За тези мъже който искат да подлудят жените си
Първо трябва време и търпение. Трябва няколко дена или седмици да я търкаляш да намираш причини да не правите секс колкото се може повече време но не до такава степен, че да търси друг партньор. Когато дойде време за желания секс, се парфюмирай с различен до сега парфюм се намажеш с балсам за тяло. Обстановката да е толкова красива колкото се може повече - цветя, свещи, хубави чаршафи, ... започваш играта с целувки по цялото тяло бавно и нежно да знаеш, че на жената и трябва поне 20 минути предразположение за да стигне по пълното и сексуално намерение. Най важното на всяка една жена и харесва да я целуваш на забранените устни и да си вкарваш пръстите. В това отношение трябва да се задържиш най много, колкото можеш, и тя сама ще иска да и го вкараш. Когато го вкарваш правиш го бавно и не целия след 1-2 минути целия и забързваш малко темпото трябва да усетиш на какво темпо тя ще ти подскаже по време на половия акт и го правиш постоянно. Да не забравяш, че целта е жената да свърши а не ти!!! След секса само мили думи и ухажваня беше прекрасно ти си уникат.

Коментари

1.   Браво! За протокола-аз съм жена. :)

2.   СТ1: Това се надявам да е съвет едно и да има и други защото тия неща се научават за месец два ако не ги знае някой над 18 години тогава да чете много книги и да гледа много филми не порно и да практикува много.

3.   Не мисля, че изиграният театър действа на всички жени може би само на теб.

4.   Темата звучи все едно е написана от 16-18 годишно момиче, което е здраво блъскано от хормони.

Death_Blade ^

5.   Заглавието трябва да е "За тези мъже който искат да подлудят МЕН". Няма универсална рецепта, то иначе всички мъже щяха да са Казанова. Всяка жена е различна и трябва различен подход, а това много малко мъже го могат.

Има жени, които за описаното от тебе време ще свършат 10 пъти, и изобщо няма да те чакат 20 минути да й се лигавиш да я галиш и "предразполагаш", нито пък да се туткаш 2 минути докато й го вкараш целия...

Кубрат

6.   пффффффф, жена съм, и нито едно от изброените не ми въздейства възбуждащо. не харесвам пипаници тук и там, харесвам само проникване, ако може без много увертюри и без тооооолкова много предварително въздържание. не притежевам нито време, нито търпение, а от мъж намазан с балсам за тяло ми се хммм, гади.
абе тва да не е рецепта за пица, пробвано веднъж - екстра, значи всеки път все така, в грешка си
изобщо - стискай палци жените, които ти се усмихнат да не са като мен :)

7.   жените трябва да разберат, че ако целта на един мъж е само да ги задоволи, то за него секса не е удоволствие а задължение

8.   6, после да не плачеш като се окаже, че си изпуснла влака? А търпението е едно от най-важните неща, на които човек трябва да се научи през живота си!
Бизнес дами, какво да ги правиш, като морските свинчета.

9.   жена на 24 съм

Ако няколко седмици ме оставят без секс... ще започнат в главата ми съмнения, че този мъж въобще не ме обича и после като му гледам старанието да свърша - ще си мисля, че е при мен все едно по задължение.

Второ това със свещите, чаршафите и другите нещица, може и да е хубаво, ама ако съм превъзбудена... въобще няма да им обърна внимание. Ще ги отчета някога след секса, но няма да "ми помогнат" да се настроя.

20 мин ако ме целуват по тялото тяло, на 5-тата ще му хвана главата и ще я натикам между бедрата си.

И определено обичам да го усетя целия изведнъж, после да го извади и да го вкара пак Това с балсама също ми е гадно, да легне и да ме остави да втрия в кожата му някакво масло с аромат на мускус... нещо мъжко - да, но да се намаже с балсам, да се напарфюмира като момиче... и къде точно ми е МЪЖА???

Не знам кой номер беше, но и аз мисля, че това е писано от някоя млада, наблъскана с хормони романтичка, която не знае много, много за мъжете и жените.

10.   8, влака съм го хванала преди години, бизнеса ми е доста далеч от ежедневието, за търпението си прав. ама по-кротко с морските свинчета, че светът е шарен, и то не винаги на твоя модел шарки :)

11.   10, искаш ли да ти предскажа бъдещето? Сега си мислиш, че си хванала Господ за шлифера. Половината си живот ще прекараш в трупане на пари, в мисли, че си нещо повече от другите и в опити да налагаш волята и вижданията си върху останалата част от света. След тази половина ще започнат да се проявавят вече истинските последствия от това ти поведение. Ще дойдат и болестите. Това ще започне все по-убедително да ти подсказва, че не си на прав път. Ще започнеш да се лекуваш и да се опитваш да наваксваш пропуснатото. Това ще глътне целия ти финансов и не само ресурс, с който толкова си се гордяла до преди това. За съжаление, 3/4 живот не се наваксва толкова лесно, а и времето за някои неща безвъзвратно е отминало. Тогава ще дойде и горчивата равносметка. Ще разбереш, че най-ценното в живота е това, което не можеш да си купиш с пари, а най-интересното - това което си пропуснала.
Светът е шарен, да, но 85% от хората с твоето мислене споделят гореописаната съдба. И само малка част се усещат навреме, което и горещо ти пожелавам.
Успех и стискам палци да не се срещнем на терапевтичния стол...