Търся те!
Търся те! Цял живот ще те търся, но дали ще те намеря? Само ако можеше ти да си до мен! Но дали изобщо съществуваш? Идеалното момче, което да не е като другите, които искат само едно от момичетата-да ги използват! Някой който да е като мен, да е различен, романтичен, мил и нежен.... Да ме разбира и да държи на мен.... Да ме обича истински....

Дали изобщо съществува? Или аз съм онова момиче, което чака своя несъществуващ принц от приказките? Колко хубаво щеше да бъде, ако ги имаше свестните момчета... но за съжаление, в днешното време вече ги няма! Има само такива, които разбиват сърцето ти и после ти казват -чао и все едно нищо не е било! Да, аз все още чакам да ме открие и да ме спаси-ИСТИНСКИЯТ! Търся те! Цял живот ще те търся... но дали ще те намеря?

Коментари

51-67 от 67

69.   От номер 61 към авторката.Целувам ти ръка и те поздравявам с
тази прекрасна песен - http://vbox7.com/play:ddfac4b1 :))))

70.   Тука съм, виж поздрава и комент. 1 към него... ;)))

71.   от автора: намерих те! пиши там

72.   От 65-На 16 съм.

73.   от автора: няма ли сериозно момче за мен? ! :(

74.   Мислех, че вече си намерила?

75.   Девойко, авторке, не разбра ли, че в този сайт няма да те огрее? Просто тук лични данни не се публикуват. Няма смисъл да продължаваш да пускаш един и същи текст из темите. Тук няма да стане. Излез навън и търси човека си там, или поне в някой сайт, където се разменят координати.

76.   от автора: за номер 75! от къде да го намеря нямам половинка :(

77.   Пак шансът навън ти е по-голям, отколкото в анонимен сайт... Дори сайт за запознанство е по-логично да опиташ.

78.   от автора : за номер 74 беше - от къде да го намеря нямам половинка :(

79.   още ли търсиш

81.   Ако намеря нормално момиче ще правя всичко за нея, но трудно ще намеря. Знам че има истински момичета и се надявам да намеря момичето което ще ме разбира.

82.   Има нормални момчета ще намериш този който е за теб, аз търся истинско момиче надявам се да намеря. Късмет!

83.   Има свестни момчета но винаги използвачите и простаците ни засенчват. Ако искаш добро и мило момче, промени си изискванията. Искате много а насреща ние какво получаваме? Една тъпа кифла...

момче на 18

84.   не останаха много момичета които да те подкрепят обичат сега се интерсуват от парите ти. какво им пука за нас? нищо колко момичета има не видях 1 нормална

85.   от авторката: отдавна не съм сядала на компютъра и чак сега виждам коментарите .. все още нямам никого до себе си ..дано да го намеря иначе ще се побъркам вече!Всички около мен - колеги,приятели си имат половинки ,а аз все още НЕ и това ме убива .. може да ви е смешно дори не знам,но на мен ми се реве .. никой до сега не ме е обичал за момче говоря!Аз в себе си толкова много любов имам т.е искам да обичам някое добро и мило момче,но няма ..не мога да намеря.. много съм разочарована !!!

88.   Авторке, не си правя реклама, не се имам и за подобие на твоя принц, но само искам да ти кажа, че има такива момчета. Давам ти пример със себе си-имах връзка година и 1/2 с момиче, което обичах силно, истински, бях готов на всичко за нея, много често дори поставях нейните нужди и желания пред моите. Искам да ти кажа, че наистина я обичах ужасно много и ИСТИНСКИ. И какво стана? Остави ме... подробности няма да давам и аз имам вина, но тя повече. ИДЕЯТА ми е - съществуват такива момчета, макар и малко, не се отчайвай и не се предавай. :)

51-67 от 67