Как да постъпя с бившата си?
Здравейте, ще бъда кратък и ясен... Миналата година започнах връзка. До 4тия месец беше като приказка, няма толкова красиво нещо. На 4тия месец тя ми изневери, разбрах, и простих, защото обичах прекалено силно. Да знам грешно е, предателство е, но всички бъркаме, хора сме затова трябва да си прощава ме. До 8мия месец стана х много ревнив, но още се държах ме, и януари се разделихме, по общи съгласия... след една седмица се събрахме. И след 2 седмици се разделихме окончателно. И до сега вече 2 месеца.

Не спирам да я обичам, въпреки и да се чувствам предаден. Тя също ме обича каза ми го... и каза че ще ме обича занапред, иска всичко да е яко както преди, знае че можем да пробваме... но не иска, защото не трябвало.

След раздялата я търсех постоянно, и само ме режеше... правеше ми предложения за секс, на които аз отказвах, само веднъж спахме. Игнорирах я за 10 дни, и тя ми пишеше през 3 4 дни... аз не обръщах внимание, и отговарях само с мхм и ок.

След 10тия ден я попитах да се съберем, тя мисли мисли, и каза че не иска не трябвало... и сега пак близо 10 дни никой не търси другия, само се гледаме в ФБ...
Бихте ли ми дали съвет, който да ме насочи как да постъпа към нея... за да си отвори очите ;) отново ? Моля ако ще пишете поредния коментар, зарежи я, не ти трябва, по добре не пишете ;)

Коментари

1.   Момче от трабантче колкото и да го поправяш бмв не става. Каквото и да направиш тя ще си е такава. Затова или трябва да се научиш да я траеш или да я смениш.

2.   Забрави я. Върви напред.

3.   Ами сам си видял какво трябва да правиш... не й обръщай внимание и ще търчи след теб, като започнеш да омекваш, тя те реже. Ако ти харесва така, продължете си я тази игра, ако не- наистина я сменяй. Не вярвам да ти е приятно всичко това, рано или късно ще трябва да се откажеш от нея, я тя нека си чеше егото с някой друг глупак. Извинявай за обидата, но за мен нормален мъж няма да се унижава така, ако вижда че го правят за смях.

Doriana

4.   С някои хора просто не се получава. Разбирам, че ти е болно и ти липсва. Преди да направиш каквото и да е било помисли хубаво какви проблеми имате и какво е довело до раздяла. Изневярата й ли или различните характери. Една връзка е компромиси. Но след като все пак се е стигнало до край и тя самата не предприема инициатива да се съберете, значи нещо се е разрушило между вас. След време ще си вземеш поуките, но за сега и аз бих те посъветвала да продължиш напред. Всеки човек заслужава да е щастлив и да бъде уважаван от човека до него.

5.   Да знам, че най добрия начин е да я забравя... но найстина не го искам, искам пак да бъда с нея, колкото и глупаво да звучи.. и се чудя по какъв начин да я накарам да ме забележи 9: