Лъже ли ме Той ?
Здравейте! Аз съм момиче на 18 години и се нуждая от безпристрастно мнение, защото има нещо, което много ме тормози. И така.. по същество..

От доста време съм с приятеля ми. Никога, ама никога не съм се съмнявала в него, въпреки че в момента, връщайки лентата назад си обяснявам много неща. Той се държи страхотно с мен, много сме си близки или поне аз така си мисля. Това, което ме накара да се усъмня в истинността на неговите чувства беше това, че забелязах комуникацията му с разни девойки в сайтове за запознанства. Като цяло съм либерална към подобни неща и не смятам, че трябва да се ограничава в комуникацията си с други жени.. да, ама това са си сайтове за запознанства и ме е страх да си помисля какво се случва там.. Въпросът ми е : Според вас нормално ли е обвързан човек да си пише с разни момичета просто ей така.. Аз лично се чувствам страшно обидена от този факт..

Коментари

1.   Аз съм момиче и съм на 21 години, от 3 години живея с приятеля ми, който е с 8 години по-голям от мен. Ревнив е, но не прекалява. Аз също посещавам такива сайтове и контактувам с други мъже, отговарям им на закачките, на флиртовете... в началото, когато приятеля ми разбра (не съм криела, но все пак не го правя пред него) му стана кофти и започна да си мисли какви ли не неща, прочете разговори, в които става въпрос за срещи, на които казвам, че ще отида, той помисли дори, че съм ходила. Не знам как, но с разговор спях да му обясня, че нещата са далеч по-различни от това, което изглежда, аз в такива сайтове не търся нищо, просто се забавлявам, радвам се, че доста мъже проявяват интерес към мен ( не че в реалния живот не е така). И сега приятеля ми като се прибере от работа и види страницата на сайта за запознанства отворена на лап топа ми и ме базика... пак ли се гъбаркаш :Д Но, не знам приятеля ти с какви намерения посещава подобен вид сайтове. Тъпо е да ровиш и да четеш примерно какво си пише и с кого, питай го директно, кажи му, че не ти е приятно и поговорете за това. Смятам, че ако отношението му към теб си е ок, нямаш повод за притеснение. Ето сега ми хрумна как да разбереш за какво става дума. Регистрирай се в няколко сайта и направи така, че той да разбере. Ако се издразни, значи се притеснява, че можеш да направиш нещо, което той вече прави, ако го приеме нормално, значи и той като мен убива време. Друго, което ми хрумна, ако знаеш как му е профила и в кой сайт влиза, направи си една регистрация тайно с снимки на някое симпатично момиче и му пиши.
Пламсита 21