Как е възможно да съм такъв мазохист?
Здравейте, няма да развивам дълги локуми. Ще се старая да съм максимално кратка.

Питам се само може ли да съм такъв мазохист? Какво стана с мен? Няма да казвам на колко години съм, не съм пубертет, но се държа като такъв. Преди около половин година, вече бившият ми приятел ме остави. (Мисля, че бях писала тема тук тогава). Преди около две седмици ме потърси. Дойде ми като от нищото...

Още същата вечер като ме потърси се скарахме. На другата сутрин отново го чух и все едно нищо не се беше случвало - нито предната вечер, нито никога. Така се държахме и двамата. Непрекъснато говориме по телефон или скайп и никой от двамата не закача миналото. Аз защото не искам да знам (вече), той... не знам защо. Закачаме се, така както когато се запознахме.

Онази вечер и двамата отново изпуснахме нервите си. Започнахме да си държим сметка кой, къде, с кой? Изпокарахме се, но в крайна сметка си казахме, че отдавна не сме си никакви един на друг и всеки е свободен да прави каквото пожелае. Разбрахме се да се видим. Видяхме се. Държахме се като стари познати.

Усещах го как търси моята близост. Заставаше плътно зад мен и ми говореше, в този момент дори не чувах думите му. По едно време утихнахме, аз го гледах и се усмихвах, той отново дойде но този път пред мен. Толкова плътно пред мен, че усещах дъха му и изтръпнах... Знаех какво искам, не бях сигурна той какво искаше и казах нещо, с което да го отдръпна от себе си, защото наистина не можех да се здържам...

Разделихме се съвсем приятелски, бях толкова щастлива, че го видях отново. Видях усмивката му, чух гласа му, знаех че е добре. Но страшно ме боли от факта, че стоя пред него и не мога да го имам отново. След тази среща продължаваме да се чуваме. Редовно, постояно, с уговорки за следваща такава, с намеци (няма да уточнявам какви) и в същото време си повтаряме и двамата, че между нас няма нищо!
Това е човека, който ме нарани най-много, който обичам повече от всеки друг и на който простих всичко. Лъжи и злобни коментари. Всичко! Как е възможно да съм такъв мазохист?

Коментари

1.   хах само не ми казвай, че твоето име започва с А, а неговото с Ю :). Иначе по темата.... Как може да сте такива бе? Хоратя цял живот търсят такава любов като вашата(поне по твоето описание), а вие си играете на криеница. Сама прецени.

2.   Любовта прощава всичко.. не си губи времето. Преглътни и всякакви изкривени представи за чест и достойнство. Ако искаш да бъдеш с този човек, бори се и бъди с него. Каквото и да се случи ще е по-добре от нищо.
Не си позволявай само едно - да сте интимни без да сте във връзка. Секс между приятели във вашата ситуация.. ще ти донесе непоносима болка. Бъди разумна, но смела и си изживей тръпката.

3.   Ами това е любовта... да обичаш някого и да не знаеш защо... и въпреки това, че те е наранявал.

Doriana

4.   Не си мазохист. Просто го обичаш и не си го преодоляла. Е защо се дърпаш от него, не разбрах... Може би още време ти трябва с него... Аз съм имала подобен опит, накрая той ми предложи брак, но аз вече го бях преодоляла. Разминахме се във времето. Живот...

5.   Номер 1, бъркаш ме с някой. Нито аз съм А, нито той е Ю. :) Той е П, а моето име не е важно.
Номер 4, не се дърпам от него. В момента се стъписах, не знаех как да реагирам и някак така се получи. :(

6.   Ами да ти кажа според мен. и 2мата се искате, а той, за да те потърси, така внезапно, явно е попадал на доста разочарования и мисли че си му сигурна бройка.. :) но може и найстина да има намерения, понякога хората се променят, и виждат това което не са видя ли преди (:

7.   Модератор - не се допускат мнения на латинеца, моля опитайте отново.