Искам да съм с най-добрия му приятел
Здравейте.. от няколко месеца съм пред голяма дилема. Със сегашният ми приятел сме от близо година и половина. За малък период от време се бяхме разделили поради караници за глупости. Проблема ми е че през този период много се сближих с най-добрият му приятел [брат му-както го нарича той]. Всичко започна на майтап писахме си СМС и един ден се видяхме започнахме да излизаме по често това продължи близо месец. Имах страхотни преживявания за това кратко време. Решихме да прекратим всякакви взаимоотношения с това момче. Известно време не се бяхме засичали. Всичко се завъртя и някакси по незнаен начин се сдобрихме с приятелят ми, но адски много се караме за какво ли не всеки ден за различни неща той ме задушава искам малко свободно време за мен и приятелите ми, а той не е много доволен от факта че излизам и с други хора. Излизаме единствено с неговите приятели. И така пак се срещнахме с "брат му" стояхме лице срещу лице, но между нас беше и моето момче. Има някаква искра, както се казва като го видя имам пеперуди в корема много силна тръпка ми е, виждам, че и от негова страна има някакви чувства дори и да си минимални. Наскоро се скарахме с приятелят ми и не знам какво ми стана.. излязох с "брат му" но всичко пак пламна на ново. С него постоянно се търсим ту аз него, ту той мен. Вече не знам как да постъпя кой от двамата да избера и не знам струва ли си да разваля тази връзка за едно увлечение. Най-добрият му приятел попринцип иска всичко да си остане между нас за да не се скарат. но не знам колко още ще издържа така. Дайте ми съвет. Благодаря предварително!

Коментари

1.   СТ1: Аз не виждам какво губиш след като само се карате всеки ден. Ако трябва да съм честен загубена битка и да те ограничават толкова не знам изобщо защо сте се събрали. Брат му ако те харесваше колкото и добри приятели да са щеше да избере теб. Моят съвет зарежи тиранина и брат му увлечението и си намери нов приятел в които да намериш увлечението и всичко друго което търсиш.

2.   Много тъпо.. чесно... Се едно мойта приятелка да занимава приятелите ми... А пък що си мислил че тва момче ще тръгне да се занимава с теб... Той ако му е истински приятел, никога няма да го направи и да позволи да се скарат заради.....

3.   Ако се разбере много ще се скарат а нали знаеш че щастие върху чужда болка не се гради? Може би искаш приятеля на гаджето ти защото е забранен и така ти е по интересно. Потърси проблемите във връзката ти ако мислиш че си заслужава да я продължиш.

Според мен най-правилно е като сядаш на два стола накрая да паднеш на земята. Отдръпни се и не създавай лоши чувства между двама толкова близки приятели. По принцип съм за истината и цялата истина но в този случай като че ли по-добре ще е историята да отшуми от само себе си и да няма наранени. Друг е въпроса че този приятел не би трябвало да ти обръща такова специално внимание... В днешно време много свобода много свободия много проблеми!

4.   Виждай се с "брат" му по-често и без него, ако искаш да разбереш, дали има нещо между вас или не. В любовта и войната всичко е позволено!