Кога е редно да се каже на едно момиче, че я обичаш?
Знам, че е глупав въпроса ми, но кога може да се изрекат думичките "Обичам те" на любимия човек. Ходя с нея от 1 2 седмици и ми идва да ги изрека но като се замисля приятели са ми казвали, че за 2 3 седмици няма как да ги изречеш и няма как да кажеш че обичаш отсрешния човек, а аз точно това чувствам. Мисля, че ако ги изрека ще изплаша човека до мен или по скоро ще стана смешен.

Коментари

2.   Щом си сигурен в чувствата си и кажи ако не по-добре недей. Момичетата обичаме да знаем, че сме обичани :р

3.   Смешен! Едва ли не познаваш себе си? Изпитваш Любов прекрасно, сподели й го, но изчакай поне още малко.

4.   Значи моята приятелка не лови грам от това което и казвам, обичам я ужасно много, чувствам го но вяра не я хваща нея.. почват въпроси.. от кога, що и така нататък... но ако наистина го чувстваш, кажи и го, не си мисли че ще си смешен, не слушай какво ти казват другите...

5.   По добре и го кажи. Всеки обича да чува такива думи. Всеки иска да бъде обичан. За любовта няма граници и време...

6.   Никой не може да ти отговори на въпроса кога трябва да се каже, то си идва от вътре и дори да не го кажеш тялото ти го показва с действията си, но ако и го кажеш вярвай тя ще е на седмото небе а не ти да си смешен и вобще не ги слушай ония с жълтите гащички приятелчетата слушай сърцето си. успех.

7.   Абе пич, ти в ред ли си? Как ще кажеш на момиче или жена тия думи които всяка иска да чуе, за да може после да те разиграва както си иска и впоследствие да те замени с някой друг от който отново ще иска да слуша същите думи... Всички мацета са такива - разберат ли, че са ти спечелили сърцето - автоматично им ставаш безинтересен и отиват да завоюват друго сърце ... така си изграждат собственото самочуствие..

8.   Аахах о не ше ме съсипе тая деншната младеж 1,2 седмици и се обичат хаха... Май не правите разлика между привличане и любов и обич.. Аз казах на моята, че я обичам на 5тия месец вероятно, чак когато наистина започнах да изпитвам силни чувства! Не умаловажавайте значението на тези думи!!!

9.   Номер 7 е съвсем прав. Нищо не и казвай, щом си я обичаш - обичай си я и толкова. Кажеш ли и ще стане като котенцето и кълбенцето. Интересно е само докато се движи, щом го хване и веднага губи интерес.
Трай си и се наслаждавай на връзката си.

10.   Може да прозвочи малко смешно за някой.. но аз не смятам че можеш да кажеш на някой с който си от 1-2 седмици... че го обичаш.. това са прекалено силни думи.. които вече са изгубили смила си.. вече всеки без пречина ей така го казва.. има голяма разлика от привличане, любов и обич както казва номер 8..

11.   С моя приятел сме заедно от 2 години и от 1 година живеем зедно. Все още не ми е признавал, че ме обича и доскоро това много ме измъчваше. Говорили сме по въпроса и според него няма нужда да ми казва нещо, което вече чувствам от негова страна, което поведението му доказва. Истина е, че е е по-важно да и показваш, че я обичаш отколкото да и го повтаряш всеки ден. Аз знам, че той ме обича и държи на мен, но миналото му го е подучило да не избързва с тези заветни думи. Така, че дарлинг, не бързай!

Това, което изпитваш не е обич, обичта идва след години, след опознаването на един човек, след много перипетии и красиви мигове заедно. Знам че си убеден, че обичаш, но всички сме минали по този път, и това е просто начално увлечение:) Колкото повече време мине толкова по-истинско и сладко ще е когато накрая си призаете любовта! Съксес:))))

12.   Когато наистина го почустваш й го кажи независимо колко време и минало от връзката ви, успех.

13.   Е за всеки случай не бързай, може това да я отдръпне. аз веднъж в живота си съм го казвала на момче и то по-скоро от страх да не го загубя, затова избързах, но стана така, че след два дни се разделихме. Разбира се причината беше друга, ама това явно не е успяло да го задържи. но ако си сигурен в нейните чувства, няма значение рано ли е или късно, сподели й го, тя може би това чака :)

14.   Аз преди малко казах обичам те, но тя просто се засмя и каза еми съжелявам. Вече почвам да мисля, че живота наистина е съдба.

15.   Приятелят ми ми го каза на втората седмица.. не му вярвах и не му го казвах и аз, защото не бях сигурна в това, дали го обичам.. но сега година и някоко месеца отгоре неможем да спрем да си го повтаряме.. :) Успех!

*Жо

16.   Номер 7, не всички са такива, да знаеш.. :)

17.   Според мен на 2-рата седмица е твърде рано. Как самият ти след толкова кратко време можеш да си сигурен, че обичаш? ! Давай го по-кротко с емоциите, ще ти изиграят лоша шега. И естествено, че момичето ще ти се изсмее. И аз бих се изсмяла.

22.   Хора как може да мислите, че не може да обичаш един човек от една или две седмици!? Аз познавам приятелката си от един месец, още на пурвата седмица и казах че я обичам, тя също ми го каза, пък сме заедно от много малко време. Кажи и го, тя ако те заслужава и те обича, ще се зарадва, ако не няма да има значение дали и го казваш или не.

23.   Когато ти дойде от вътре. Човек няма цяла вечност. Животът е твърде кратът. Казва се веднага, защото момента отминава.