Изневерих на съпруга си със жиголо
Здравейте! Аз съм жена на 22 години и изневерих на съпруга си. Една вечер се събрахме приятелки в къщи докъто съпругът ми беше в командировка. Ние решихме да се позабавляваме по женски и една от приятелките ми предложи да извикаме жиголо. Всички се съгласих ме тъй като бяхме вече пияни и потърсме мъже които да ни потънцуват. Момчетата дойдоха, но единия беше много сладък и под влиянието на алкохол аз си легнах с него беше хубаво, но на сутринта съжалявах, че го направих. Аз обичам съпруга си и моята изневяра не беше умишлена. Да му призная ли, че му изневерих или да скрия от него?

Коментари

2.   Жиголо или стриптийзьор? Като лъжете, мажете по-умело.

А темата не ми е безинтересна. Не съм наясно, защо е малко разпространена тази професия в България. Мъжете за забавления са по-трудни за откриване...

3.   Дали да му кажеш или не, прецени сама, ти си го познаваш, ако смяташ, че няма развалиш семейството си, по-добре е да му кажеш. Не разбирам обаче хората, които се оправдават за постъпките си, чрез алкохола. И аз съм злоупотребявала с алкохола и в най-пиянското си състояние винаги знам какво правя. Искала си го, направила си го. Ако е било в общото ви жилище или още повече в общото ви легло... доста мрасничко си постъпила. И според мен би го направила там. От написаното от теб съдя, че не съжаляваш, просто е проговорила съвестта ти и се чувстваш гузно. Ти си знаеш... но прецени добре, мъжа до теб заслужава ли това?

4.   Ако искаш да запазиш брака си и отношенията такива каквито са в момента трябва да скриеш и никога да не му казваш.
Мъж 28

5.   По добре малчи

6.   Щом си на 22 и вече си сколасала за изневериш, не знам какво ще се случва по-нататък... Алкохолът не е извинение, а оправдание. И още нещо - преди да се правят подобни изпълнения, по-добре е да мислиш как ще се чувстваш след това. Ако ще ти е гадно, просто него прави. Не му казвай. Тук е пълно с много морални жени, ама на другия ден.

Ели

7.   Нямаш си представа какво ще те сполети ако му кажеш.. особено ако е някой избухлив.. считай се за мъртва!

8.   Естествено, че няма да признаваш - да не си луда! Един мъж никога не би забравил подобно нещо и колкото и толерантен да е и да те обича ще дойде време да ти го напомни, да ти говърне и пр. Така, че следващият път внимавай с алкохола и нищо не казвай.

9.   Признай му, но бъди готова за всякаква реакция- възможно е да ти прости, но може и да сложи край на връзката ви, или да поиска да ти го върне с друга- със или без твоето знание и съгласие.

10.   А бе хората на калъп ги хващат и викат нее вярно та не му признаваи но знай тая изневяра се връща след време един път готова ли си и друт път се повтаря. Внимавай това лично признато а се га нищо не ми остана освен да се гръмна
Аз също се любех изневерявах бях щастлива че бях желана и накрая използвана ама какво от това сега нямам желание никакво даже и с мажат ми от време навреме правя секс.

11.   ако те обича може и да ти прости

12.   Каквото ти харесва това си поръчваш, плащаш, взимаш и толкова. Това няма нужда да го съобщаваш на когото и да било. Все едно да карам мъжът ми да ме съди че съм си купила гащи.

13.   Номер 7, явно не си попадала на свестни мъже. Или ако си мъж, си точно от тия несвестните.

Номер 6, Ели, според мен е "сколасала" точно защото е на 22 и още е с детски акъл. Което личи и по самия факт, че се е омъжила на тия години. Интересно ми е от кога е бракът им.

Авторке, дали да кажеш зависи страшно много от това какъв е мъжът ти. Ако смяташ, че няма да натовари твърде много брака ви, му кажи, ще е по-добре и за теб, и за него, ако няма тайни във връзката ви. Но бъди готова най-малкото да отвърнеш със същото, т. е. да понесеш изневери от негова страна. А и не се знае ти като му споделиш на него, той какво ще ти сподели на тебе... Така както ти можеш да имаш тайни, може и той да има.

Не знам, за мене тия криеници са за страхливци и малодушни хорица...

Кубрат

14.   от авторката. Беше жиголо не само стрипризьорите танцуват, а и жиголото.

15.   За нищо на света не му казвай!!! Знаеш ли какви проблеми ще си създадете след това, ще загуби доверие в теб и ще се съмнява всеки път, така ще започнете да се карате и накрая може и той да ти изневери или да се разделите. Послушай ме!

Жена 32год.

16.   Привет млада госпожо. Аз съм достатъчно голям сега. От всичко което съм видял и разбрал за семейния живот ми остана спомен една умна приказка казана от жена с житейски опит. А тя е следната - за да е щастливо и стабилно едно семейство мъжа трябва да познава жена си от кръста надолу. Запомни добре и сама си направи изводите. А коментарите ги остави на всезнайковците, вечните и дежурни коментатори.