Ужасно е приятно да има кой да те подкрепя, да те изслушва и да ти вдъхва надежда, да подклажда мечтите ти и да те обича.
Здравейте,
от известно време съм влюбена в едно момче и реших да го споделя с вас. Повечето теми тук са свързани с проблемите на хората, нека да разнообразим малко и да споделим най-хубавите си моменти с половинките си и най-милите жестове, които са ни правили или сме правили.

Аз съм ужасно щастлива, че успях да намеря човек, който изгаря за мен, звъни ми денонощно, по няколко пъти на ден, прекарваме с часове в разговори и не можем да затворим, спи ни се, едвам гледаме, но искаме да сме заедно или поне да си говорим по телефона. Подарява ми цветя без повод, прави си общи планове с мен за месеци напред, прави ми ужасно мили комплименти и то не са някакви заучени фрази. Като се видим погледа му свети, виждам искрите в очите му, пърхащия му поглед ме влудява.

Толкова много свикнах с него, че не мога да заспя без да чуя гласа му или ако заспя, не спя спокойно.
Винаги съм искала подобна любов, но никога не съм вярвала, че ще я срещна. Ужасно е приятно да има кой да те подкрепя, да те изслушва и да ти вдъхва надежда, да подклажда мечтите ти и да те обича.
На вас случвало ли ви се е? И кои са най-хубавите ви моменти?
В

Коментари

1.   Аз изживявам такава любов! Наистина е уникално. Романтичка съм по душа, но тази връзка надмина и най-смелите ми очаквания, да не говорим че отива към 7ма година с планове за семейство. Особено, когато виждаш какво се случва навън и колко често се срещат такива хора, може да оцениш връзката си много по-добре. Естествено имали сме много трудни моменти и големи изпитания, но любовта победи. Който го е изпитал, знае за какво говоря. Да са ни живи и здрави мъжете и да не се променят, а и ние с тях :)

2.   Целувки! Прекрасна си!

3.   Само насън веднъж ми се случи. :) Щастие си е. :)

4.   Разбира се, че ни се е случвало. В началото на една сериозна връзка всички хвърчим в облаците. Да сте живи и здрави и да се обичате още много!

5.   Чудесна история ;) Имали сте късмета да се намерите, сега, не се спирай и за миг, вдишай любовта, изпълни се с нея, усети я и изживявай всеки свой миг, с тези сладки трепети! ... :) На фона на стелещото се "отрицание и невяра" в любовта, твойто щастие е един "надежден оазис", вдъхващ вяра на мнозина, че любовта не е изгубена, а е около нас, ... постоянно.

Хах, споделеното щастие, е двойно по-голямо щастие ;)) Рано или късно, любовта се случва, и животът ни се променя, към по-добро.

Пожелавам ви все така да си се обичате :)

~winterfire~

6.   Да, вече девета година. И става все по-хубаво колкото и чудно да звучи. А отдавна сме преминали младежката възраст.