Искам го, а е с нея
Чела съм много истории в този сайт и реших и аз да споделя своята. Има едно момче, което ужасно много харесвам, а си има приятелка. Ние сме колеги, поради което доста често се виждаме. Когато започнах работа, той нямаше приятелка. Винаги се е държал с мен прекрасно, обръщал ми е внимание, винаги с мен е бил по-специален. Е, може би това породи и моите чувства към него. Винаги толкова мил, внимателен, на всички останали също им правеше впечатление. Сега обаче той си има приятелка и аз страдам. Не знам защо тръгнаха, даже не знам как стана.

Тя беше инициатор на нещата, може би и аз трябваше да направя нещо, страхувах се обаче от отговора, от това, че сме колеги. Той и сега, въпреки че е с нея, продължава да си се държи по същия начин с мен, освен ако тя не е наоколо, пред мен не говори за нея, но когато ги видя заедно, се чувствам зле. Не знам какво да правя или по-скоро знам или съм решила, дистанцирам се от него, държа се хладно, но невинаги помага, когато ме гушне или ми каже нещо мило, и забравям за всичко. Кажете ми какво да правя, какво мислите вие, какво вие бихте направили!

Коментари

1.   Бих си легнала с него ;)

Не страдай! Уплашила си се, по-нерешителна си явно и това те е накарало да си изпуснеш шанса. Да ти е като обица на ухото следващия път..

А колегата... в крайна сметка е свободен човек, нали? А и да не беше - поиска ли да е с теб, ще бъде с теб. Но малко може би трябва да му покажеш, че това е възможно.

2.   Бих му показала чувствата си. Доколкото разбирам май връзката му с въпросното момиче не е много сериозна. Ако му покажеш какво изпитваш към него може би ще избере теб.

3.   Давай момиче, сподели му как се чувстваш. Риск печели, риск губи! Поне за едно съм сигурна, когато наистина искаш нещо трябв ада си смела, дори да не станат нещата, ще знаеш, че си опитала и няма да страдаш за евентуална пропусната възможност. :)

4.   Аз имах абсолютно същата история с колега като теб.
Уж голям интерес пък накрая тръгна с друга. Докато не беше с това момиче беше усмихнат, мил и дружелюбен, а като се хвана с нея стана супер мрачен, стоеше на дистанция от мен и спря да ми говори, сякаш гаджето му беше забранила да говори с мен. Та другото момиче е било по-нахално, но пък когато някой ти се навира не си длъжен да тръгваш с него от любезност. Не го разбирам това. Това да не като да си вземеш шампоан от рафта в магазина и после да го замениш с друг. Като си почнал или карай докрай, или по-добре нищо не прави.

5.   Ами то така, ама честно казано на мен не ми се занимава .. нека си ходи с нея, аз съм настрана и това е .. само че да не идва при мен, защото ще бъда груба и гадна .. Просто не се прави така, като ходи с нея, да ходи .. И без това е супер ужасна, никой не я харесва, нито колегите ни, нито приятелите му .. Негов личен избор си е .. :)

6.   И без това е супер ужасна, никой не я харесва, нито колегите ни, нито приятелите му .. Негов личен избор си е .. :)

обаче как ревнуваш и се дразниш, не е истина просто :)))0
Хвани си и ти някой!

7.   Е, че ревнувам и се дразня, не отричам, но просто си мисля, че е малко излишно да се занимавам с него, държа се хладно ии за сега ще е така, пък да видим.. :)

8.   Не си опоменала никъде години. Но може би няма и значение.. Попринцип на всеки може да се случи да се влюби в който не трябва, но според мен трябва хората да имат някакви граници. Аз така ги разбирам нещата, че когато един човек дали е женен или просто във връзка, ти нямаш място там. Не искам никой да обидя или да смущавам, пита за мнение - казвам го. Аз имам сериозна връзка от 2 години и ако има някоя като теб около него.... хмм. да кажем, че няма да е на добре за нея.. Така че помисли и от тази гледна точка :)))

9.   От авторката до коментар 8. Искам да кажа, че първо, когато публикувах историята си те току-що бяха тръгнали. Второ - написала съм, че се дистанцирам и се държа хладно, за да не идва при мен, защото знам, че след като е обвързан аз нямам място там. Е, той сам идваше при мен, но това е минало, аз го забравих, те са заедно и не ми пука. Просто не разбирам защо тръгваш да обвиняваш, изобщо вникна ли в историята ми?? Ясно бях написала, че той идва при мен, не аз при него. Ако има някоя около твоя човек, ама той се върти около нея, кой е виновен ми кажи??? А аз от своя страна си седях мирно и нищо не съм направила.. за неразбралите.. апф..