Бях си обещала да не се занимавам с чужди мъже
Аз съм на 42 години, омъжена от 17 години с две деца.
Преживяла съм и хубави и лоши моменти, но те са минало. Преди време имах една история с мой приятел от моминството, мъжа ми разбра и доста страда. Той сигурно ме много обича и затова нямаше бой, скандали и прочие. Както и да е всичко мина, но тогава реших повече с чуждо да не се занимавам. Да ама не. Минаха 5-6 години и ето че се заби като трън в мене един мъж, който се появи изневиделица. Много странно е че вече година се държим само за ръцете и нищо друго. Той наистина е малко странен може би защото е помак, а те са малко така... Чувствам се ужасно глупаво искам да изясня някой неща но не мога. Някой може ли да коментира?

Коментари

1.   Хей, стегнисе и прекрати това, мъжати те обича и какво друго търсиш!? По-голяма пишка ли!? Особено с помак не се захващай. Много ще съжаляваш. Стегни се.

2.   Ами, добре си беше казала, ама на... :D

3.   Ама какво е това- ходите и се държите за ръце... една година. Е явно, че си го търсиш, а не че е станало изневиделица. Но помисли, че както те е търпял мъжът ти, тоя път може да изхвърчи на улицата... Осъзнай се!

4.   Ето защо е трябвало да има як лабут, та да ти избие веднъж за винаги курвенското мозъче.... Че и с помак. Няма ли за теб мъже с нормално вероизповедание. Някои жени си остават животни, колкото и да ги обичат, затова трябва да се третират като такива! Предлагам да се разведеш със свестният човек и да се събереш с помака. Аз няма да те съдя повече. Децата ти ще го направят по-добре, боклук такъв!

6.   Смени си приоритетите! С чужди мъже тръгват жените, които или не са доволни от собствения си мъж или такива, които няма с какжо да се различат. Ако си от първия тип - разведи се и започни сериозна връзка с новия мъж, независимо от етнос, раса и възраст. Ако си от втория тип - просто си намери някакво развлечение - ходи на работа, чети книги, запиши се на танци!

7.   Мъжът ти е глупак, а и ти май не падаш по-далече, щом като не си оценила това, че ти е простил предишната глупост.

8.   Аз съм в същата позиция, но от обратната страна - на мъжа ти. Заедно сме от 12 г., имаме две момиченца на 3 и 5 г. - здрави и прекрасни. На мен всичко си ми е наред - нито съм грозен, нито беден, спортувам, в къщи помагам, готвя и пр.... и на връх на всички хванах жената да ме лъже някакъв дебел бензинждия, дето нито ми е на образованието, нито на възпитанието, нито на парите.. както и да е.... тъста сподели (и до там се стугна)... че жените като се влюбят и стават истински патки... нещата се оправиха след 5 месеца лъжи, като ми писна и реших да се разделим с развод - т. е. когато почнат да стават данданиите, тогава настъпва отрезвяването и се почва, ами децата, ами нашите, ами вашите, приятелите, къщата, работата... сто неща и... нещата си идват на мястото. Та така - като те хапят гъските и те сърби, когато станат данданиите - тогава ще се сетиш - со зор стават нещата мойто момите, не со кеф. И не си мисли, че ще се вземеш и ще размислиш и ще вземеш правилно решение, като престанеш с глупостите - защо ли - защото си в позицията на патката - не можеш да мислиш! От моя опит сценария - ще направиш глупостите, ще те хванат, ще се лъжете и известно време, после на твоя ще му писне, ще станат данданиите и ще се оправите! Доверието обаче никога няма да се върне, както и куп други неща. Айде действай!

9.   Според мен ти трябва един здрав бой, та да се осъзнаеш. Не ти ли харесва мъжа ти, не го ли обичаш, ами децата? Какви си тръгнала да ги правиш-"от една година само за ръка се държали". Алоо осъзнай се. Имаш си всичко какво още ти трябва? Ти какво искаш да се превърнеш в курва или уличница ли? Или пък като минеш по някоя улица хората да те зяпат и одумват. Ти сама избираш все пак.

10.   Защо нападате, като не знаете каква е истината? Към авторката- ти обичаш ли съпруга си? Ако не, недей страда.. оставяй го... Обикновено човек търси навън, което няма вкъщи. На теб ти липсва нещо, убедена съм...

11.   Да така е липства ми! Нашите взаимоотношения се вложиха от свекървата и свекъра, ние живеехме доста патриархално макар и в град а и мъжа ми не направи нищо да се променят нещата. Сега живеем в собствена къща, която ние с мъжа ми я построихме, но болката и обидата от преди са си в мене, не знам сигурно не съм права. Човека когото срещнах ме гледа право в очите когато говоря а това ми липсваше доста

12.   Няма смисъл да се измъчваш. Остави го.... И аз го преживях липсваха ми доста неща.... и така дълго време се лутах, докато намеря моята ЛЮБОВ.... Децата са си деца, те растат, докато ти оставаш с този човек и един ден ще съжаляваш. Остави го и следвай сърцето си!

13.   При парцалите обещания не съществуват. Кой си се е родил палав, палав си умира.

14.   даа... някои семейни жени искат внимание и го търсят навън, разбира се че го намират.... обаче до там,
с това си поведение ще бъдат винаги "желани" и винаги самотни

15.   Е МНОГО БЛАГОДАРЯ на Всички Ви, добре ме шамаросвате, но аз все повече гледам към -него
Не искам да го загубя! Преди няколко дни му казах- следното- Аз не знам дали означавам нещо за теб но ти означаваш много за мене. Той ми отговори- Ами щом те чакам всяка вечер да вървим заедно след робота значи означаваш нещо! Това е доста не знам какво си, но моля за коментар! Благодаря Авторката

16.   Че какво толкова ти е казал? Просто е възпитан.

17.   интересно ми е какво е станало- авторката да напише
- още ли се държат за ръчичка или....

18.   Човека иска да те изпраща до вкъщи и го прави :)

19.   Абе вие все едно сте на по 22, а не на 42 - какви са тия неизяснени и неизконсумирани отошения, за ръчичка се държали и не знаели какво искат един от друг... Ми говорете и се изяснете. Цялата история ми звучи слабоумно.

20.   Авторката съм. Да още се държим за ръце, но се и целуваме.
Той се целува страхотно. Секс няма.
№18 разбрах намека Ви че иска да ме отпрати.... и прочие но за мен този миг прекаран с него е глътка въздух нещата при мене не са и не са били розови от всяко естество-работа, бизнес, здраве. Въпреки че съм напред с имоти пари и т. н.

21.   Абе много съдници има тука. Кой знае и те какви са, ма... както и да е. А №8 ми беше интересен да го прочета, но и той трябва да се замили- за всяко нещо си има причина! Много розово представи нещата и той, ма нещо намерисва и там... Та както и да е... ти авторке не питай тоя и онзи.. нали виждаш реакцийте тук... Направи си сама равносметка и си вземи трезво решение!

22.   Интересно. Уж сте на 42, а се изразявате и държите като 15 годишна. Тъжно.

ТТ

23.   18 съм, въздух се диша с пълни гърди, а не на глътки. След време ще имаш нужда от повече глътки. Тогава какво ще правиш?

24.   №18 и №28 какво пак искаш да кажеш. Човека не мисля че иска да ме отпрати така... Ситуацията за сега е малко деликатна -неговата жена е доста зле със здравето и това нещо и аз го преживявам да не говорим че и Той е доста притеснен. Така че ние споделяме тези неща. За напред дано да се оправи жената, но едва ли.... не знам какво ще се случи

25.   Не е важно с кой и къде ходиш, а при кой се прибираш!!! Оставете жената на мира, щом и е добре нека живее както иска. Поне гледайте съпругат ви да не разбира. Нямам какво повече да кажа