Всички ми казват да приключа това което дори не е започнато, а аз упорито искам да докажа, че не е боклука за който го смятат....
Моята история е кратка, но в никакъв случай ясна. Аз съм на 21г. "заедно" сме с едно момче някъде от месец, месец и малко. Той е на 20г. Преди това бяхме приятели, отново за такъв период.

Познаваме се от нета. При приятелските ни взаимоотношения всичко бе ясно, гафове, забивки, кой кого излъгал, споделяхме си много и не се притеснявахме от това. Просто знаех за него, че не може да бъде с една жена, или поне не за дълго. Той пък знаеше за мен, че търся нещо сериозно, че не си падам по мимолетни истории, по този повод само флиртувахме, но не показвахме някаква по-голяма заинтересованост пом/у си.

Случи се така че уж се влюби в мен, т.е. започнаха едни смс-и, които малко ме стреснаха, не го очаквах, мислел постоянно за мен, че се влюбвал... Нещата се наредиха както пише в дебелите книги, но само за първите 5 дни. От там срещите ни уредяха значително, сякаш нещата се изпариха. Виждахме се, но тъй като бе налегнат от работа вечер се извиняваше, че е изморен и да се видим на следващият ден, или ако се видехме му се спеше, проявявах разбиране въпреки всичко.

Ходи на море за 10дни, не му се прибираше, сега отново е там за толкоз. Просто искаше да си почине сам, или с някого, но не и с мен определено, сякаш искаше да избяга от възможността за прекарване на повече време с мен. Звънеше ми всеки ден-преди, сега и това уредя. Постоянно го упреквам, че ме пързаля, незнам защо, но за нищо не му вярвам, защото знам с какви номера е излизал пред другите си изгори и то пред мен и сега в един момент се опитва и на мен да ми ги пробутва. Искам да му вярвам, но немога. Отношението ми не се е променило от както го познавам, до днес, но неговото определено да, от сладкия и обаятелен чаровник, с когото излизах и прекарвах супер забавно в разговори, сега усещам отношението му към мен като към поредната бройка.... Просто моето мнение е, че той ме изпитваше докато се виждахме преди това, знаеше че съм сериозен човек и, че ставам за сериозна връзка каквато и той твърдеше, че искаше да има, в крайна сметка ми се нарадва за няколко дни и осъзна, че иска не сериозна а свободна връзка.

Това е моята гледна точка, честно казано смятам, че не е наясно със себе си.
От големият обем информация дотук не стана ясно какъв е проблемът ми, може би защото и аз незнам, адски съм объркана. Идеята е, че всички ми казват да приключа това което дори не е започнато, а аз упорито искам да докажа, че не е боклука за който го смятат....

Коментари

1.   Ако той не е за боклука, тогава кой е?

Не падай на неговото ниво, това е чиста проба егоизъм, който разрушава приятелства връзки, отношения! Нямаш нужда от такъв човек до себе си. Не е необходимо да изпиташ всичко върху гърба си за да го разбереш, използвай ума си, интелекта си и стигни до верните изводи, смятам че това е по-здравословно!

2.   Ти знаеш какъв е характерът му, виждаш как се държи, ясно ти е, че не те обича, но не искаш да приемеш това. Трябва да мине повече време, в което да се разочароваш още повече, да те заболи още повече и да се почувстваш унизена много повече, тогава вече ще приемеш очевидното. Какво точно не ти е ясно?! Много е ясно дори, той си продължава както си знае, а на теб ти се иска ти да си изключение в многобройните му връзки. Ами не си! Ти си поредната! Защо не приключиш с достойнство? Искаш да ти го каже в прав текст?! Ами няма да го направи, ти се сещай!, нали си умно и интелигентно момиче. Сега е добре да покажеш и характер. Или искаш да го преследваш, да му плачеш, да досаждаш и в крайна сметка да бъдеш смешна и жалка?!