Танцьорките на ергенското му парти!
Омъжена съм от 2 години. Нещата между мен и мъжът ми вървят добре. Но случайно попаднах на едни снимки, които много ме натъжиха. На ергенско парти, за което знаех, че е имало танцьорки. Той ми каза, че били батали, наистина момичетата не бяха нито красиви, нито женствени, но това е друг въпрос. Той ми каза, че цяла вечер е стоял на страна и го дразнели, мразел такива момичета. Видях снимките, случайно, на почти всички снимки той е хванат около тях, гледа ги, вика и се радва, навсякъде ръцете му сочат към задниците им, не знам, може просто да е снимано от такъв ъгъл и да изглежда че посяга към тях, а всъщност да не е така.
Това, което ме обиди беше, че е хванал за главата едната и и говори на ухото или я целува, не го разбрах, но тази близост ме влуди!

Всъщност, няма снимка, на която явно да пипа или закача някоя, но просто ме подразни, че се е навъртал с ехиден поглед и за миг си помислих какво ли му е минавало през главата.

Тъпо ми става, че не мога да сложа по - разголен бански или дреха, а иначе на танцьорките е викал... Партито не е било за него, за негов приятел, обяснява ми се, че е говорил на танцьорката на ухото как да танцува на младоженеца, но какво го бърка него това...

Дано да греша аз, кажете ми че си втълпявам, за да не се самонаранявам като мисля такива неща.
Веднъж бях на дискотека с него, имаше танцьори, но дори не ме интересуват, стоях отстрани и им се смеех, защото наистина изглеждаха нелепо....

Той си мислеше, че и на моминското парти ще имам, но отказах, защото не си падам по такива неща...

Коментари

1.   Ако само е гледал ОК няма проблем. Разбира се във всички стриптиз барове във които съм бил се предлага и "консумация" срещу допълнително заплащане, но в никакъв случай не твърдя, че случая е такув.
"обяснява ми се, че е говорил на танцьорката на ухото как да танцува на младоженеца, но какво го бърка него това..." Обикновенно приятелите на младоженеца поръчват и плащат допълнителния танц и трябва да се разберът със момичето какво да прави и за колко пари. Пак не твърдя, че е било така, но оправданието звучи достоверно.

Относно "Това, което ме обиди беше, че е хванал за главата едната и и говори на ухото или я целува, не го разбрах, но тази близост ме влуди!" Със сигурност не я целува правилниците на такива заведения забраняват това. Дори и да си платил за секс не можеш да целуваш проститутката. Не мога да повярвам, че трябва да ти обяснявам подобни всеизвестни неща.
Мъж 28

2.   Според мен се тормозиш за абсолютни глупости. Една нищо и никаква снимка, на която не е заснето нещо фрапиращо. Стегни се, ако обичаш. Човекът просто се е забавлявал. Трябва да стои на километри от момичета ли или да бяга от тях като дявол от тамян? Недей да си внушаваш и да правиш от мухата слон.

3.   Не се притеснявай от такива неща. Настроение, алкохол, символиката за предстоящата "раздяла със свободата", приятели и т.н. - тези неща променят и размиват ситуацията. Няма нищо общо с чувствата му към теб. На моминското парти на една приятелка ходихме на мъжки стриптийз, там един от танцьорите я хвана и я заразмята... боже, ако някой беше направил снимки на този момент, мъжът й да го е хванало удар. Най-тъпото е, че са правили снимки - за какво, тъпо е.

4.   Наистина си втълпяваш и ревнуваш излишно. Защо е тази неувереност у теб? Какво не ти дава мъжът ти?
Били са мъжка компания, пили са и са се забавлявали. Не е нужно да е имало задни мисли все пак. Има някакво недоверие у теб... помисли над това.

5.   Благодаря ви хора!!! :)