Изневерих...
И така реших да споделя и аз какво ме мъчи.... момиче на 19г. съм и просто не знам на кой да споделя... приятелките ми ще ме упрекват, за това реших да пиша тук :)

Изневерих на приятеля ми с който съм вече 2г. Всъщност не смятам, че съм сгрешила, защото го исках, а и нямах причина за да не го правя... Държанието му в последните месеци е отвратително! Държи се с мен като с една от всички, а не с момичето което обича... груб е... изнервен постоянно и може би това, че в седмицата се виждаме 1-2 пъти и то не защото не можем, ами просто той няма желание... явно... Започнаха да ми липсват целувките, прегръдките, малките закачки, тръпката.... а не той самия... И може би това ме накара да ги потърся на друго място... не заради секса, а заради отношението...

Момчето, с което се виждах през последните 3 месеца се държи страхотно с мен дори мисля, че ще съм истински щастлива ако бъда с него.... но не знам как да оставя тази връзка, за която дори сме говорили за брак... той ме обича много, просто не знае от какво имам нужда... никога не е мил с мен...

Когато бяхме скъсали за около месец рева пред дома като малко дете и ме моли да се върна и след това стана същия еднообразен и ревнив... какъвто си е бил винаги... Просто не знам какво да правя с всичко това... гадно ми е да го гледам като знам какво съм направила зад гърба му... но и не спирам да го правя, защото другото момче е всичко от което имам нужда.... всичко, което той никога няма да бъде...

Коментари

1.   СТ1: След две годишна връзка мога да кажа със 100% сигурност че аз съм се държал по същият начин по който се държи и твоят приятел само че моята връзка приключи на скоро. Причините ни бяха много но това не е моята история няма и да е така че млъквам. След толкова дълго време е нормално двама души да си омръзнат вие се познавате знаете какво иска другият знаете как мисли как действа знаете всичко един за друг с годините се губи искрата и аз се покланям пред хората който въпреки времето успяват да запазят тази искра във връзката си. Това обаче не те оправдава да му изневеряваш според мен изневярата е най-яркият знак че не обичаш един човек.

Ако си стигнала до там че да избираш между двама избери вторият защото ако обичаше първият никога нямаше да има друг. Всички нови са по добри от досегашните то е ясно в него виждаш това което сте имали с твоят приятел преградките , целувките (искрата) с времето може отново да се повтори същото а може и да не се повтори но според мен любовта между вас е загуба на време.

2.   Добре дошла в клуба на изневерите. Няма какво да се упрекваш. Сега ще ти кажа първият принцип във фармацията-когато го няма оригинала търсиш заместител!

4.   Стигнали сте до подводните камъни(изпитанията) в отношенията си. Ако двамата полагат усилия да запазят искрата жива, нещата потъгват. Казваш, че отношението му е грубо. А ти как действаш за да прогониш еднообразието. Опитай да бъдеш различна, накарай го да те търси, разширете хобитата и интересите, развивай себе си, стани му интересна. Ако и това не помогне, няма какво да си губите вемето, явно е нужна промяна и за двама ви

5.   Грешиш много. Проблемите не се решават с изневяра, така дори се задълбочават много повече и нещата се объркват тотално. Ако не си щастлива със сегашния си приятел, поговорете и се изяснете открито като големи хора - какво очаквате един от друг, какво бихте променили в името на връзката ви, как си ги представяте нещата занапред. Ако има разминаване, което не сте готови да преодолеете и да промените, то тогава няма смисъл да се тормозите и да се наранявате един друг. В такъв случай ще е по-добре и за двамата да се разделите и всеки да поеме по пътя си и да търси щастието в очите на друг човек.

6.   "защото другото момче е всичко от което имам нужда.... всичко, което той никога няма да бъде... ". Ако наистина го мислиш, зарязвай приятеля си. Ако пък си искаш него, седнете и поговорете като нормални хора и се изяснете, като ясно му покажеш че няма да търпиш безразличието му и това да те приема за даденост. Но докато не си отговориш какво искаш, проблема ти няма да се реши. Успех!

Doriana

7.   Това ли заслужава приятеля ти след 2 години?
Имали сте своите моменти, всички имат и трудности, а ти реши да го оправяш в чуждо легло. Сама се замисли каква си! да не ти казвам аз.
това е поведение на 1 нещастник

8.   Тук ще те оплюят и ще те изкарат проститутка. Не ги слушай! Нека сърцето те води! Прави така на теб да ти е добре, защото на никой няма да му пука за теб. Изневерявай колкото можеш. Като станеш на 80 и да искаш-няма. Сега ти е времето. Живей си живота!

9.   Много слабо бе номер 8 - "Тук ще те оплюят и ще те изкарат проститутка" и в следващия момент - "Изневерявай колкото можеш" - та това си е по лошо и от проститутка