Възрастните мъже
Здравейте! Често чувам как младите момичета ходили с възрастни мъже заради парите им, което мен страшно много ме обижда, но другия по важен въпрос за мен е който и аз не мога да си го обясня, защо харесвам само възрастни мъже никое младо момче не може да ми привлече вниманието.

Бях чела някъде, че момичетата, които харесвали по възрастни мъже са израснали без бащи и така подсъзнателно харесвали възрастни, защото виждали в тях закрила и безопасност. Това са го обяснили психолози, но при мен не е така аз си имам и майка и баща и понякога страшно се срамувам от това, че харесвам връстници на баща ми, но и аз не мога да си го обясня, защо е така досега не съм била с възрастен мъж имала съм само една сериозна връзка с момче по голямо от мен с 10 год. аз бях на 15 a той на 25 и така изкарахме две години заедно. Сега съм на 18 а ме вълнуват мъже над 30 год. и сега често се сещам за приказките на баба ми, която казваше, че ще се омъжа за възрастен, защото съм нямала гъдел на краката, като бях малка не и обръщай внимание, но сега често се сещам за думите и. Какво мислите по въпроса? Благодаря предварително на всички.

Коментари

1-50 от 62

1.   Еми нормално... аз пък съм жена над 30 и харесвам 18 годишни момчета... Хора разни...

2.   СТ1: Харесвате по възрастни мъже защото те знаят нещата който ние не аз например съм на 20 сега малки момиченца 16-17-18 мога да зарибя от раз но не искам защото имам чувството че се възползвам от наивността им. Сега ти ако си на 24 и дойде при теб мъж на 30 ще знае как да се държи със теб ще знае какво ти трябва и по какъв начин да ти го предостави неща който например аз няма да ми хрумнат дори. Възрастта ограмотява имаш повече опит и знае какво да правиш.

3.   Ами, мисля, че харесваш по-възрастни мъже, защото явно за теб връстниците ти са някак незрели, а един мъж би трябвало да буди доверие, сигурност и да е зрял. Което естествено не значи, че няма инфантилни мъже на много по-голяма възраст, но някак с годините и опитът и поведението на един умен мъж го отличават от тези на по-младите. Аз лично десет години имам връзка с мъж, който е с 18 г. по-възрастен от мен и подобно отношение, интелект и сексуални умения не съм получавала от далеч по-млади и близки до годините ми мъже.

4.   Ох и аз съм като авторката... не знам каква е тази "мания" по възрастни мъже, но все такива харесвам и все такива ме заглеждат.... а съм на 19. Връстниците ми изобщо не ми харесват.. не мога да си се представя да съм с някой на моите години или 20 годишен... представям си се поне с някой на 25-30, 30 и няколко. Хаха... не знам на какво може да се дължи това, може би защото имаме нужда от някаква закрила от по-зрял мъж, който да ни напомня за баща ни. Наистина нямам си и на идея... но пожелавам на всички, които си падат по по-възрастни или по по-млади от тях, да срещнат любовта в лицето му и тя да е споделена без да им пука от възрастта! Любовта граници няма!!!!

5.   при мен пък нещата стоят обратно аз харесвам мъже до 30 год., но мен не ме харесват. Обаче чичковците по на 40-45 умират за мен, аз пък не ги харесвам и така един омагьосан кръг

6.   Зарежи теориите, които са ти обяснили "психолозите". Подсъзнанието ти наистина е замесено, но то не си търси баща, а по-зряла душа (като твоята), с която да общуваш пълноценно.
И аз навремето си падах по каки, но неизбежно се разочаровах от тях - надявал съм се, изглежда, като са по-големи да са и по-зрели, и по-мъдри от връстничките ми. Нищо такова, обаче - човек не може да надскочи сериозно собственото си духовно ниво, на колкото и години да стане. Но влечението си остава, естествено.
После си намерих момиче, което не е по-голямо на години от мен, но ми е равностойно по интелект и мъдрост. Заедно сме и до днес, и си гледаме децата :)

7.   И аз нямам гъдел на краката, обаче ще се омъжа за млад, за да си имат децата ми баща дълго време.
Иначе харесвам и излизам с мъже с от 15 до 25 години по възрастни от мен и то разбира се не с всеки, но младите момчета не могат да ме задоволят интелектуално. Елементарни и предсказуеми са, нищо не може да се научи от тях и просто не са ми интересни. Естествено има и изключения и при младите и при старите.

8.   Какво ви харесват бе?? Не ви ли стига едно духовно момче, което ще ви обича и няма да ви изостави.. всеки ден излизат такива теми... тъжно е... погнусен съм от хора, като вас! ....

Мирослав

9.   Номер 8, доста ограничено мнение. С този коментар сам си отговори на въпроса защо жените харесват по-възрастни мъже. Защото младите разсъждават плитко като теб!

Кубрат
(Не се броя към възрастните)

10.   Аз също харесвам по възрастни мъже и те доста си падат по мен, излизала съм с мъже до 32 годишна възраст - на 20 съм... но съм излизала и в момента излизам с 21 годишен, просто толкова зрял за възрастта си, ако трябва да съм честна точно това харесвам в по - възрастните, че са по - зрели - но НЯКОИ, не всички! Да израстнала съм без баща, но това няма нищо обчщо според мен... освен това сериозни връзки съм имала само с мои връстници по - големи от мен само с година две, някак си не ми се получава с възрастните :Д, но да харесват ми и определено не е заради парите, че те повечето изкарват колкото мен... пък и аз не обичам да ме черпят и да ми се купуват някакви скъпи подаръци, така че за пред себе си съм чиста и не ми пука какво мислят хората за мен... нищо че доста често съм чивала мнения за такива разлики като ама тя излиза все едно с баща си, , , , ами като се харесват хората ще излизат бе...

11.   Кубратчо, не те разбирам? ! Казах ти в някоии теми да не ми грухтиш и мучиш... И какво висиш по 24/7 в сайта... Не излизаш ли с приятели? С твойта поне? ! Забит си в стаята си пред екрана и се пениш на всички нас... Не ми дреми за тези.. да си излизат, ако ще и с 65годишни.. Аз съм творец на живота си и съм си самодостатъчен...
А ти... дори неща да те коментирам... Няма тема в която да не пишеш... Ако си идваш от чужбината емигранте, кажи ми да се видим.. да те видя дали си отворко с голямо самочуствие? !
Чу ли ме? ! :)) Тръгнал мен да коментира всеки път, а не темата..
Голям разбирач.. И ми спори и заяжда с жените.. Най ме радва някоя която те прави Мики Маус! :)))
Моята най голема награда в живота - НИКОГА КАТО ТЕБ!

Мирослав

12.   Искам да отбележа, че зрелостта понякога се разграничава от възрастта (дори твърде често). Познавам 22-23-годишни зрели, сериозни момчета и такива, които са на същата възраст, но са все още недорасли (на умствен багаж). Същото се отнася и за по-възрастните мъже. Не може да се каже, че някой като е навършил 30 е зрял. Дори не може да се каже, че има повече опит от някой по-млад. Всичко е до човек! :)
Иначе нямам нищо против разликата във възрастта на дадена двойка, но не бъркайте понятията :)

13.   Моите родители са се разделили като бях на 2г., майка ми се омъжи 2 път. Не знам дали това се води, че съм имала баща, но аз го приемам за втори баща. Възрастни мъже никога не съм харесвала, отвращаваме ако някой 60год. мъж започне да ми прави намеци. Аз съм на 32год., не си представям да харесвам наборите на баща ми, ужас... не виждам нищо привлекателно в тях. Приемам връзка с мъж до 13-15год. максимум, не повече. Най-голямото ми гадже е било с 8год. по-голямо от мен. Преди 15год. и аз не можех да си представя да излизам с мои връстници, но сега на тази възраст те са вече изградени личности, знаят какво искат. Дори в момента харесвам един мъж, който е с 2 год. по-голям от мен, мъж на място е. С времето хората се променят!

14.   Да отново жените били много зрели, мъжете- не. Много е удобно за чичковците за да забиват и да се хвалят с млади жени. Като харесвате по-дърти, продължавайте, поне не се изкарвайте безкрайно зрели. Не, не сте повече от момчетата/мъжете на вашата възраст, просто или обичате някой да ви контролира и да е повече от вас или обичате едни други неща. Как пък съм си намерила хем зрял колкото мен, а може би и малко повече, мъж, хем млад. С тия глупави, незрели мъже, които сигурно чакат като някои женички пари на готово и постигат малко в живота като много от жените, как може да се намери някой по-зрял.

П. П. Съжалявам, не мога да не отбележа, как някои мъже се правят на маймуни само за да си постигнат целите. Или жените били много по-зрели, видиш ли, или мъжете са някакви животни, които не могат да се въздържат да не правят секс с каквото си поискат. И двете са особено удобни за забиване на млади глупачки. :Д

15.   Здравейте. Това, че харесваш по зрели мъже не означава нищо, просто това те привлича. Аз също си падам по тях и ще ти споделя моя опит. Когато бях на 15 излизах с момче 12 год по голямо от мен, ако изобщо може да се нарече момче, но бях много щастлива с него. докато не стана така че бях последна година в унивреситета и реших че вече няма да е зле да създадем семейство заедно все пак бяхме 7 години заедно, но той като че ли от тази мисъл превъртя и почнахме само да се караме за всяко нещо , и стигна до извода да ми каже , че от мен повече не искал нищо по сериозно и не искал деца. с което аз се примерих и си тръгнах но той не спираяе да ме търси и го разкарах. след известно време така стана че ме запознаха с едих друг господин който е 11 год по - голям от мен допаднахме си и накрая решихме да създадем семейство и което е ужасен ад , защото си мисли че като съм по малка от него трябва да мълча и да изпълнявам и всеки да му върви подир гъза дори и детето което е на годинка. и при най малкото противоречене следва бой и да ме заплашва че ще ми вземе детето. та моя извод е че няма значение на колко е години важното е да се дърви човечно. и не забравяй че едно време като са си искали мъжете моми не на празно родителите на девойката са питали от къде е и родителите какви са му. Баба ми има разлика с дядо 9 год. и тя все така ми казваяе не е хубаво с голяма разлика, но не мовех да я рабера какво искаяе да ми каже, а цълата истина е че с годините нещата се променя и характер и желание и те на теб винаги поглеждат като на дете. но за съжаление това го разбрах след като се омъжих, но това пак не е гаранция, заяото някои дори и с 15 год разлика пак се обичат. всичко идва от роднините и това дали е гледан като малък с любов, защото ние всеки ден се караме защо съм пегръщала и целувала детето, защото се било приспивала, като аз само седя в стаята и това било признак на лигавщина. Хората не на празно са казали мове цял живот да спиш, но като решиш да се жениш се събоди.

16.   8 ти си страхотен...

17.   16. Благодаря ти :))) А ти си? ! :)

Мирослав

18.   Израстнах с баща си телом, но духом не... и аз препочитам по-възръстни мъже. Приятелят ми е на 56, а аз на 23. Не съм с него заради парите. Просто и двамата се обичаме много. Освен мой приятел, той е и мой баща, и е направил много повече за мен от истинският ми баща. Баща ми не направи дори и на половината за мен, за 20г, колкото направи тоя мъж. Той ми спаси и живота иначе сега щях да съм мъртва. До него се чувствам защитена, ссамоуверена и силна. Аз го наричам, тате. До него съм непобедима.. и това, което ми се случило миналите години, а то е било само лошо... сега с него, ми се връща тройна доза добро. Благодаря на Бог, че го срещтнах. Всеки ден му благодря.

20.   И аз съм от жените, които харесват възрастни мъже (не съм падала под 16 години разлика).
Ако трябва да съдя по себе си, явно не е до зрялост, а при мен май нещата опират до наивност и липса на опит.
Първото ми гадже беше страхотен манипулатор, завъртя ми главата точно заради моята наивност, за 5 години заедно ме използва максимално.
Сега пак съм с мъж с 16 години по-голям и пак е добър манипулатор - къщна работа не докосва, а аз върша всички, че даже си позволява и да ми недоволства понякога.
Та така - възрастните мъже знаят как да си постелят и да дресират младите наивни момичета, или поне това показва моят опит.

21.   Много добър въпрос! Аз отдавна изследвам, защо и какво ми има, че харесвам по - малките. И съм направил, един куп изводи, не всички правилни, но за мен истински.
Обаче не бях се замислял, по въпроса, какво пък толкова някой от по - малките харесват в мен. Донякъде защото аз роля не мога да играя, не мога да се променя, а ако го направя това ще изисква месеци и то само при правилен подход. Държа се с по - малките, така както се държа с по - големите, а защо връзките са ми продължителни, защо успявам да ги задържа, защо продължават да ме обичат, много след като на мен ми е писнало вече, си остава мистерия.
Момичетата при мен са "отчаяни" те копнеят за малко внимание, някой да се интересува от тях, да им говори мили думи. И са готови да дадат много, за да не изгубят това което им давам.
Но различни хора, различни желания. Обаче и за мен е много интересно. Защо лолитките си падат по батковци и понякога по татковци.
Иначе обяснения много, но е по - сигурно да го прочета от някоя преминал по - този път.

23.   От човек до човек има разлика! Сегашната ми връзка е с разлика от 15г - аз съм на 28. Трябва да ви кажа, че всичко е на 6. Щом сме заедно вече 5 години. Но, имам позната в същата ситуация и при тях нещата не са много добре. Той бил на 53 години, изглежда по-стар..в секса бил комплексар, постояно някакво доказване...А и имал тъпо мислене. Всичко е до човек!

24.   Номер 1: И аз съм така само че обратното :) Харесвам много добре изглеждащи и подържани жени 30-40годишни, а съм момче на 21 но късметът ми само веднъж до сега излезе, всичко бих дал отново да съм с такава жена.

25.   и аз имам същия проблем на 19 съм, а имам приятел на 45 заедно сме от 3 години, умирам за него, той мен прави най-щастливото момиче, а знам че не може да бъда с него. Много го обичам и не знам какво да правя.

26.   До 25 -зарежи го! Намери си някой на твоята възраст или близка до твоята! За Бога та ти можеш да си му дъщеря! Щом не можеш да си с него, значи е женен... Какво очакваш от такава връзка-брак, деца? !?

27.   ....до авторката; разлика от 15г и повече на твоята възраст не е подходяща.....от друга страна обаче лично за себе си също вниманието на младите момчета ми е приятно ,но безинтересно ,определено предпочитам мъжа с опит пред този с ''плочки''..ЗАРА

28.   Аз съм мъж леко мургав на 32 год. винаги съм предпочитал по големи жени, но уви само малките ме искат сега съм с 19 годишна..:)

29.   Чисто и просто, защото голяма част от младите мъже ( е, не всички) са си недоразвити пубери.
А и в мъжете на средна възраст (около 40 г. ), ако са запазени на външност... в тях има някаква... зрялост, сигурност и овладяност, която струи от целия характер и някаква притегателност, която я няма в младите мъже. Такива имат житейски опит, а младите нямат.
Това няма как да се обясни на прост език, и затова другите хора го изкарват като "поредното материалистично използване" или като "извратена геронтофилия", едва ли не. А всъщност си е най - обикновена и нормана, чиста андрофилия.

30.   Никога не съм харесвала и не съм се стремяла умишлено към възрастни мъже и ми отне много време да се разбера самата себе си, когато харесах човек с 18 години по-голям от мен. Дължа да отбележа, че нито е богат, нито преуспял, нито красавец. Не съм имала някакви по-особени отношения с баща си - не съм близка с него, но не го мразя. Понякога хората просто се привличат без видима причина. Аз самата навремето осъждах връзки с по-голяма разлика от 10 години. Сега гледам на нещата под друг ъгъл. Все пак не го препоръчвам - обществото в днешно време е прекалено предубедено, пък и не е приятно да се притесняваш постоянно за здравето на човека до себе си.

31.   Трудно е да станеш опитен млад мъж, при положение, че връстничките ти искат стари мъже, а по-младите от теб са... в шести клас някъде.

32.   Моето мнение е да не гледате толкова критично на фактора възраст. тТи си пълнолетна и не е забранено да се ожениш и за 40 годишен мъж. Друг е въпроса дали ще си щастлива с него защото наистина на тази възраст все още човек не мисли каго възрастен и колкото и стабилен да ти се струва възрастния човек той самият може да не види стабилност у теб(което е нещо нормално) и да те използва или по лошото да гледа твърде строго на теб и да иска твърде много от теб (брак, деца) неща за които още не си готова. Да не говорим че подобна връзка особено ако иска семейство и жена която да домакинства (без зн че носи достатъчно пари) би ти попречило и на следване и прочие, да не говорим че сигурно би ти било неловко да се събирате групово къдвто и да е с него и твоите стари приятели и приятелки защото е нормално мъж който може да им бъде баща да не се чувства на място. Има начин да намериш истинския човек за теб и ако проявиш интерес ще ти кажа как и никоя сила няма да е способна да те отклони от правия път.
В-23М

33.   Много правилно си се ориентирала! ;)

34.   Няма нищо лошо попринцип и аз харесвам по-възрастни мъже. Последната ми връзка беше с мъж по-голям от мен с 10 години, но според мои наблюдения такива връзки приключват, поради разлика в интересите, годините оказват влияние малко или много, но в крайна сметка зависи от човека, най важно е да се развивате заедно и да гледате в една посока, иначе нищо не се получава. :)

35.   Аз съм мъж на 60 години и имам любовница на 40 години. Трябва да Ви кажа, че тя ме стимулира да съм мъж в истинския смисъл на думата. С нея е различно.

36.   35, еми много ясно бе пич, че ще е по-различно! Въпросът е защо е с теб и дали е само с теб! В 95% да не казвам 99%, подобни връзки почиват основно на интереси. Предполагам не си бил общ работник цял живот!

37.   35, защо не се разведеш и не се ожениш за любовницата?

38.   Здравейте и от мен :)
Аз съмна 23 и съм с моя мъж от 4 години. Разликата ни е 16. Искам да ви кажа, че не е нито най - богатия нито най - красивия.. Не е и перфектен! Но кой е? ! Прави ме мноооого щастлива и спокойна, сигурна.
За мен фрапираща разлика е от 20 нагоре... Но пък всеки човек сам гради живота и съдбата си и ще си сърба това което е надробил.
Всеки има мнение по темата.. Просто бъдете с човек който ви дава щастие, любов и спокойствие.
Ема

39.   36, и защо изключваш възможността "интересите" да са от малко по-различно естество? Духовно да речем, познавателно, или просто симпапия? Какво значи: "Защо е с тебе?"? А с кого да е - с някой 20 годишен ли? А той защо ще е с нея, ако така седят нещата? Личността на човека никаква роля ли не би трябвало да играе според тебе? Само математика и интереси?
За огромно щастие - не всички хора са елементарни като тебе и подобните ти...

41.   Скъпа, ами той е направо деде за теб! Не изпитваш ли отвращение!? Възрастовата разлика, когато е много голяма, рано или късно си дава своето отражение. Идва един момент, когато единия от двамата или и двамата се разочароват един от друг и започват да изпитват непоносимост един към друг.

42.   39, когато започнеш да виждаш бедни 60 годишни мъже с 40 годишни любовници, тогава можеш да говориш за личности и симпатия! Неслучайно в коментарът си по-горе попитах какво е положението на въпросният мъж. Колкото до това дали съм елементарен или не, това е субективна преценка и твоето мнение не ме интересува.

43.   Аз съм на 20 и харесвам 53 годишен мъж.
В момента имам връзка със сина му, който е на 26 . Но напоследък все повече ми става безинтересен. Живеем от година заедно, но както вече написах не изпитвам същите чувства каквито изпитвах и преди. Когато правим секс си представям че баща му е върху мен и най - лошото е че не ме е срам от това, напротив изпитвам удоволствие.
Какво да правя незная

44.   Мисля си, че е взаимно. Аз съм мъж на 34 и направо се побърквам като гледам момичетата на 17-18-19 години. Страхотни са, някои от тях и невероятно добри любовници.

Освен това поне за себе си се осъзнах като мъж едва като станах на 30. Допреди това бях повече или по-малко неуверен, колеблив... Докато сега съм сигурен в действията си, в това, което искам, в това, което говоря, в начина, по-който гледам в очите жените. Напълно разбирам и отсрещната страна. :)

45.   42, какво ако е богат, при положение, че е женен, парите си ги носи вкъщи, а не при любовницата...

49.   Знаех си, че има и умни жени!!! Ти си една от тях! Поздравления!

50.   Жена на 20 харесва 25-35 годишни :)
Имам си някакви отношения с 36 годишен не е връзка рядко се виждаме. Не е за пари или тем подобни, просто зрелите мъже са по-разбрани... и разбиращи :)

Лена

53.   проблема е, обаче, че като се разведе, ще ги носи при втората съпруга, е, не си много умен!

54.   Има нещо не мога да определя точно какво е. Но и аз си падам по малки, или поне нямам против тях, не ги виждам като малки, не съдя за тях само според възрастта им. Падам си и по над 18г. почти също толкова. Опитвал съм се да се променя да си обясня че това е грешно и не бива така. Но не мога да спра да ги харесвам, колкото и да се опитвам. Не гледам всички под 18 като потенциални обекти, даже много малко момичета виждам така. Но когато загледам някое има нещо химия ли, не знам и просто ме привличат силно.
Забелязвал съм обаче не при една или две двойки, че обратният вариант също го има млади момичета харесват по - възрастни мъже, и то силно се влюбват в тях.
С моята приятелка се запознах когато тя бе на 13г. Тя ме обича по - силно отколкото аз нея и не може да се откъсне от мен. Правил съм няколко опита да скъсам с нея и тя винаги се връща, а аз си я обичам и не мога просто да я зарежа, макар да знам, че това не е нормално и сигурно оказвам лошо влияние върху нея, в което не съм сигурен.
На скоро на работа попаднах на колега които е с 10г. над баща ми, и се държи добре с мен. Не знам защо, но просто изпитвам желание да го слушам и да не му противореча по някакъв начин. Може би моята приятелка се чувства така спрямо мен.
Мисля че, тя харесва в мен предимно мисленето ми. А аз изпитвам някакво желание да се грижа за нея.
И аз се питам защо, има млади обичащи силно възрастни и възрастни харесващи млади. Дали не е естествено? Младото момиче знае, че възрастният е по - успял от по - младият и следователно може да осигури по - добър живот, а възрастният пък смята че младите са по - подвижни с което биха се справили по - лесно с едно дете примерно.
Лично аз се привързвам силно, когато видя че отсрещната страна ме желае много силно. Но по някаква причина младите се влюбват много по - силно отколкото големите.

55.   Има нещо не мога да определя точно какво е. Но и аз си падам по малки, или поне нямам против тях, не ги виждам като малки, не съдя за тях само според възрастта им. Падам си и по над 18г. почти също толкова. Опитвал съм се да се променя да си обясня че това е грешно и не бива така. Но не мога да спра да ги харесвам, колкото и да се опитвам. Не гледам всички под 18 като потенциални обекти, даже много малко момичета виждам така. Но когато загледам някое има нещо химия ли, не знам и просто ме привличат силно.
Забелязвал съм обаче не при една или две двойки, че обратният вариант също го има млади момичета харесват по - възрастни мъже, и то силно се влюбват в тях.
С моята приятелка се запознах когато тя бе на 13г. Тя ме обича по - силно отколкото аз нея и не може да се откъсне от мен. Правил съм няколко опита да скъсам с нея и тя винаги се връща, а аз си я обичам и не мога просто да я зарежа, макар да знам, че това не е нормално и сигурно оказвам лошо влияние върху нея, в което не съм сигурен.
На скоро на работа попаднах на колега които е с 10г. над баща ми, и се държи добре с мен. Не знам защо, но просто изпитвам желание да го слушам и да не му противореча по някакъв начин. Може би моята приятелка се чувства така спрямо мен.
Мисля че, тя харесва в мен предимно мисленето ми. А аз изпитвам някакво желание да се грижа за нея.
И аз се питам защо, има млади обичащи силно възрастни и възрастни харесващи млади. Дали не е естествено? Младото момиче знае, че възрастният е по - успял от по - младият и следователно може да осигури по - добър живот, а възрастният пък смята че младите са по - подвижни с което биха се справили по - лесно с едно дете примерно.
Лично аз се привързвам силно, когато видя че отсрещната страна ме желае много силно. Но по някаква причина младите се влюбват много по - силно отколкото големите.

56.   Има нещо не мога да определя точно какво е. Но и аз си падам по малки, или поне нямам против тях, не ги виждам като малки, не съдя за тях само според възрастта им. Падам си и по над 18г. почти също толкова. Опитвал съм се да се променя да си обясня че това е грешно и не бива така. Но не мога да спра да ги харесвам, колкото и да се опитвам. Не гледам всички под 18 като потенциални обекти, даже много малко момичета виждам така. Но когато загледам някое има нещо химия ли, не знам и просто ме привличат силно.
Забелязвал съм обаче не при една или две двойки, че обратният вариант също го има млади момичета харесват по - възрастни мъже, и то силно се влюбват в тях.
С моята приятелка се запознах когато тя бе на 13г. Тя ме обича по - силно отколкото аз нея и не може да се откъсне от мен. Правил съм няколко опита да скъсам с нея и тя винаги се връща, а аз си я обичам и не мога просто да я зарежа, макар да знам, че това не е нормално и сигурно оказвам лошо влияние върху нея, в което не съм сигурен.
На скоро на работа попаднах на колега които е с 10г. над баща ми, и се държи добре с мен. Не знам защо, но просто изпитвам желание да го слушам и да не му противореча по някакъв начин. Може би моята приятелка се чувства така спрямо мен.
Мисля че, тя харесва в мен предимно мисленето ми. А аз изпитвам някакво желание да се грижа за нея.
И аз се питам защо, има млади обичащи силно възрастни и възрастни харесващи млади. Дали не е естествено? Младото момиче знае, че възрастният е по - успял от по - младият и следователно може да осигури по - добър живот, а възрастният пък смята че младите са по - подвижни с което биха се справили по - лесно с едно дете примерно.
Лично аз се привързвам силно, когато видя че отсрещната страна ме желае много силно. Но по някаква причина младите се влюбват много по - силно отколкото големите.

57.   Аз съм на 27, мъжа ми е на 37 (имаме и дете), а любовника ми на 41. Доходите са ми на равно с техните, може би и малко по високи, имам голям апартамент и хубава кола. Не съм с никой от тях заради парите очевидно.
Но, баща ми напусна майка ми когато съм била малка, доведения ми баща беше страхотен. Той се грижеше повече за мен от родната ми майка и го обичах безгранично, но почина... тогава се запознах и с любовника ми. Явно решението ми има нещо общо с бащината фигура, търся нещо в тях което не бих намерила у някой по млад. Дори не си се представям с връстник.
Има го и момента със сека, не мога да им се наситя. Като че ли са по щедри любовници от по младите. Имала съм партньори на моята възраст, но никога не съм била толкова удовлетворена, самото им отношение към мен като жена и тялото ми е просто хубаво.
И да, по някакъв начин ми харесва да съм сладкото им момиче, но това го осъзнах в процес на отношенията ни. Защото наистина ми липсва баща ми, с тях се чувствам защитена и щастлива, имам нужда от тях. И в двамата съм влюбена, може да ви е странно но е така.
В нашето объркано общество трудно бих сложила граници на какво е морално редно и кое е извън границите на нормалното, важно е двамата (в моя случай сме трима) да са щастливи.

58.   ами, май не обичаш мъжа си, щом имаш любовник и това с бащата не е оправдание.

1-50 от 62