Той е далеч от мен
Всичко започна от там.. запознахме се в един сайт за запознанства... тои е от Турция.. много го харесах... той също мен.. или поне така твърди.. Потдържаме връзка от 2 месеца и мисли да дойде лятото да ме види. Радвам се наистина, но нещо друго ме притеснява.. Има кофти характер.. или поне доколкото съм го опознала. Сърди се за всяко малко нещо, аз му казвам, че се базикам.. а той излиза извън линия например.. Имало е случеи в които.. аз се опитвам да му се извиня.. а той просто не ми пише.. затворен е, а когато искам да поговорим, той или отрича.. или казва "сега не е момента".. като го попитам защо се държи така той ми отговаря "не ме питай защо" или нещо от този род..

И винаги когато не му изнася казва "имам работа".. "трябва да тръгвам".. оставаме нещата така.. и на другия ден всякаш нищо не се е случило. Вече ми писна да си мълча. АЗ разбирам, че е понякога му е кофти.. но рабзирам да съм казала нещо с което да съм го обидила, аз поне се съобразявам какво и на кого пиша.. опитвах.. опитвах, но не се получава.. Дайте ми савет как да поговоря с него. Много ще ми пмогнете.. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Радвай се, че е така!

Прочети темата „бременна от мюсюлманин“ и се радвай, че твоят „правоверен“ не е у нас.

И още - ЕС визовият режим за турците е страшно затегнат - хората са се напатили - поради което са стигнали до идеята да се занимават с глупачета като теб. След като се доберат до позволение за постоянно пребиваване + лична карта, ЕНЧ хукват за Западна Европа при роднините и по-богатите пчелички, докато ти сама можеш да си храниш черните дечица.

Махни го този и го блокирай навсякъде!

Имам профили в скайп и фейсбук. От самото начало почнаха да ме търсят всякакви мароканци, турци и друга измет, докато не скрих държавата си. Сега защо не ме търсят, а?

Глупачка си, ама голяма!

2.   Онлайн нищо не е както в реалността. Харесала си го казваш. Ако се видите наживо и се окаже че е половин метър по-нисък от теб, или пъпчив, или заеква, или е импотентен, много бързо ще спреш да го харесваш мисля. Не се вживявай толкова в тази въображаема връзка, а си потърси реален мъж, който можеш да прегърнеш и целунеш, да е до теб, когато се чувстваш зле да ти даде рамо да поплачеш на него. Този виртуалният може и да е женен, с пет-шест деца и въобще да не го е грижа за теб.

3.   Съвет как да поговориш с него? Ами питай някоя забулена туркиня, те са по-запознати с техните си мъже и ще ти дадат по-адекватен съвет за характерите им. Тук такива трудно ще намериш. Както и да е, моят съвет е въобще да не говориш с него. Сериозно, в крайна сметка това е човек, който никога не си виждала и въпреки това ти се сърди за най-малкото нещо, държи ти сметка... и въобще демонстрира типично турското си поведение.

Иначе ти какво очакваш, мислиш ли, че имаш бъдеще с него? Как според теб той ще се държи, ако имате връзка, виж му поведението сега, представи си да си заедно с него и си представи какъв ще е след няколко години връзка.

Абе не мога да схвана акъла на българките, които се хващат с турци, араби (и всякакви мюсюлмани), наистина не мога, толкова ли им липсва мъжко внимание, че при първото такова тръгват играят по свирката на първия срещнат (най-често загорели турци).

Ти авторке, вместо да му теглиш една майна (както би постъпила една нормална жена с достойнство), си седнала да ни питаш как да "поговориш" с тоя турчин.

4.   мила не знам какво да ти кажа. не ми се е случвало това. но ще опитам да ти помогна по някакъв начин. турците са властни трябва да внимаваш. опитай да говорите за чувствата си. дори ако се наложи по заобиколен път се опитай. сподели своите чувства. и ако нищо не се получи просто спри всички контакти.

5.   Аз лично не смятам, че всички турци са такива.. има изключения може би.. и силно се надявам да се разберем! : )

6.   Аз няма да те упреквам (но няма и да те подкрепя) в решението ти да се видиш с него, сама си преценила, влюбила си се, лично твое решение си е. Само ще ти кажа, че човек когато се сърди за най-малкото, той ще се и скара с теб за най-малкото, не го подценявай и не се оставяй да те прави на глупачка и да му прощавашу въпреки, че си права!

7.   Ти сама усещаш нередности в държанието му и въпреки това продължаваш да се занимаваш с него... интуицията ти може би ти подсказва, че този човек не е за теб. Замисли се хубаво преди да се видите, защото кой каквото ще да разказва, турците са си турци и възпитанието им е различно. Всички мъже там са със собственическо отношение към жените си. Наистина се замисли какво правиш, за да не съжаляваш по- късно. Успех!

Doriana