Какво искат момичетата?
Ето какво иска едно средностатистическо 20-годишно момиче. Моля споделете и вашата представа за така нареченото „момче на мечтите”, за да се успокоя, че не само аз летя в облаците :):):), пък и да покажем всъщност какво искат момичетата.

Висок с тъмна коса, на пръв поглед малко странен, с искрящи зелени, в които се чете лека тъга. Скромен, малко притеснителен, мил, нежен, романтичен. Обича разходките в парка, кучетата. Обича да танцува, свири на китара, разсмива ме. Изслушва проблемите ми, прегръща ме, когато съм тъжна и се радва на успехите ми. Прави мили жестове – цветя, билети за кино, театър, книга от любим автор(хе, хе той е един от малкото, 20-годишни, които четат книги). Прави ми комплименти от време на време (И да казваме, че не ги обичаме, лъжем! На всяко момиче му е приятно да чуе, че човекът до нея я харесва). И най-важното – обича ме и за него не съм поредната играчка, която да захвърли след като му омръзне! Е всичко, което искам се събра в десетина изречение, въпросът е дали такава странна птица изобщо съществува и, дали ни е писано да се срещнем…

~Bittersweetness~

Коментари

1.   ~Bittersweetness~ - приеми, че на 20 си вече жена, не някаква 14-годишна пикла и започни най-после да мислиш като жената, каквато си, защото животът е жесток към наивните и глупавите.

И още - вместо принца на бял кон най-често идва само конят, ако човек има късмет - иначе, повечето мъже са си жабоци и колкото и да искаш да ти четат мижава поезия през деня, а през нощем да те скъсват от.... , такъв мъж просто не съществува - или-или!

2.   Типично - търсиш момче, което се интересува от вътрешния ти свят, а си започнала описанието си с външните белези на тоя твой принц...

Демек - търсиш това, което самата ти едва ли можеш да предложиш. Кофти.

Д.

3.   СТ1: Освен че си изброил клишета от филми и от живота друго не видях. Моето мнение по темата е че всяко момиче както и всяко момче си има един определен тип човек който търси и желае може да има някой от тези качества може и да няма нито едно. В очите на някой може да си нищо особено а в очите на друг да си всичко без значение дали си краси грозен умен тъп дали свириш или не дали харесваш кучета или кокошки. За момче на мечтите не знам но знам какво искам да намеря аз. Искам да открия забавно и красиво момиче също толкова непокорна като мен и да умее да вижда през хората и маските който всички си слагат. Искам открито момиче което не се страхува да говори какво иска и за какво мечтае да казва мнението си по всеки въпрос. Искам момиче което да може да помага дори на хората който са я наранили и да е способна да дава втори шанс на всеки но ако го пропилеят да няма трети. Искам да намеря момиче с което мога да бъда себе си да се забавляваме навсякъде и по всяко време. Да е купонджиика като мен и да не се притеснява от това както мислят и говорят другите. А най-важното е любовта но дали ще ми я дава зависи от мен.

4.   Доста изисквания, а ти какво предлагаш?
Предлагаш ли естествено червени дълги коси, морско сини дълбоки очи, перфектна фигура и дълги крака. Скромна, притеснителна, мила, нежна и девствена. Обича да танцува за мен, смее се на смешките ми, да ме оставя да гледам мача и когато лъжа пред приятелите ми, колко голяма риба съм уловил да не казва "рибата всъщност беше 200 грама". Изслушва проблемите ми, прегръща ме когато съм тъжен и се радва на успехите ми. Прави най-вкусните гозби и меси хляб поръсен с мерудия. Прави ми комплименти от време на време ние мъжете също обичаме, нищо че не ни хвалят толкова често. И най-важното – обича ме и за нея не съм поредната играчка, която да захвърли след като й омръзне!
Ако предлагаш това ще си боядисам касата черна и ще си сложа зелени лещи.

5.   :) почти по твоя вкус съм. И аз искам момиче, което обича разходките, а не кисненето в кафенетата, или ходенето по дискотеките. Да е срамежлива, като мен. Добра, мила, нежна, леко неуверена. С една дума, като мен. Спокойна личност. Да обича романтиката (много романтична). Брюнетка задължително. Да не е много разговорлива.
Да не пие и да не пуши.

7.   Здравей! Аз също съм на 20. От един мъж искам да бъде зрял, интелигентен и с чувство за хумор. Да може да ме изслушва, да е нежен и романтичен. Най-важното нещо е да сме приятели и да си помагаме един на друг и да се подкрепяме. Да бъда сигурна, че мога да разчитам на него, както и той на мен. Да ме прегръща и усмихва. Външният вид определено не стои на първо място в изискванията ми. Защото както е казано: Красиво е всъщност всичко, което гледаме с любов! :)

8.   Номер 2, Д. точно същото си помислих и аз! +5 от мен.

Кубрат

9.   От авторката: Съжалявам, ако съм ви оставила с впечатлението, че външния вид за мен е на първо място. Просто с това съм започнала, не е било умишлено. И повярвайте ми, ако се намери човек, който да притежава останалите качества ще си го взема дори да е 1. 60м, с кафяви очи и няма най-пленителната усмивка. А относно това, какво мога да предложа аз като имам всички тези изисквания…. Е не съм супер модел. На кратко: висока - 1. 65м, 50кг, сини очи, кестенява коса. Естествено обичам всички неща, които съм изброила. Помагам в трудни моменти, макар и не винаги да съм получавала същото в замяна, правила съм жестове, които не винаги са били оценявани и все пак си мисля, че все някъде трябва да има човек, който да ми даде всичко това, а и аз на него. Не всички мъже са жаби, както прочетох някъде из коментарите има и свестни, но за съжаление повечето са заети или се крият някъде из ъглите, незабележими. Да не се отклонявам все пак….

10.   СТ1: Ами авторке дано да го намериш принца а не жабата. Честно казано трудно ще ти е но ако не се предаваш ще го намериш.

11.   Със сигурност не е било умишлено, авторке, обаче е факт. Замисли се над това. То на думи всички знаем, че "ако се намери човек, който да притежава останалите качества ще си го взема дори да е 1. 60м, с кафяви очи и няма най-пленителната усмивка", ама в реалността не се получава точно така.

Д.

12.   А ако очите му са черни ще го върнеш ли? :)

Аз лично бих предпочела да e до някъде моята противоположност-например да обича екстремни спортове, да се занимава с някакво изкуство може би, наука или от тоя род, нещо, което може да науча от него, но и пък да имаме общи неща ест. , аз обичам животните не искам до себе си някой, който мрази кучетата и като мине някое бездомно куче или котка да ги гледа с отвращение.

13.   Номер 5 от къде си, отдавна те търся:)))

14.   Хора които казват че външния вид не е от голямо значение най-често не с много добър външен вид (така да се изкажа по меко).
Повечето не уж не обръщат внимание на външния вид пък се заглеждат по лъскави индивиди :)

15.   Пари

16.   Аз съм готов да бъда принц за момичето което истински харесвам...

18.   Горе е на писано да задържа мъдростта си за себе си, защото който е написал темата има нужда от съчувствие, уви не мога да съчувствам на жена мечтаеща да живее в, , Здрач, , . Въпреки че нямам особен опит в любовта, мога да те уверя, че това момче/мъж, не същетвува. Перфектни хора няма, дори в един момент да ги виждаме по този начин, това не трае вечно. Отначало, когато тепърва се влюбваме, очакваме да се чувставаме по този начин цял живот, но с напредването на годините любовта се превраща в много повече от това, което е била, съчетава много повече чувства от тези между любовници. Връзките се превръщат в истинско приятелтво. Любовта не изчезва, напротив просто претърпява метаморфоза, а ако това не се случи и връзката се прекъсне, тогава хората се разделят и намират нови партнори, надявайки се този път любовта им да трае завинаги.

19.   Момичетата на 20 искат да са красиви. Но не мислят, че като станат на 40 ще останат сами, защото няма да са вече красиви.
Затова, ако някой не толкова супер як пичага се реши да им предложи сърцето си и любовта си завинаги, те дори не си правят труда да му кажат честно, че харесват еди кое си напудрено мамино синче. Хубавички сте на 20, ама и ние по-възрастните бяхме хубави на 20. Жалко, че не можете да го проумеете.

20.   пари и здраво чесанье

21.   Искат да си тъп, прост, лигав (без чувство за хумор, а просто лигльо). Да си напомпан с татуировки и прическа, ако ще и две думи на кръст да не можеш да кажеш.