Ще се дегизирам на ергенското му парти без той да знае
Ще се омъжвам, но в мен има някаква ярост...
Годеника ми ми забранява да слагам изрязани бански, поли и т. н. Държи да не се разголвам и да съм жена на място, дори прашки не мога да нося, както и да е.
Приятелите му много държат на ергенското му парти да има танцьорки. Аз не одобрявам това, защото не ми харесва идеята някаква невръстна и недоразвита полу-жена да си търка 'нещата' в него. Верно се жени, ама това не значи, че трябва да си вземе от всичко за последно точно тази вечер. Каквото е взел - взел, не му е сега времето, когато има жена, която да обича да търси други ласки. Бил е вече на едно ергенско и ми стана противно да си го представя на мястото на младоженеца...

Има една лоша черта - обича да премълчава истината. Приятелите му много настояват да има танцьорки... той не иска, за да не ми е зле на мен. Даже ми предлагаше да съм в другия ъгъл на заведението с приятелки и да следя нещата, но казах, че не съм такъв човек и не искам да правя такива неща.

Докато не ми дойде една идея. Той хубаво ще има танцорки и т. н., та реших да се дегизирам аз като танцьорка, имам данните за това, имам хубаво тяло, всичко ми е на мястото, само че ще си прибера косата, за да не ме разпознае по нея, ще си сложа и маска и ще му се натискам, ама много!

И ако той се отпусне и пипа и прави нещо, което не ми хареса ще махна маската ще му я захвърля в лицето и ще си тръгна....

Сърцето ми се свива...

Не искам да пипа други, не искам да прави това... :( Но не искам и да ме лъжат...

Дайте иде?

Коментари

1.   Да се успокоиш малко и да не правиш от мухата слон. Ако е искал да ти изневери е щял да го направи. Вместо да му правиш засади му кажи, че същата вечер в друго заведение ще е твоето моминско парти с танцьори. Изкарай си весело и не се впрягай за глупости

2.   Много филми гледаш мацка ;)

3.   Да, направи го това, че да разбере мъжът ти какво ку-ку си и да се отърве от теб веднъж завинаги.. Горкият човечец... :(

Палав Мечок

4.   Стига де, това да не ти е филм? Надявам се да не си взела тази абсурдна идея насериозно, но ако си-мислиш ли, че няма да те познае с вързана коса и маска?? Ще те познае на секундата, ще станеш за резил и най-много да си развалиш сватбата щом годеника ти види какво "голямо" доверие му имаш и по какъв жалък начин го шпионираш. За твое спокойствие направи следното. Ако са в заведение накарай някоя твоя приятелка(която той не познава) да отиде там, уж случайно като клиент и да наблюдава. Ако там става нещо нередно да щракне една, две снимки с телефона си и да ти ги покаже. Така ако всичко е в рамките на нормалното и човека си се забавлява прилично, в което съм почти сигурна, няма да разбере изобщо, че си го шпионирала. И по-спокойно!

5.   Боже... ти не си добре, дано никога не стана такава. Ужас.
Момиче на 16

6.   Ще правиш големи глупости, ако му правиш такава засада. Човека те обича, а ти ще правиш простотии. На никой няма да му е приятно мъжа му да пипа и гледа чужда плът, но все пак не постъпвай по този глупав начин...

7.   Вярно много филми гледаш... а той само лицето ли ти гледа по принцип, та да не те познае като се разголиш? Или правите секс с дрехите?

8.   здр. Добре си се сетила, но според мен е по-добре да наблюдаваш от далеч, без да се издаваш..
Мери

9.   А по-добре ли ще се почувстваш ако само гледа, без да пипа? На мен пък ми се вижда достатъчно отблъскващ факта, че би допуснал да се организира в негова чест тази пошла отживелица - "ергенско парти".
Ако той има намерение да гледа тъпото шоу, за което открито му споделяш, че те наранява - то си е шамар в лицето ти от негова страна.
Тогава защо изобщо трябва да се стига до залагане на капан, хвърли маската си още сега, не ги слушай тези широко скроените с отворените умове, през които вятърът свисти :)

10.   Стегни се. Нещата, които смяташ да вършиш определено не показват, че му имаш доверие. А това е много лошо за една връзка, още повече, че ви предстои брак. Май нямаш и особено голямо самочувствие, не се държиш и не разсъждаваш като зрял човек.

12.   Боже Господи, това пък сега го виждам...

Момиче, ма ти ще се жениш ли? Айде стига бе и се чувстваш готова ли? Отговорна, зряла, стъпила здраво на краката си, млада жена, на прага на семейния живот...

Повръща ми се от такива като теб!

Да, моля те! Направи го това. Танцувай на ергенското му парти, после като те пипне, защото ЩЕ... свали маската, направи драма, лисни му и питието в лицето, изложи го пред приятелите му, а дано да те зареже, да се отърве човека...

Аз ако съм мъж и пред мен таанцува някаква полугола мадама, и ако съм порядъчно подпийнал, а приятелите ми ме гледат - ами ще пипам... Ще се забавлявам...

Айде със здраве!

13.   Подкрепям номер 3 - много ще си патиш с тази нагласа ти - полу-жена била танцьорката, а ти си пък голямата жена.
Не е за хлапета брака, ама хайде - като порастнеш, ще се обадиш за развода, нали?
На разводното парти мацката ще е чисто гола и 100% няма да си ти...

14.   Май и ти, и мъжът ти не сте в час :D Мъж да ми каже какво да обличам и какво не- това никога не е било, и да са ми казвали, не го взимам под внимание, все пак аз си решавам какво ми харесва. А ако съм мъж и жена ми ме следи, я зарязвам на момента. И честно казано двойки като вас не ги виждам заедно за повече от 2-3 години. Затова стягайте се и ако се искате наистина, имайте си доверие и не правете такива глупости. Айде успех в брака!

Doriana

15.   Има една приказка - не оставяй магарето в калта.

Но май повечето от философките тук са гледали само филми или в краен случай в реалния живот се задоволяват с трохи - и така им е много лесно да разсъждават на теория за свободата и слободията, събрани в едно.

Истината е, че на един мъж ако му покажеш, че НЕ минават ку*венските му номерца - може и да се съобрази с теб, ако е интелигентен. Но ако му позволиш да си вее байрака - действително ще прави каквото си иска, и то от ден на ден все по-нагло и явно, понеже знае, че не наранява никого.
Имам стотици примери от реалния живот на хора от обкръжението ми, включително мъже, които пуснаха любовницата си да живее в къщата при жена им :)))
Абе, стегнете се и си дайте сметка какво е това брак, на му се не види. В крайна сметка в брака се раждат и възпитават деца. На който му е свръх силите - да си стои настрана от тая деликатна материя.

Авторката не е глу*ава и незряла, каквато се опитвате да я изкарате. Много ясно, че няма да направи това, което й е хрумнало в безсилието. Само в едно сте прави - че ако господинът е от типа "ни се води, ни се кара" - скоро ще му види праха от подметките. Какво пък, да не би да губи нещо.

16.   Абе с твоите нагласи и с неговите забрани, относно това какво да обличаш и какво не, не ми е ясно къде, как и защо сте тръгнали да се жените!!! Заради подобни ''напаснали се взаимно'' двойки, после четем истории от рода на ''Мъжът ми ми изневерява'' или ''.. ме заряза'', .. ''ми посяга'' (щото от такава безумна ревност и от подобно ''мъжко'' налагане.. да ти кажа, точно до там се стига). Ако пък имате и детенце... още по-зле! То да страда заради вашите неизяснени отношение един към друг....

17.   По принцип идеята ти е тъпа. Най-добре е според мен да си поговориш с него. Ти ще се жениш за този човек, а му нямаш елементарно доверие. Защо изобщо ще се омъжваш тогава се питам аз, но както и да е. От друга страна може компанията му да предизвиква тези съмнения у теб.. Аз знам един случай с мой познат, който преди няколко години тръгна да се жени, но приятелите му не харесваха жена му. И на ергенското му парти му бяха поръчали проститутка за "изненада". Преценили хората, че той имал "нужда", а жена му го държала под чехъл, което разбира се не беше така. Обаче въпросния младоженец, колкото и да се дърпал, след няколко питиета и натиск от "приятелите" е изчукал проститутката. Не искам да те стряскам авторке, но замисли се какво предизвиква тази неувереност у теб и най-добре поговори откровено с мъжа ти.

18.   Имам чувството, че това е написано от жена със супер много комплекси относно външния си вид, най-вече теглото. Направо си смешна. Какви са тия забрани, какво е това чудо? Ставаш чак досадна с поведението си. Не ми се мисли какви скандали му вдигаш и колко се цупиш, ако евентуално се загледа в друга. Оправи си поведението и се дръж достойно. Знай си цената и бъди по уверена в себе си!

19.   18, коя си ти и защо изпитваш досада от поведението на авторката, след като си доста встрани от тая ситуация?
Защо ти е смешна и защо говориш глупости за нея, да нямаш комплекси за външния си вид? :D

20.   Аз не съм жена, а мъж и говоря от моя гледна точка. Ако моята бъдеща съпруга се държеше както се държи тази (пълно, мрънкало, несигурна в себе си, готова да се направи на клоун и да се скъта като мижитурка в ъгъла) никога нямаше да се оженя за нея. Направо си представям, колко ще е очарован той и как ще го изложиш, като те разкрият. Що за абсурдна идея :D

21.   Номер 20 - щеше, можеше, ако, нямаше...
Спокойно, не те грози такава опасност :) Такива като теб са застраховани от брак въобще.

22.   Аз познавам авторката и смея да твърдя, че е едно от най - сексапилните момичета... но мила много се притесняваш за нищо, той гледа само в теб и те обича, успокой се! А ти имаш всичко!
Момичето, с което се срещна онзи ден
Ж 25г.

23.   22, авторката ако го е пробвала по някоя улица да коментира с нея чужди жени, много вероятно е да има подозрения към него

24.   до авторката:Стига си си писала сама коментари и си си отговаряла, че затвърждаваш мнението ми колко си елементарна.

25.   24, Спри да бълваш мало*мните си обвинения към момичето. То не беше престъпление нейното, то не беше чудо!
Не мога да разбера с какво си толкова лично засегната. Да не си някоя от....един западащ бранш? :)

26.   Господи, не мина ли това парти, че да спре тази глупава тема? Нали в началото на май щеше да е сватбата, кога е Събитието със анорексичните момичета с нещата?

27.   Точно така скъпа, проверката е висша форма на доверие ;) ж25

28.   От*ачалка..

Ти може и да си луднала с времето, но приятелите на приятелят ти са мега-ид*оти, щом да го карат да прави подобно нещо, при все, че той не иска.
Или пъъък - самият той иска?

Това, което си замислила - искам да ти кажа, че няма по-недостойно нещо, да се дегизираш, да се криеш като някаква мишка, из ъглите..
Къде си тръгнала да се жениш, щом то му нямаш вяра?
Бракът НЕ е за инфантили.. Жалко, че нищо няма да разбереш от написаното и ще караш с кухата напред..

29.   25, много хейтъри има в сайта и отделно, че историите напоследък са много кратки

30.   По същата логика, след като се ожените ще трябва да се дегизираш по време на командировките му, че то и там току виж нещо му падне. А също и в службата му, освен, ако не работи само с мъже. Ами когато излиза с приятели в мъжка компания? Мда... , ще трябва отново да се дегизираш, че човек никога не знае...
Като гледам, ще са ти нужни две неща:
1. Огромен гардероб с дегизировка.
2. Час при психиатър (защото със сигурност ще мръднеш, ако вече не си).
Със здраве ;)

31.   Специално към 15: Любовта не трябва да ни товари, а напротив- да ни прави свободни. Да се чувстваш свободен, дори когато се е стигнало до брак. Доверието е задължително. С такива номера доникъде не се стига, а се съсипват отношенията между двама души. Ако един човек реши да изневерява, по никакъв начин не можеш да го спреш. Със сцени и следене даже го подтикваш по- скоро да го направи. Все пак никой никого не притежава и вместо да се създава напрежение, трябва двойката да се чувства комфортно един с друг. Ревност винаги има, но не е хубаво да е в такива дози. Но каквото и да кажа всеки си има виждане и характер и сам избира как да живее и да се държи с останалите, дали да им дава свобода и дали да им се доверява. :)

Doriana

32.   хахахахаха ще бъде супер предсавление, искам да присъствам :D