Здравейте на 26 години съм и съм притеснен от размера на члена си - 11 см.
Здравейте на 26 години съм и съм притеснен от размера на члена си - 11 см. От там идва никаквия ми полов живот. Направо се побърквам, много е гадно дайте някакъв разумен съвет моля Ви!

Коментари

101-150 от 271

107.   http://drkomitski.com/index.html

За този доктор съм чувал добри неща и сега видях че прави и това. Успех!

108.   аз съм на 20 г. Моя е 15/16 см и дебелина 14-15 . Зле ли е :? :(

109.   Аз съм на 24 и размерът ми 14,4 и чесно казанао от 3 жени с който съм бил съм задоволявал само една ,изградило ми се е като комплекс вече ,но се надявам да срещна Жената и която да ми даде нужното съмочувствие и да преодолея този проблем!Това е й моя съвет към отбора на малките пениси като мен ,намерете Жената и всичко ще е ок,но докато мастробирате във вкъщи пред компютъра няма как да стане !

110.   Не се надявай да порасне ами взимай мерки чувала съм че има хапченца за удължаване и не трябва да се претиснявъш мажете сте нахални обичате секса така,че бади и ти като другите :)

111.   Не се надявай да порасне ами взимай мерки чувала съм че има хапченца за удължаване и не трябва да се претиснявъш мажете сте нахални обичате секса така,че бади и ти като другите :)

112.   Вижте момчета и момичета, наистина размере изобщо не е от значениеДостатачно голям съм и съм видял много бил съм с над 90 жени - и нито една от тях не е била проститутка, размера ми е около 12-13 см. С опита започнах да ги карам да се чустват страхотно и с този размер. Изобщо не се комплексираите, 11 см. си е супер размер, а и да не говорим , че Г точката е на около 8 см. и това е достатачно за да се стимулира. Повечето с големи не са и сънували жените с които съм бил. Сега имам страшо красива жена и страхотно дете, а сеса и с мен наистина и харесва.

113.   СМЯХ!!! Нямала съм си представа,че мъжете така педантично си мерите пенисите. Направо ме е жал за вас, момчета,че цялото ви самочувствие виси между краката.

Според мен размерът има значение, но е е решаващ. ИЗБИЙ СИ ВСЯКАКВИ ОПЕРАЦИИ И ДР. ОТ ГЛАВАТА.
Най-важното е да „ти става„. Ако си твърд, ако си страстен и успееш да преодолееш притеснението си, тогава ще си добър любовник. Порнотата ни промениха представите за нормалното.
Аз (като жена) много обичам да гледам в последно време японски порнота Hentai. Вижте какви са им малки, но как успяват да е.т!!!!
Ако мога да барна такъв японец, няма да откажа, макар че му е сигурно 8 см.!

119.   Аз съм почти на 14!
И оная ми работа е 14.3.
Малко се притеснявам от размера си не малко ами направо много!
Моля някои жена да ми каже това добре ли е като за годините ми :)

121.   ...комплексирани от глупави алчни жени и от идиотски порнофилми бих казал.

122.   Ако обичаш някого размерът няма значение изобщо. Жената свършва като автомат, стига да я възбудиш както трябва. Език вълшебник или пръсти, това никак не е за пренебрегване. Ако някоя само търси размер, значи много неща не са и ясни и е скучна. Освен това, по-малкия се вдига по-лесно и най-важното повече гадини. Кому е нужен варен бахур.
Така, че пич, да не ти пука, по-важно е да си избиеш от главата този т. нар. проблем. Стига да имам жена до себе си, която да обичам, нещата стават като в приказките. Е не за малките деца.

124.   хора искам да ви кажа че аз съм 13 годишен и имам 15 см дълъг и 4 см диаметър а сега на 8 март 2011 ги навършех
кажете ми трябва ли да се притеснявам

125.   Приятели на мен оная работа ми е 18, 5 см и диаметър 5, 4см нормално ли е.

126.   С 13 см а диаметърат мие 12 см като топ е дажв на някои жени немога да го вкарам . Мъж на 34 с доста сексуален опит смея да твърдя че дължината нее от значение а дебелината запомнете дебелината.като е 20 см и е като пила та какво

128.   До 126 пич ти знаеш ли какво е диаметър да не си мерил обиколката и да я смяташ за диаметър това трябва да се запише в книгата на гинес като рекорд на конете не са им толкова то ако диаметъра ти е 12 то обиколката трябва да ти е 30см колкото един нормален бицепс при повечето хора :)

129.   Има един особено важен размер и той е на мозъка.
Взимайте линийка и мерете ако няма поне 26 книги от по 300 страници - значи има проблем :P
Другите видове размери са без съществено значение с изключение на медицински определените случаи като проблемни.

130.   Ще се опитам да дам няколко съвета.
Моя пенис е 15см и обиколка 13, 5, но попаднах на жена, която е била с мъж чийто размери са били внушителни. До преди нея никога не съм си мерил атрибута, но тя ме комплексира страшно много.
До момента в, който си казх че не ме интересува дали свършва или не.
Жените са Алчни, както за пари така и за огромни пениси.
Я си задайте въпроса какво удоволствие ще изпитате вие ако не можете да го вкарате целия и стърчи с 4-5 см. и всеки опит да понатиснете води до болка.
ДО КОГА ЩЕ СЕ КОМЛЕКСИРАМЕ ЗАРАДИ АЛЧНИ ЖЕНИ?
За голяма част от съвременните жени е важен размера, но не на пениса а на портфейла.
И последно -във въпросния филм по Дискавари един психолог разясни как от женската вагина излиза новородено следователно трябваа ли тези с големи да се стремят да си ги направят колкото главата на новородено дете?

132.   Аз съм на 16 години и ми е 13 см, мисля че ми е малък помогнете ми.

133.   Здравей! Не знам дали мнението ми е от важност но реших да го споделя. На 15 години съм и моят полов член е 15 см имам чувството, че ми расте наравно с годините, но няма как да е така :) Според мен размерът 11 см за твоите години е доста малък или просто така ти е устроен организма. Все човек се ражда с нещо различно от другите хора. Съветвам те разучи дали това не е наследствено от др. членове на семейството ти, дори такива, които не са сред живите. И другият ми съвет определено трябва да се отиде на лекар, занимаващ се специално с половите органи, в момента точно не се сещам как се наричат такива лекари :)

Поздрави Ниньо!

134.   Здравейте, аз съм на 15 и размерът ми е 13-14 см, но проблема ми е друг, защото съм много притеснителен, нямам си гадже и когато попадна в женска компания почвам да се притеснявам и сичко отива по дяволите. Не ходя и на дискотека, защото не мога и да танцувам, дайте ми някъкви съвети как да превъзмогна срама и да не съм толкова скован :) ще съм ви много благодарен, ако дадете някое съветче. Относно за половия член мислите ли, че за 15 годишен 14 см е малко? Благодаря предварително!

135.   Моето мнение е следното: РАЗМЕРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ!!! има значение партньора с който го правите. Миналата год правих секс с мъж с наистина с мн. голям и дебел член. Е повярвайте ми, насълзиха ми се очите от болка. Едвам го изтърпях да свърши и да ме остави. Отгоре на всичкото беше и груб. Симулирах, че ми е хубаво.
Лягала съм с малки членове, е, казвам ти, човек като е достатъчно нежен и си знае работата, супер е. Хем не те боли, хем ти е густо. И ме е карал да свършвам по различни начини.
И пак ще кажа: Един мъж знае ли как да те възбуди и подлуди, члена му колко е голям, не играе никаква роля.

136.   върши работа, какво като е 11 см

137.   N 133 Едно време и аз се притеснявах от жените, това си е нормално за твоята възраст. Положих много усилия за да го превъзмогна, след това така се отпуших и не ми пукаше, че да говоря с непозната жена е все едно да си говоря с канапето : ))))))
Работи върху характера си. Набележи си едно хубаво момиче, дори и на улицата или в заведение, по - добре е първите няколко пъти да е сама и да няма много хора около нея за да те слушат, трагни към нея и просто и кажи - " Извинявай може ли да се запознаем"- ако каже НЕ, запази самообладание, извини се и си трагни все едно си питал някоя баба" колко е часът", ако каже Да се представи и започни разговора. Първите няколко пъти ще ти пречернява и ще ти се подгават коленети, после по. малко, и накрая щи си изпечен сваляч, като батко си :)))))

138.   Хора, на 18 години съм; висок съм 1, 90см. и дланите и ходилата ми са наистина много големи (нося 45-ти номер обувки), но пенисът ми е 17см. и диаметър 4, 1см.
Искам да попитам специално жените, които коментират тази тема, дали тези сантиметри биха били достатъчни да задоволявам жена(която не е развратница/не е спала с много, много мъже). Не съм лош любовник, но не съм и много добър...
Извинете ме, но не прочетох всички коментари, така че ако просто повтарям други въпроси... ИЗВИНЯВАМ СЕ!
Благодаря предварително за мнението на дамите! ;)

139.   138 ти колко голям пенис искаш да имаш? На алчното и не наситното очите му все гооолеми. Ими питаш това, за да си начешеш егото? Айде да го начешем, като добри деца“ Всичко ти е добре, големината ти е напълно достатъчна, не се тревожи. потуп, потуп по главичката(горната, бързам да поясня).

Лола

140.   138: Не, не, разбрала си ме грешно!
Питам, не за да си "начеша егото", а защото до сега с колкото момичета съм бил(спал съм с 3 момичета), никоя не ми е казвала, че е достатъчен. Дори 1 момиче ми каза, че е малък, а тези момичета наистина са спали с много момчета преди мен...
Просто питам, за да се пооспокоя, но ако звуче, че си "чеша" егото - ИСКРЕНО СЕ ИЗВИНЯВАМ!
Пак повтарям, не съм лош любовник, и на зърната отделям време, и на клитора, старая се, но в самия полов акт не съм много добър... Сравнително бързо свършвам(от порядъка на 15-20мин. ). Предлолагам, че с времето и с повече практика ще мога да остисквам повече... (между другото всеки ден онанирам, но не ми помага особенно във удължаване на времетраенето на секса)
Това беше моята цел, просто собствено успокоение, за да мога да бъда по оверен в себе си!

141.   140, първият мъж, който ме докара до оргазам имаше по - малък пенис от твоя, като се замисля, и в голям процент тези след него. Една жена не е само гърди и клитор, както и ти не си само пенис. В леглото за съжаление, както и навсякъде другаде ти трябва комуникация, Мотивирай партньорката ти да ти казва какво иска, как го иска, къде да я докосваш, с какъв натиск, успееш ли да я накараш да се отпусне, всичко ще е наред. Сега има и достатъчно литература по въпроса, почети и се позаинтересувай.

Лола

П. П. Не съм искала да прозвуча грубо в предишния си коментар, просто останах с впечатление, че си поредния, който търси някой да му погали егото. *Нещо като при жените, когато казват: Ама аз съм толкова дебела и от теб се очаква да отговориш:Мила, ама няма такова нещо, ти си най-прекрасната :)

142.   Благодаря, Лола,
наистина ще се опитам да комуникирам повече с момичетата в леглото.
Много си права, наистина най-важният фактор е комуникацията... до сега не се бях замислял сериозно.
Пак ти БЛАГОДАРЯ!!! Започна малко хапливо, но в последствие все пак ми беше от полза/даде ми насока! ;)

П. П. И между другото ще използвам твоя отговор за момичетата, когато казват, че изглеждат дебели... /и за това благодаря, моят беше просто : Не е вярно, супер си си :)

144.   142 ако знаеш немски, ти препоръчвам да чуеш песничките на Roger Cicero: Wenn sie dich fragt. Ето и линка:
http://www.youtube.com/watch?v=W7Stmx1WFKk&feature=related

И другите му са много сладки. Плюс мисля си, че той ще ти помогне повече от това да използваш моя отговор.

Лола

145.   Много глупости прочетох и ще се включа. На 35г. съм Дължина 15см и Обиколка 14см. Важно е да си добре възбуден и обиколката е по-важна от дължината. Широките пички трудно се чукат, защото трудно поддържаш максимална ерекция-тоест максимална обиколка. Тесните направо ме побъркват, особено когато не могат да мръднат, защото така си ги изпълнил, че няма мърдане. Широките трябва да ги ебеш в гъза и да сменяш в путката, защото иначе омекваш ако е само в путката. Жените с широки путки да ходят на фитнес. Височината няма нищо общо с теснотата и дълбочината на путката. Бил съм с високи колкото мен180см и страшно тесни. Бил съм и с ниска, а путката и широка и отпусната като терлик.

146.   Сега и аз да ви кажа моето мнение. На 36 години съм. Мъж съм. Моят е някъде около 15-16 см. Често си мисля, че не ми е достатъчно голям. Имам жена и любовница. Имал съм и доста други жени и според мен на всички им е било много добре с мен. Любовницата направо подлудява с мен. Например с жена ми в началото на брака се скъсвахме от секс, а сега много - много не се поглеждаме, а оная ми работа си е все същата :)). Така, че приятели размера на пениса май не е най -важното нещо. Важен е размера на мозъка

148.   Знаете ли, че има държави в света където нормалният мъж имал 6-7см член например Филипините. Не е важен размера а любовната игра така мислели повечето жени в света.

149.   148, зависи от размера на влагалището, а и по принцип под "няма значение" се има предвид, когато става въпрос за нормални размери, а не миниатюрни.

150.   ало 149! Да знаеш че жените им е най хубаво даже и без сантиметър! Моя е към 15 до 17 см максимум! Ама както и при мъжете жените знаят как да свършат най -хубаво и най-бързо без дори 1см. навътре и да заспят после щастливо! А и съм имал случай когато и см. не съм вкарал в няя а тя вие че вие :) Абе ако размера има значение то тогава нямаше да има ЛЕСБИИКИ :) Всичко е за удоволствие! Ако някоя разпрана вулва не ти го хареса значе че на нея не и става шундата щот не и се ебе а не размера! ИСТИНАТА Е ЧЕ СЕКСА Е ЖЕЛАНИЕ БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КАВО И КАК ЩЕ Е ИЗПЪЛНЕНИЕТО !!!
ОБИЧАМ жените това е :)

152.   Мерси за съвета Номер 137 вече почвам да се отпускам и нещата тръгват благодаря ти :)

153.   Размерът има голямо значение. и моят беше 11 см когато бях на 15 г. Но след различни упражнения, /има ги в нета /достигна до 18 см и обиколка 15. 5см. Жените ме обожават, така че деистваи.

155.   Мъжа ми е на 27 и му е дълъг 22 см. и доста дебел. Мислех, че с годините расте, но май не е така.
Не знам какво да ти кажа просто се приеми, ще намериш жена която да те оцени.

157.   Пич аз съм на 11 и ми е дълъг 9см. Не се срамувай са.

158.   тестостерон propionate или сустанон е това си вземи и тренира във фитнеса. а й ги натискай нали можеш да свършиш!

159.   здр аз съм на 13 години след 2 месеца ще прая 14 и пениса ми е 13, 2 см Това добре ли е? прбр

160.   Здравейте аз съм на 14 години и съм с 15 см имал съм и ще имам съмо една приятелка.. Тя е на 13 години и мойте 15 направо я скъсват от кеф..

161.   Аз съм на 13 год и ми е голям 13 см но ми е много тънак помощ!

162.   Размерът има ли значение?

Ето какво казва по въпроса и един от най големите специалисти в областта - д-р Румен Бостанджиев, сексолог и психотерапевт:

„Единствените размери, които имат някаква стойност, са тези на члена в еректирало състояние. При това, важно е младежът да е завършил пуберитетното си развитие, тъй като темповете на нарастване през юношеските години са строго индивидуални. Наистина в ерекция прелестите на повечето мъже са почти еднакво големи, независимо от разликите в спокойно състояние. Обичайната дължина е между 11 и 13 см. Всъщност повече сантиметри не са и необходими, защото дълбочината на влагалището не превишава 10-12 см. Затова не съжалявай за пропуснатия медал в дисциплината „дълъг член”. Не дължината прави мъжа добър любовник. ”

ЧЕТЕТЕ КАКВО КАЗВАТ СПЕЦИАЛИСТИТЕ ПО ВЪПРОСА. НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ НА ФАЛШИВИ ОБЯВЛЕНИЯ ЗА ГОЛЕМИ ЧЛЕНОВЕ, КАКТО И НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ИЗМИСЛЕНИ АНКЕТИ НА КАКЪВ ПРОЦЕНТ ОТ МЪЖЕТЕ КОЛКО ГОЛЕМИ БИЛИ. НИМА СА МРЕНИ НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ТЯХ?

Мъже, моля ви избийте си от главата комплекса за "малкия пенис". Всичко е в горната глава, а не в долната!

163.   162, във възбудено състояние влагалището променя размера си, освен това обикновено дебелината е правопорпоционална на дължината, а дебелината има значение.

164.   Стига глупости. Размера няма значение, важното е да знаеш какво харесва на жените. Това се научава с годините и опита. А и каквто и да имаш, идва момент в който гледаш на собствената си жена, като на табуретка и не ти се ебе с нея. А да не говорим, че след определени године ти става като висулка. Затова не го мислете , а се забавлеваите докато можете !

165.   Здравей !
Първо не обръщай внимание на побъркалите се по размерите. Голям не е равен на добър, задоволяващ итн.
Стига по медицински критерии да ти е достатъчен, а той с въпростите 11 см е достатъчен - нямаш никакви проблеми.
Природата си знае работата. Ами китайците с какви атрибути са според теб, а са над 1 милиард население.
Значи се справят отлично със секса и размножаването.

166.   Абе стига сте лъгали, че няма значение размерът. Хората трябва да си пасват в секса, както и във всичко останало. Както има големи и малки пениси, така има и по-широки и по-тесни вагини. 165, на китайците (японците) са им малки, обаче на китайките (японките) са им теснички.

167.   Хора моят е 21 см, а съм на 13 год така че не знам дали ти е малък :-)

168.   Ако питате мен дебелината е по-важна от дължината

169.   Момчето ми аз сам на 35 години вече и аз кат бях на твоята възраст бях с 10см член исках по голям и послушах приятелите си да си го уголемя с операция събирах събирах пари накрая си я направих но нещо се обърка възпали и сега сам инвалид до живот нито мога да пикая нито да имам полов живот така че не се притеснявай не ти е малак до 25 години расте :)

170.   Хора аз съм на 14 години почти 15 и ми е 14 см това доре и е?

101-150 от 271