Най-ужасната случка в моя живот
Здравейте! И така моята ужасна история започна съвсем невинно! Тъй като имам доста добра репутация в училище и съм канена на доста партита и събирания една от най-добрите ме приятели ме покани на купон у неин приятел.

Мислех да остана там само няколко часа но другите момичета ме помолиха да остана с тях на купона още малко. Неусетно под влияние на компанията с която се движех вече бях пийнала доста. На същото парти се запознах с едно много готино момче. Стори ми се доста мил и общителен човек.

Прекарах с него цялата вечер и накрая той предложи да ме изпрати до нас. Беше тъмно, студено, а ние бяхме пияни и някои от вас може да се досетят какво можем да направим под влияние на алкохола, но не стана точно така! Изпрати ме до някъде, а от там нататък реших да вървя сама до нас и това беше моята фатална грешка! Зад мен вървеше едно момче от нашето училище, което много ме харесва и все не ме оставя на мира и ме следи. Момчето ме заговори и предложи да повървим заедно, но май искаше повече от това да говорим и да се разхождаме. Бях пияна, неадекватна и неспособна да се защитавам, пък и той беше висок и силен, но не се контролираше (особено вечер).

След това си спомням единствено, че започна да ме опипва и се опита да ме целуне, но тогава аз го отблъснах и му казах, че съм се запознала с много готино и мило момче и го харесвам много. И така
нататък нещо ми се губи но се сещате какво стана после. На следващата сутрин се чувствах като пребита от бой (макар че това не се беше случвало). Не можех да се съвзема цяла седмица. Непрекъснато ме болеше главата. От тогава ме е страх като съм близо до него, но ми беше много трудно да забравя това, защото доскоро стояхме на един чин с него и непрекъснато ми се струва че ще го повтори! Какво да правя? Моля ви помогнете ми! Вече се отчаях от живота! :(

Коментари

1.   Нещо май не те слуша главата..

2.   Секс ли сте правили с преследвача?

3.   А така, кой е правил секс и сега се опитва да си измие ръцете, казвайки, че партньора, едва ли не, те е накарал на сила... спокойно, има много случай, в които правиш секс с някого и след това съжаляваш, особено на пияна глава... с годините чувството изчезва :)

5.   случват се такива неща на пияна глава. просто го приеми, не можеш да промениш миналото, но си вземи поука и никога не пий до степен да не можеш да се контролираш, особено ако не си в къщи.

6.   Уроците който получава човек винаги са трудни и тежки! Станалото станало, сега първо иди на генеколог да видиш дали си здрава ( в смисъл венерически болести и брсменност) и след това намери начин да го разкараш за това има много начини. Спри пиенето то винаги носи само неприятности, а и жените така са устроени, че не носят на пиене!
Горе главата!

7.   не се притеснявай нищо не се е случило билo ти е лошо или тежко защото си прекалила с алкохола :)