Търся те!
Търся те! Цял живот ще те търся, но дали ще те намеря? Само ако можеше ти да си до мен! Но дали изобщо съществуваш? Идеалното момче, което да не е като другите, които искат само едно от момичетата-да ги използват! Някой който да е като мен, да е различен, романтичен, мил и нежен.... Да ме разбира и да държи на мен.... Да ме обича истински....

Дали изобщо съществува? Или аз съм онова момиче, което чака своя несъществуващ принц от приказките? Колко хубаво щеше да бъде, ако ги имаше свестните момчета... но за съжаление, в днешното време вече ги няма! Има само такива, които разбиват сърцето ти и после ти казват -чао и все едно нищо не е било! Да, аз все още чакам да ме открие и да ме спаси-ИСТИНСКИЯТ! Търся те! Цял живот ще те търся... но дали ще те намеря?

Коментари

1-50 от 67

1.   Радвам се, че има такива момичета като теб. То и аз това се питам. Къде е това момиче, свестно, нормално, добричко и истинско в живота. Жалко че това не е сайт за запознанства, но бих се радвал ако споделиш на колко години си и от къде си. :)
А доколкото до въпроса ти- Ами аз мисля, че съм едно напълно нормално момче, не съм като другите. Романтичен съм, дори сега си слушам саундтрака на филма "Писмо в Бутилка" :)

19г. Бургас

2.   Вие всички търсите добрите и свестните момчета и когато те се появят, не ги оценявате и им казвате по добре е да си останем само приятели и веднага търчите при ония дето ви разбиват сърцата и после ревете по сайтовете ама как ама защо така стана, еми ще става така защото вие искате да промените мъжа до вас, а не става, една жена не може да промени един мъж, мъжът се променя заради жената!!! Това ти го пише момче, което го е преживяло това нещо и то не един път, всеки път когато едно момче се държи по много добър начин и ви търчи по гъза вие го правите на глупак.... Успех в търсенето сигурен съм че има добри момчета, но не съм сигурен дали повечето от вас ги заслужавате. :)

3.   тук съм, но мен никой не ме търси...

4.   Търсиш ме, и аз те търся! Търсиш ме, но дали ще ме намериш?! Аз съм тук, същият, когото търсиш.. Но дали ще го повярваш.. ? Защото и аз търся те цял живот!

6.   Е чак толкова богат няма да намериш.:)

Кумчо Вълчо

7.   5. Ами, хайде да се намерим!

8.   СТ1: Шегаджиите моля не лъжете сега момичето:D. Хубаво е че го търсиш но не е тук принцът съществува не е слух. Не се заблуждавай че няма добри момчета вече има само че както и добрите момичета трудно се намират търсенето на идеалният за нас винаги е трудно и винаги ни се струва невъзможно но не е не се отказвай и ще го намериш това е сигурно винаги има надежда докато има кой да се бори.

9.   Браво, много сладка тема и коментари. Така е... не може да се открием, но малка утеха е да видим, че ги има хората, които търсим. Все някъде. А рано или късно ще се срещнем, стига да го заслужим.

Към номер 3: Я не се притеснявай. Замисли се:все по характер и интереси си приличаш с някого (ако не в България, то в чужбина) Вълнуващо е да го знаеш. Че и чужденец със сигурност те търси :)

И към всички други- Усмихвайте се, докато търсите. И когато някой разбере, че във ваше лице Е ОТКРИЛ своя човек, постарайте се да не го натъжите и разочаровате. Иска се проява на разбиране. Успех и прегръдки.

От Пловдив, на 17г.

10.   Има свестни хора, но някак с лека ръка ги подминаваме и по една или друга причина не успяваме да ги допуснем до себе си и да ги опознаем.

Doriana

11.   Тарсиш под вола теле.

Д.Л.

12.   Номер 2 е прав честно казано. И аз познавам едно момиче, свестно и то много, но тя естествено си търси некой по-лош, а не като мен- добър и всеотдаен и мил и нежен и т.н. :) Жалко, яд ме е, тя все още не знае какво иска, тя си е сложила некакви изисквания за мъж, които немат нищо общо с любовта. (да има кола, за да си я вози натам насам :D ) Голям процент от жените, да не кажа всички, като си търсят е такива, по-лоши, по-уверени и после кво става? Стават робини. Да му готвят, да му чистят, а той да излиза с приятели или пък да си гледа мача и да си пие пиенето. И после тия жени, се оплакват, че не им се обръщало внимание. Еми ние добрите момчета, които те са сложили в категория "добри приятели" няма да се отнасяме така с момичетата. Но те нали искали тръпка?? Е като искат такова отношение, да си ходят по олигофрените и пияниците и ония с колите, да не ми говорят за любов.

13.   Много добре е написал номер 2. Казвате, че искате свестно момче, а когато срещнете такова, решавате, че не е як пич и че трябва да се хванете с някое мамино синче с прическа и тъмни очила, което не може да ви достави никаква радост, дори и физическо удоволствие или пък се хващате с някакъв боклук, който само ви използва. Пък после плачете, че нямало мъже. Сами си сърбайте попарата, хващайте се с келеши, с боклуци, с цигани, с каквито щете и после се проклинайте до края на живота си, че не сте щастливи! А свестните момчета ще бъдат щастливи, защото много рядко се случва, да останат сами. Но все пак, пожелавам ти успех и дано оцениш този когото срещнеш по това, че е добър човек, а не по това, че не прилича на Благой Георгиев или на Киро Скалата.

14.   Здравей!
Двете си прилича ме, защото търсим момче, което да ни хареса такива каквито смел. Но момчета днес са по лоши от колкото преди. За да намерим някого минава много време. Но съществуват момчета, които са добри, романтични, интелигентни и умни. Надявам се да намериш момче, което те обича, защото си ти, а не само да иска да спи с теб. А тези момчета са малко за жалост.

15.   Ж30: Търси, не се отказвай... И точно когато си НАЙ-отчаяна и спреш да търсиш и прецениш, че си загубила време и надежда, ще се появи той - обикновен, може би не богат, но ще е ТОЙ-това, което търсиш... При мен се получи и при много други жени се получава... Но не забравяй и упованието във Вярата... Защото тогава резултатът е най-добър и сполучлив... Защото докато дойде този миг, ти ще имаш достатъчно опит и мъже в живота си. Не отблъсквай никого... Но се стреми да преценяш кой кой е и заслужава ли си...

16.   Н2, Невероятен и точен коментар!! Браво!!

Мирослав

17.   Ехх, момчета.. , вие все давате и все отблъсквани сте били. Ок, приемам го, неприятно е. А какво да кажем ние жените. Раздаваме се до болка (поне някои), търпим дори насилие, грозните ви думи и какво ли не само, защото ви обичаме. Но това не се оценява. По-лесно е да кажете, че търчим при грубите и "яките". Ами то не търчим ей така, а защото сме искали нещо и сме давали нещо от себе си.
Затова ще викате: "те всички станали надути, не може да се припари до тях, не допускат никого до себе си (душевно), търсели изгоди".. то от всичко преживяно, как да вярваш и да се раздаваш като едва ли не си свикнал да не очакваш нищо отсреща.
Ние сме били безсърдечните кучки? ! Ами като сте ни направили (не говоря за всички, но съм сигурна, че не малко хора ще се сетят как са нагрубявали, отблъсквали и т. н) такива - такива ще ни търпите!

' Тя

19.   Търси, търси... като намериш вземи един и за мен :D

21.   Вижте, понякога оставяме на заден план милите и добри момчета, защото те могат да бъдат твърде праволинейни. Както и ние. Именно затова се нуждаем от нещо различно. За да променим еднообразния си живот. Иначе рано или късно чувствата ще се изчерпат и връзката ще се превърне именно в скрито приятелство, което и двамата ще се срамуват да признаят. Момчета, когато ви помолим да бъдете наши приятели, искаме да ви предпазим от разочарование и да не ви загубим времето да срещнете истинската любов.

Violet

23.   СТ1: Номер 17 вие хубаво се раздавате и после съжалявате ами влагайте повече време в опознаването на този човек а не след 5 кафета и три кроласана да се влюбвате и да казвате той е такъв той е онакъв а накрая изброявате всичко което сте търпели. И тези който ти описваш са точно тези за който номер 2 говори тези по който вечно ходите тези който не заслужават нещата който давате защото една приятелка близка ми разказва за нейните разочерования и знам че момичетата приемате връзката много по различно от нас и е съвсем друго когато вие си отдадете и сърцето и душата на някое момче доста по трудно и по страшно е за вас да се доверите и отдадете на някой защото болката след това е много по голяма само. И ако влагахте повече усилия в опознаването на някое момче преди да започнете връзка с него може би нямаше да има толкова много наранени.

24.   От 17 до СТ1: не избираме в кого да се влюбим. Всеки човек има кусури и или ги приемаме, или не. Не казвам, че още в самото начало сме наранявани и т. н., просто в един момент се обръщам и ясно виждам как този човек просто ей така спира да му пука, а то преди два дни ми казваше, че ме обича. Едва ли ще ме разбереш, а и не трябва. Всеки човек е изтрадал от любовта - плакал, проклинал.

25.   СТ1: Разбирам и аз съм бил във връзки. Но карам по прост принцип ако двама души се разделят значи не е било писано да са заедно. Ако ме наранят или предадат доверието ми на момента спира да ми пука за този човек и го забравям. Но не всички са всички толкова емоционално обрязани като мен.

26.   От Номер 2 до 21: Вие като искате да си останете само приятели ние го приемаме, ама вие трябва да почнете да приемате че има моменти в които сте само за 1 нощ и нищо повече, но тогава започвате да се чувствате използвани и предадени и да говорите колко голям боклук е тоя за това как е постъпил с вас и незнам си какво др. Може да нямаме право на избор в кого да се влюбим, но като видим че нещата не вървят оставяш дадения човек и продължаваш напред. Света не се върти около 1 човек!!!

27.   За номер 2 (26) от 21: Тук вече зависи от характера на момичето и мога да ти отговоря за себе си- Аз никога не бих останала за една нощ с човек, който може да ми бъде приятел или с такъв, когото не познавам достатъчно добре. Защото наистина рискувам да се сбогуват и да кажат, че няма нужда да изградим нещо повече. Тогава ще ме заболи. Но що се отнася до някой, когото обичам, бих го направила без да се замисля. Пак може да чуя тези думи, но това ще е без значение. И бих била готова да го оставя да си тръгне, стига да поиска. Ще се радвам, че е споделил една нощ с мен. При някои е точно обратното. Просто се налага да бъдем честни и да не даваме погрешни знаци на другия.

Violet

28.   Номер 2, дяволски съм съгласен с теб... Два пъти съм изпадал в подобно положение, като особено първия беше особено абсурден...
Ти си готов да си дадеш живота за нея, без да се замислиш, а тя се мъкне с някакъв олигофрен, който вижда в нея чифт цици и набор дупки... А на всичкото отгоре и търси подкрепа от теб, когато той за пореден път и смачка фасона...
Не мога да ги разбера тези жени и това е...

29.   Напълно подкрепям и съм съгласен с №2! И аз говоря от опит!

момче на 25

30.   от автора: номер 1, 3, 4, 7 да си оставят телефоните или нещо друго, че да се свържа с тях

31.   Аз съм номер 1, но чудно защо са ти публикували коментара... Ще се получи доста тъпо и смешно :D
Искаш телефон-> пиша го, или скайп пиша--> администраторите ми публикуват половината коментар, без телефона или скайпа и казват "Не публикуваме лична информация" и... коментара ти е излишен, нищо нема да получиш :D но ВСЕ ПАК... Skype

gaz... gaz

32.   СТ1: Няма как да стане тук личната информация не се пуска модераторите или ще я изтрият или няма да пуснат съобщението.

33.   И да напишем модераторите няма да ги одобрят!

34.   До авторката, стрелям в мъглата, понеже няма как да стане инак.... определяме среща и каквото сабя покаже, да и аз съм в твоето положение. Пиши при добра воля да видим, ако не здраве....

37.   Хаха -абе вие сте луди хлапета.

Не се вързвайте на такива глупости. Никое наистина свястно момиче, което има малко самоуважение няма да тръгне да пише такива неща, да се саморекламира и да си урежда срещи тук.

Ако е чак толкова на пожар положенето - има др. сайтове за това.

Или е фейк, или нещо по-лошо дори си мисля- модераторите да внимават с такива !

43.   Намери ли го или не.. (:

44.   Няма да откриеш такъв мъж! За мен такова животно съществува само в сълзливите романи и филмите с "хепи енд". Може би нашите баби и дядовци са били щастливи и в онези години наистина е имало любов. Но как очакваш това да се случи в извратеният свят в който живеем, където морал е дума с обидно значение, а на всякъде където се обърнеш виждаш само пошлост и разврат? Не съм моралистка, не, напротив, нищо не ми е чуждо. Но се уморих! Уморих се да вярвам в един мираж! Няма как да стане. Хората отдавна нямат онова съзнание, при което семейството стои над всичко, където мъжът е джентълмен, с обноски, уважава съпругата си и е глава на семейството. А не е хленчещ подлезурко, за който всички жени са материалистки, само защото той е комплексиран, че не изкарва пари колкото жена си. Гледай си живота и професионалното развитие и спри да се надяваш. Разчитай само на себе си и ако искаш да оцелееш в тази джунгла, наречена България, запрятай ръкави, чети, учи, образовай се, работи или по възможност напусни държавата докато си млада и се погрижи за бъдещето си сама!

45.   Н44, Ти намери ли го? :)

46.   Чудя се защо хората често си създават някаква измислена реалност. Ето тази млада дама си търси нещо, ама и тя не знае какво! Изгражда си някакъв образ в съзнанието и си вярва. Реалността е тук и сега. Докато тя си доукрасява този.. както го нарича 'принц', кой знае колко добри момчета изпуска. Например разни жестове- някой неин съученик и отваря вратата, друг и помага с покупките от магазина, сигурна съм, че тя не забелязва реалните неща, които се случват покрай нея. Нечия усмивка, нечии поглед... няма как да знае кой е подходящ, докато не опита! И не, той няма да е перфектен, както и тя не е. Но това не значи, че няма да са щастливи. Ако общува свободно, среща се с хора, как няма да намери!
И още едно грешно схващане според мен- не смятам, че на света има САМО един човек, който ти е сродна душа. Ако беше така, какво е това съвпадение хората да се женят за хора в обкръжението им, или пък от същия град, същата държава??? Кой е казал, че не би им подхождал и някой примерно от друг континент, но просто не са имали шанса да се срещнат заради разстоянието?
Идеята е, че има много подходящи партньори, има разнообразие от всякакви характери по тоя свят, да, всеки е уникален, но има хора, които си приличат. Не е казано, че можеш да си щастлив само с един определен човек, важното е да срещнеш един подходящ в подходящ момент!

47.   от автора : не не съм го намерила Н44

48.   От 44 към Авторката - Хайде да се намерим. Имам идея. Искаш ли? :)

52.   От Номер 43 и 48 - Към авторката. Обърках се. :)

54.   от автора: Едно казваш, друго пишеш. Както и да е за номер 43/48! Здраве да е :)

55.   От номер 43, 48, 52 към авторката. Искам да кажа, че обърках номерата. Не ме разбра.. Идеята важи. От къде си? :)..

57.   Има добри момичета, има и добри момчета. Това, че все още не си попадала на някой мил и романтичен не означава, че такъв не съществува. А и въобще не е вярно, че само момчетата лъжат, изневеряват и т. н. Има и страшно мн момичета, които са подли и неверни. Аз никога не съм имала приятел, но не си и търся толкова усилено. Не мисля, че и мен някой ме търси. Според мен любовта не се търси и намира - тя просто се случва. Предролагам, че един ден точно, когато най-малко очакваш просто срещаш някого и това е. Както и да е, желая ти успех и дано някой ден да откриеш момче, което да те обича и да те направи щастлива.
Момиче (19)

59.   от автора: към номер 55! От Варна съм!

60.   Номер 57, защо няма повече момичета като теб? Много би ми се искало да можехме да се запознаем.
Момче (20)

61.   От номер 55 към авторката. Супер. И аз съм от морето(на юг)..
Как да те наричам за да те намеря? :))

Модератор - не публикуваме контактни данни!

62.   от автора : Моля много модератора, изключително много за разрешение да публикувам поне как да ме намери човека и после може да изтриете коментара! Моля Ви! ..

Модератор - не публикуваме контактни данни. Не правим изключения!

64.   И аз търся такова момиче, но за сега не съм я намерил и не мисля, че някога ще я намеря.. Знам как се чувстваш и чувството е може би.. най - ужасното на света >. < Ти влагаш всичко от себе си, даваш всичко за човека когото обичаш, а на него сякаш не му пука и не го оценява.

Добрите хора най - много страдат, защото на тях най - много им пука!!

by. J

65.   На колко години е това момиче, от къде е, ще тръгне ли с по-малък?

66.   от автора : на 19 съм от Варна и не знам зависи колко си малък? :)
bur... bur

67.   :)
От 57 за 60

68.   от автора: за номер 55 къде си :((..
bur.. bur

1-50 от 67