Трябва ли да се вярва на момчета?
Здравейте, от много време чета теми в този сайт и така и не намерих тема, свързана с това, дали трябва да повярваме на едно момче, което пърха с очички и твърди, че те обича адцки много, а в същото време го изрича и пред друга в твое отсъствие...

Та да си дойдем на темата... как мислите момичета, можете ли да му имате доверие на 100% или винаги трябва да си имаме едно на ум?! Възможно ли е дадено момче да използва влюбена глупачка само за разнообразие или да ги върти по две, три само за в леглото или за поредната бройка?

Ще се радвам да чуя вашето мнение или да споделите подобна случка... Благодаря предварително за отделеного време...!
Мери

Коментари

1.   СТ1: Колкото може да се вярва на момиче толкова може да се вярва и на момче не става въпрос за пола а за човека. Преди да се започне една връзка се опознава човека говори се с него за да видиш дали е свестен. Когато започнете връзка това опознаване трябва да продължи а не да скочите в леглото щото сте заедно и се обичате и след 3-4 месеца той не е такъв какъвто беше. Ако искате да не бъдете разочаровани от момче или момиче инвестирайте време и търпение да опознаете наистина човека до вас преди да започнете една връзка за да няма разочаровани и за да няма подобни въпроси в сподели. Може да се вярва на човек когото познаваш истински.

2.   Не съм момиче, но....
Дали е добре да има тема за всичко? ! ... Мисля, че за
тези въпроси няма тема, защото за тях се е споменавало в други теми :)) Тоест отговорите са ясни! Ти как мислиш? Можеш ли да имаш доверие на човек който казва същото и
на друга! Аз не бих имал доверие на момиче което ми каже че ме обича, а казва и на друг същото! ... Ама идва въпроса, ти абсолютно сигурна ли си че казва същото и на друга? Защото ако не си ги чула, видяла, как от къде си сигурна? Ако друг ти е казал, нямай доверие на друг, защото може просто да ти завижда че си с него, или за любовта ви, и да иска да си развалите отношенията! ...

Разбира се че е възможно, какво смяташ че правят онези мъже дето се мислят за "много важни", и едва ли не "идоли за женския нагон". Правят каквото си казала, въртят по няколко жени, за самия секс! Такива хора не търсят любов, нито ги вълнува любовта.

Хмм... е нужно ли е му вярваш! Прецени дали те обича, по неговите действия. Ако те обича, ще иска да прекарвате повече време заедно. Така че, отношенията ви да не са само секс, или обикновенни неща.

~winterfire~

4.   А трябва ли да се вярва на жени, питам аз?

bile

5.   Винаги трябва да си имаш едно на ум и да не се доверяваш сляпо на никой мъж!

П.П. Казва ти го момче на 23 години :]]

6.   По правилния въпрс е "Трябва ли да се вярва на момичетата?"

7.   Пълни простотии и дискриминация на половете. Интересно как една голяма част от жените не искат да ги слагат под общ знаменател кучки/курви/кифли, а в същото време слагат всичко от мъжки род като лъжец/нещастник/ боклук...

Да, според мен трябва да вярваш на човека с който си. Или защото е момче не може да му се има доверие, нали е човек, колкото една жена може да тръгне да изневери толкова и един мъж може да го направи. Накрая всичко опира до морал и чувства към половинката.
Зу-За

8.   Мери, щом задаваш този въпрос ти знаеш отговора. Друг е въпросът, че ни се иска да вярваме на 'момчетата', 'момичетата'... :))))
Винаги имай едно на ум, а някой ден ще срещнеш човека, на когото ще можеш тотално да се довериш. Дотогава ще се учиш, както и след това, разбира се, Но, дотогава, внимавай думите да са подплатени с дела. Не напразно ги има т. нар. бройкаджии, както и жени, които трупат бройки :), което не казвам, че е лошо. Лошо е като има наранени, повярвали и излъгани. Слушай гласът в теб.

Успех с момчетата :)

Soul

9.   Всеки мъж и всяко момче са различни, по характер, по желания, и тн. По някаква необяснима причина повечето момичета/жени са решили че всички мъже/момчета са еднакви, едно към едно, и че всичките само гледат как да ви прецакат. Като гледам по темата и ти се приспадаш към тази група на несигурни жени/момичета. Мога да ти кажа че това е една от най-голямата глупост, която съм чувал някога. Само заради тази ваша несигурност сте губили хиляди момчета, които били "перфектните" за вас, но вие сте ги отбъснали защото се заблуждавате че само една характеристика прави човека.

Примерно аз онзи ден се запознах с едно момиче, и след четири пълни часа разговор й комплиментирах характера, защото много ми харесваше, и тя на следващия ден полудя и мислеше че аз съм поредния сваляч, който използвал една линия за да си хване гадже.

Найстина все пак има идиоти на които не трябва да се вярва, но това не е решено от пол, а от самите хора.

Death_Blade ^

10.   Здравей скъпа Мери.. имам връзка от 1 година.. от началото му вярвах безпристрастно, но когато ми беше казал че е спрял цигарите се избазиках с него като му казах че една приятелка го е видяла да пуши той сам си ми призна.. От тази случка нататък не му вярвам на 100%.. да не говорим че имаше период в който нямаше ден в който да не ме излъже за нещо, може да са били дребни лъжи, но се натрупват и в един момент не остава доверие... Затова моят съвет към теб мила е да не се доверяваш веднага както направих аз винаги имай едно наум.. а колкото до това че казва на няколко момичета едновременно, , 0бичам те`` това за мен не е любов.. аз веднага бих го скъсала дори да умирам за него..! но ти си знаеш, все пак сърцето заповядва.. Успех :))

Нании

11.   Що за въпрос "дали трябва да повярваме на едно момче, което пърха с очички и твърди, че те обича адцки много, а в същото време го изрича и пред друга в твое отсъствие"!?
Естествено че не.
И се пише "адски", не "адцки".

12.   Според мен трябва да се има едно на ум. Пълно е с такива, които започват връзка с момиче само за разнобразие или, за да не останат по-назад от някой свой връсник. Смятам, че този, който наистина има сериозни намерения ще го покаже на жената и тя ще разбере (освен, ако не е прекалено наивна или се страхува да не остане без партньор до такава степен, че да се обвърже с човек, който очевидно няма сериозни чувства).

13.   Разбира се, че не трябва да им вярваме на 100 %, всеки може да ти казва "обичам те" но дали наистина го чувства или е само маска?

14.   Вие жените пък цъфтите от вярност и доброта. На моменти разбирам, защо някои стават гейове.

15.   Не може да имаш вяра на никой, поне не 100%. Сляпо не бива да се вярва дори на хора, които ти се пишат най- добри приятели. Във всеки един момент хората, на които вярваш най- много, могат да те наранят. Никой не е застрахован от това. И тук не става въпрос за полове, а за това че сме хора и понякога грешим и с това нараняваме останалите. Просто свикни с мисълта, че идеални отношения между двама души няма и трябва да си подготвена да очакваш всичко от всички, независимо какво ти се казва.

Doriana

16.   То си е до човек, аз примерно трудно се доверявам, но предадат ли ме никога не прощавам... Преценката си я прави човека отсреща, дали да ме предаде или да е верен в каквото и да е отношение, това е относно любовта, а става ли въпрос за ПАРИ... Е там нямам вяра на никой рано или късно всеки те преебава заради тия хартиики

Анонимен

17.   Правилният въпрос е дали си готова да живееш с това момче цял живот. Следващият правилен въпрос е това момче дали е готово за същото с теб.

18.   Приятелю, не се пише АДЦКИ, а адски и ако беше малко по- грамотен може би момичето щеше да ти обърне внимание. Помисли върху това