом е допуснала да стане майка на 19 си прави сметката... А и тя с дете какво може да има с момче на 17... Нямам думи!

7.   Виж моето момче, толкова си неграмотен че направо ме шашна. А относно момичето - тя може би не вижда в теб стабилен и зрял мъж, може би има други очаквания. Говори спокойно с нея какво тя иска от живота. Но със сигурност не е мъж, който не може да пише.
P.S. Не минавай с оправданието колко си бързал.

8.   Остави я женицата. Щом има дете нека си го гледа. Ако иска да е с теб - добре, ама нали не е навита. Не стига, че е по-голяма от теб, с дете, не те иска и на всичкото отгоре ти я гониш. Остави я най-добре.

10.   ТАКА значи след като скъсахме бяхме една вечер я поканих на купон ,обаче тя доиде след като вече се бях напил и бях истрезнял. Да се върнем малко назад значи като и казах ,че вече съм съм сам тя ме пита да идвам ли аз и казах да доиде и тя леко се засмя и ми каза ''окей изтегли накакъв филм ама ако може да е страшен аз и викам ,че ако гледам страхен филм трябва да остане за цялата нощ тя ми отговори ДА. гледаме филма и тя се стресна по едно време и аз викам ''кво стаа добре ли си и и я галя по гърба тя вика да. после пак се стресна и ме хвана за ръка.След като свърши филма тя ми каза ,че след този филм няма да може да спи сама вика окей няма да те оставя.Излегнали сме си се на леглото и и тя ми вика имаш ли няква плушена играчка?! еми не нямам сори сладка и ми вика ще ме гушнеш ли да гушнах я ,обаче после се отдръпнах тя ме пита какво има аз казах нищо тя пак ме пита аз и отговорих ,че ми е странно да лежи до момиче и да не правим нищо (тя се засмя) викам и аз тука няма да мога да заспя отивам в другата стая и тя оооо и ще ме оставиш сама е останах тя пак ме прегурна и почнахме да си играеме гъдимъди търкане по по нослето направо неможах да се усвестя ,че го правя и по едно време леко ми близна устните и аз се опитах да я целуна ,обаче неможах тя вика за малко да си откраднеш и субиди мъжа в мен всех си целувката аз си викам тая вечер ще се пецкам няма начин поставих си го за цел.Започнахме любовна игра и ментално спря еи така изведнъж и ми вика запсиваи аз викам значи ме провокираш а после ми завираш патка в за*ника (много бях ядосан) тя вика ядосан ли си ми аз и викам отдавна спях претръпнах тя ми вика нормално викам що така немога да ти се здосам и да те изгоня като другите тя каза ако искаш да си ходя. Аз и отвърнах . Ще съм лошо моче ти ме прокира никъде няма да ходиш и така тва което исках си го взех някаря и вика тва по приятелски ли беше или пак сме заедно тя вика НЕЗНАМ ,обаче тая вечер бях много либиден и вика какво ще кажеш още две мрън мрън ама се нави викам докъто свършим ще стане време за ставане и пак за 2ри път можех и 3ти ама си държах в гащите после се обърнахме в протиположни посоки и викам сега вече мога да си дремна спокойно и заспхаме.На сутринта след имам няма 2 часа се събуждаме испратих я до асансиора тя вика ще ме испратиш ли или те мързи викам това за теб беше просто секс нали тя вика да вика окей чао и не я испратих и на следващия ден и се обаждам вдигна ми ,обаче се държеше супер студено чак от телефона излизаше студена пара а преди ми тъсеше поне по един път на ден.След няколко дни аз и пиша по скайп тя ми вика ,че е много влубена,обаче като я понатисках малко да ми пораскаже ми вика абе яяяя чао вика еи ще те садера калко неща съм ти казавал а и тя ми обясни ,че е на 23 и че много е я е кефил та чак го обичала като я питах кво става ще се взима те ли тя вика е ся викам и да ми го покаже а тя млъкна и от тогава не си е отваряла устата.преди вески ден ме търсеше а сега ми дава а сега като я потърся намирам само спомени и от една седмица не сме комуникирали

12.   абе пичове тая ми промени живота мама му немога да се забавлявам пълноценно немога да си хвана друга какво ми прави тази

13.   Детинска ви работа. Пораснете малко, спрете да лицемерничите и чак тогава поговорете сериозно кой за какво се бори.

15.   "Приятелката ти " е само с година по - голяма от мен и не знам как се е хванала с такова дете като теб.... бил лошо момче пффф още вятър те вее на бял кон :) НИщо лично но културата ти е стяскаща, една жена не търси само външен вид и колкото и да си падаме по "лоши момчета" не бихме останали с тях за дълго. Може просто да си играе с теб... в крайна сметка какво може да и дадеш ти - секс ли? И от друг може да го получи, не си сериозен, не си отговорен - и как да си, та ти си на 17. Може и да я обичаш или просто да искаш това което не можеш да имаш. Опитай се да я забравиш и толкова, нито тя те обича, нито ти нея чак толкова. Това, че има дете не е без значение, ако е поне малко с акъла си, ще си търси сериозна връзка в която може да разчита на другия, а не с някакво си дете което освен секс и проблеми не може да и предложи друго.