Досадница
Ще бъда кратък. Запознах се с едно момиче и си разменихме телфоните. на 20 сме и двамата. От начало тя беше леко резервирана (не звънеше)ама изведнъж никва идея какво стана почна да ме търси със смс-и и то нон стоп.

И то от рода на "оо как е :Р" "ехоо кво правиш" и т. н. Аз нали отговарям на някой ама тя ги праща безплатно а аз съм на сметка и се трупат.. Пратихме си множество смс-и н накрая аз и споменах, че трябва да спрем малко че мн пари навъртях (25-30 смс-а). Тя каза добре и аз си отдъхнах нали. Само че след 2 часа получих нов смс пак по същия начин се почва.

И пожене бяхме говорили че няма да пиша повече.. не отговорих. Но след 30 мин още - НОВ СМС от нея. И така за половин ден 5 смс-а. И накрая и звъннах за 1-2 мин да я чуя за да не си мисли че се правя на недостъпен. Тя ми каза че ми се сърдела леко за тва че не съм писал. Е добре разбрахме се, че няма да пиша повече (отново), но на другия ден ми праща смс пак тия глупости да ме заговаря. И аз като не отговарям се събират по 6-7 смс на ден от нея.
Не ме разбирайте погрешно аз цял живот чакам таква досадница, защото до сега не ми се е случвало момиче да ме търси така често и това ме радва. Но накрая тя винаги е недоволна защото не съм бил отговарял. Последно вчера ми писа след 5 неотговорени от мен смс-а тя каза "Е хубаво, явно не ти е приятна компанията ми няма да ти пиша повече айде чао" И аз нямах избор и и звънах отново да се разправям.
Днес пак се повтаря така тя не разбира че аз нямам толкова пари да си позволявам милионна сметка на телефона. Какво да правя?

Коментари

1.   Прехвърли се на друга оферта. Хем ще имаш по 2000 минути и по 2000 смса и то за 6-7 лв на месец. Ние така направихме.

2.   Абе, вие на колко години сте? Звучиш ми, а и тя с глупостите си направо инфантилно! Все пак сте на 20, а не на 12 - защо не си поговорите очи в очи както се казва, а освен това нямате ли работа, че по цял ден си пишете съобщения. Защото излиза, че единственият проблем е финансов.

3.   Мини към друг оператор. И аз имам 1500 безплатни смс-а, такава ми е тарифата. Освен това можеш да й пишеш от интернет-всички оператори вече предлагат тази услуга.

6.   Ей, ... каква дилема! ... ;) Ами сега, ... споко, сега виждаш какво е да си от другата страна на барикадата :D Само да знаеш колко момчета си метаят да са на твое място!!! Да ги търсят тях, и да не оставят и дъх да си поемат, абе направо да си ги "изтормозват" с тия "ужасни" Sms-си, и позвънявания. О "ужас", горгия ти! ... :)) Няма спасение, а? Сега да видиш какво им е на момичетата! ... Поне си признал че ти харесва! ;) Виж, да не вземеш да й се сърдиш? ! Недей! Момичето си си те харесва, хлътнало е по теб ;) Сещаш се, чувства и тнк. И и харесва да си общува с теб по-често, абе с една дума, решила е да направи всичко по-силите си да се сближи с теб. Да то каже, хей, аз съм тук, харесвам те, и не смятам да те оставям, ясно? ! :D Ta... Какво ще направиш, ще се скриеш ли като мишка, под девет мазета в десето, или ще и предложиш, да сте повече от приятели. Как иначе? На там отиват вашите неща! Чести търсения, обаждания, и тнк, ами че вие все едно сте си гаджета, без да сте си го обявили официално ;)

Ха, ... когато, някой ти досажда, в повечето пъти е сигурен знак, че има чувства към теб! :) Хмм... уверен съм че е умно момиче, и разбира, проблема ти с трупането на сметка :)) Ама това спира ли я да се притеснява? Да, притеснява? Защото не иска да те изгуби, а като не искаш да говориш с нея? ! ... Ясно има нужда от теб, липсваш и, ако не си каже нещо с теб, замислял ли си се за това? ... :)

(Честотите се заплитата, и пак се озоваме... къде? На канал "Какво разбрахме до сега". Къде другаде! :)) Изключително интересно е, че щом една жена е влюбена, и обича, не счита че ако търси някой често, или го "изтормозва", му досажда! За жената досада е само когато я търси който тя не харесва, не обича. А тя самата, не намира за неправилно да прави същото към друг. Скъпи дами, знам че сърцето ви често се колебае, но давайте и възможност! ... Защото виждате, случвате и на грешни. А по-важно е, да случите на които ви обича :) А дали малко по-напористо ви търсят, или не, какво от това. Не блъскайте от ръцете които се протягат към вас, защото може да се окажат точно ръцете в които ще бъдете щастливи ;) Та, какво според вас, да направи автора сега. Да и бие дузпата, и край ли? Не, ... защото може да е досадница, но е "досадницата" която го харесва! ... ;)

Към автора, ... човече не си изпускай шанса :) Какво да правиш? Ами така и така те търси, кажи и че искаш да ходиш някъде, и ще се радваш да те придружи! ... Излезте, поговори с нея, бъди откровен, кажи и че я харесваш. И че което си казал, за телефона е било истина, а не за да я режеш и тнк. Можете да намерите решение, примерно, един от двама ви, да премине на същия мобилен оператор, и да си се сложите на безплатно! ... Да си говорите до колкото си искате ;)

~winterfire~

7.   не се заяждам, но да не да има проблеми с паметта или просто не разбира от дума? ! ;x ;D

8.   Ами то хубаво всичко, ама автора я нарича "досадница", а това не издава особен интерес от негова страна май. Не мисля, че въобще е успяла да го грабне с нещо, а и с това досаждане по-скоро го отблъсква. Ако тя беше интересна за него, нямаше да си пресмята парите за смс-ите хаха. Ако съм права, авторе, и не я харесваш, поне не я заблуждавай напразно защото тя явно доста си е паднала по теб.

Doriana

9.   Doriana... да, нарекъл я е така, ама какво? :) Прави ли го безчувствен към нея, ... или безразличен. Това е само текст, ама всяка, дума има значение ;) А автора е казал също така и "Не ме разбирайте погрешно аз цял живот чакам таква досадница" ;))

Той не е безразличен, само се притеснява, че ще се набута с много пари! ... Това е! Обаче съм сигурен, че без нейното внимание, няма да му приятно. Защо си мислиш, той въпреки че и е казал че не може, пак и пише и се обажда. Защото не иска тя да се отдалечи от него.

~winterfire~

11.   Ок, съгласна съм, winterfire, само му давам съвет да не я заблуждава ако смята че не я харесва достатъчно. Това е! А и любовта не брои кой на кого колко смс-а и за колко пари е изпратил... ако въобще може да се нарече любов това.

Doriana

12.   winterfire, ти не си ли жена?