Здравейте на 26 години съм и съм притеснен от размера на члена си - 11 см.
Здравейте на 26 години съм и съм притеснен от размера на члена си - 11 см. От там идва никаквия ми полов живот. Направо се побърквам, много е гадно дайте някакъв разумен съвет моля Ви!

Коментари

51-100 от 271

51.   Спокойно,няма кво да се притесняваш..аз съм на 15 ..дълъг ми е 12 см не съм го мерил на дебелина но е тънък и аз съм се комплексирал щото повечето ми приятели на мойта възраст имат по 18-19 см..а пък момичетата непрекъснато говорят за некви кви са били предпочитанията им и тем подобни..и винаги се сдухвам..до са не съм ебал точно заради тва. още можеше да еба на 13 ама се бях комплексирал и нарочно не отидох на един купон където щях да еба.

52.   Брато...еби го колко ти е голям, ако незнаеш как да го ползваш и 25 см да е по-добре го режи. Не че имам някав опит (на 16 съм, млад съм още), но от многобройните коментари, които прочетох ми стана ясно само едно "Нестава само с ядене, трябва и АКЪЛ.

54.   Хората са казали По-добре къс и дебел да ти пални душата отколкото тънак и дълак да т пълни червата

55.   И аз се претиснявам малко, на 21 сам и пенисът ми е 13см. ?

56.   Да ви имам проблемите......

57.   Mоя е 16 и половина иии никоя не се е оплакала до сега

58.   ДРУЖЕ, ИСКАМ ДА МИ ОТГОВОРИШ НА НЯКОЛКО ВЪПРОСА?
ИСКАШ ЛИ ДА СИ ПРИБАВИШ ОКОЛО 5 СМ Ж ДЪЛЖИНАТА И 4СМ В ДЕБЕЛИНАТА!АЗ ИМАХ ПЕНИС С РАЗМЕР 17,5СМ НА 13,5СМ СЛЕД 3 МЕСЕЦА УПРАХНЕНИЯ СЕГА СЪМ С 20,5СМ НА 17СМ.ПИШИМИ НА eastend88@abv.bg НЯМА ДА ТИ СТРУВА И СТОТИНКА,ПРАЖЯГО ЗАШТОТО ЗНАМ ИСТИНАТА!!!!

59.   Дядо ми е казал:
- на жената вагината е дълга 8см. Всичко друго е лакомия!
Аз съм с размер 20см на 15см диаметър и много жени ги боли на задна прашка, като им го прасна с бсичка сила и припадат и после ти си на ход!!!и да знае6, че на сутринта всичко е отшумяло!!!!!

60.   На 20 г. сам и пенисат ми е 12-13см
изобшто не се притесняваи
тез сантиметри са ти предостата4ни!!!

61.   ЕЙ 60ТИ ЗАЩО СЕ ОПИТВАШ ДА УСПОКОИШ МОМЧЕТО?МОЯТ ПЕНИС Е 19 СМ И МИ СЕ СТРУВА, ЧЕ ИСКАМ ПОНЕ ДА МИ Е 20-21ЦМ!!!!!!!

62.   Aз пък съм на 13 почти на 14 и хуя ми е 7 см .. :(:(:( какво трябва да направя .. много момичета казват че съм готин и искат секс с мен но мен ме е срамм .. защото сигурно ще ми се смеят

63.   Значи братле аз съм с 13 см и аз така се притеснявах като теб обаче да знаеш че размера нема значение лягал съм си и с момиче от дискотека е тия неможеш да ги задоволиш нема спасение но виж има ли чувства предразположиш ли едно момиче и и покажиш какво чувставаш и чувствата са взаимни ик споко нема прроблеми дори брат аз мойто момиче беше девствено и викам ей сега ще има кървища ама уви немаше щот бях подготвил всичко знам къде да я пипна как да я погаля а и знаеш ерогенните зони на едно момиче немаш никакви проблеми с размера а оная дето вика че 25 са били супер да си ги навре отзад то тряба да си ебати алчнотията и незадоволената жена
брат карай по течението прочети малко секс инструлции на жената и 5 см и трябат да свърши а може и само с галене и говорене така че дейставай

64.   62 и аз съм на подобно терзание.На 13 съм и ми е само 9, но се примирявам щото кво мога да направа :( :X

65.   МОМЧЕТА ИМАМ ПУЛНИТЕ ПРОГРАМИ ЗА УДЪЛЖАВАНЕ НА ПЕНИСА ОТ 3 ДО 7 СМ ЗА 6 МЕСЕЦА!!!!ЗА СМЕШНИ ПАРИ
kalina1980ss@abv.bg

66.   Момчета размера винаги има значение :), и затова най-добре спрете да мислите за него. На 31 съм, 13 см ми е :) и не е много дебел. Като на китаец в японско порно :))))) ... но това не ми пречи да си лягам с яки мацки и да си правя купона.
На 22-23 бях много здухан заради размера Пробвал съм помпи, андроботи, половин интернет изпих докато бях в щатите, но ... греда. Само си давате парите за мъчения и глупости.

Та в САЩ се запознах с един пич който беше ходил в ЛА на някакъв ПУА тренинг. Това идва от Пик Уп Артист, което е нещо като методология за прелъстяване. Има и за жени и за мъже, макар че за първите не знам да има много матерял в нета. Много се запалих и тогава осъзнах, че проблема въиобще не ми е бил в размера а в главата. От тогава за около 5 години сигурно съм си легнал с поне 20 жени, вече трета година имам супер яка мацка за гадже.
Така че не си губете времето в правене на нещо с много съмнителни крайни резултати.
Само ще ви кажа, че 80% от жените като си лягат с някой не си мислят колко му е голям а дали те ще се представят добре.

67.   ЗНАЧИ МОЙ РЕД Е СЯ... 1-во да кажа мъж съм с дължина на пениса почти 18 см и обиколка 13.5 см ...както и да е ..
ПИЧ 11 Е ХЕМ НОРМАЛНО ХЕМ НЕ ....РАЗБЕРИ КАКТО МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ ИМАТ РАЗМЕРИ.....ЗА ТВА АКО СПИШ С ЕДНА ЖЕНА ДЕТ ИМА ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ НАВЪТРЕ НЯМА Я ЗАДОВОЛИШ АКО Е С МАЛКИ ЩЕ Я ЗАДОВОЛИШ....НО СЪЩО ВАЖЕН Е ОПИТА МОЖЕШ ДА Я НАКАРАШ ДА СВЪРШИ И С РЪЦЕТЕ СИ САМО АКО ИЗПОЛЗВАШ ... Г-ТОЧКАТА НА ЖЕНАТА Е В НАЧАЛОТО МЕЖДУ 3-5СМ НАВЪТРЕ АА МОЖЕ И МАЛКО ВСТРАНИ ДА СЕ ПАДНЕ ЕЛЕМЕНТАРНО МОЖЕШ И С 2 ПРЪСТА ДА Я НАКАРАШ ДА СВЪРШИ !!!
ТРЯБВА И АКЪЛ !

та искам ти кажа 11 см са достатъчни по принцип !!!!
но по-големия или по-скоро ПО-ДЕБЕЛИЯ ПЕНИС изпълва жената по-добре което доставя повече удоволствие като допира стените и самите нерви ли (как са наричат точно не съм запознат) не е важен само пениса...можеш да й доставяш удоволствие с уста (език) , пръсти....ае начините са много...важно е и общуването по време на секс... не е важно са концентрираш само върху "дупката"
МНОГО Е ВАЖНО ОБЩУВАНЕТО ПО ВРЕМЕ НА СЕКС, БЪДИ НЕЖЕН, ВНИМАТЕЛЕН И ИЗПОЛЗВАЛ РАЗЛИЧНИ ТЕХНИКИ И ПОЗИ....

ВАЖНОТО Е ДА ИМА РАЗНООБРАЗИЕ !!!!

69.   Пич от опит знам че повечето жени обичат да им е хубаво с по-малък а не да им извадиш някакъв прът обичат повече да хи побараш да ги задоволиш а не да им намушкаш някакъв кол в задника така, че най-добре е с по-малък и повече нежност на 24 съм и досега не съм разочаровал никоя с 12 сантиметра...

70.   На 13 съм и имам 12 см много ме е срам от аверката ми. Тя постоянно бара там.Но веднаж отидохме у тях и тя се намести върху мен и почна да го бара това онова и накрая ми игра на него на другия ден нямаш си и напредстава колко пъти ми повтори, че ме обича.Тоест искам да ти кажа ДА ГО ДУХА СВЕТА ВЪЗПОЛЗВАЙ СЕ ОТ ТОВА, ЧЕ КАТО СИ С НЯКОЯ ПОВЕЧЕ МОЖЕ НИКОГА ДА НЕ Я ВИДИШ. Аз със мойта аверка съм в едно училище и не ми пука сам си направи извода дали на теб трябва да ти пука.
Успех на всички!
Дано съм помогнал. : )

71.   Много порно гледате затова се комплексирте ..... по малко порно "обичай се сам" когато имаш нужда .... харесаш ли си девойка ..... ти си на ход ..... секса е хубаво нещо но секс със "половинката" е 1000 по хубав. Живей сега .... помисли над това. Имаш ли достатъчно опит да мислиш че е проблем? ако не има само едно нещо да направиш ..... go for it!!! :) късмет!!

72.   На 28 съм с почти 17 см пишка и 13 см обиколка и да ви кажа гаджето ми когато се възбуди както трябва, изобщо не я усещам, а е от тесните

73.   На 17 сам пенисат ми е 13 см мисля че е доста малак но все пак несе притиснявам

74.   Ако съм на 17 и ми е 24 см добре ли е ?

75.   аз съм на 14 и ми е 14 см. дали ще мога да задоволя момиче на мочта възраст

77.   Ex човек размер моя е 13 дължина и 11 дебелина и какво нали акто излезем някаде с момичето и се шегувам с нея говоря и нежно прегръщам я и в един момент на нея и става приятно и я виждаш че ти като си до нея и тя е спокойна...Тогава тя не вижда в теб сексуален обект а нейния приятел на който тя се доверява напълно и когато настъпи момента и намекнах така че ми е малък нали и тя вика няма проблем и дори ме утешаваше че не ми е малък и е перфектен от тези думи нататък нещо ми дойде самочувствието и не ме интересува имало е и такива аз искам огромни ми като искаш зад ъгъла е сексшопа а зад другия магазина за зеленчуци...Не се притеснявай важно е как я предразполагаш...Айде горе главата и право напред...ЗАПОМНИ ТРЯБВА ДА Я НАКАРАШ ДА И Е ПРИЯТНО С ТЕБЕ И ДА НЕ МИСЛИ ЗА ТОВА АККВО ИМА ДОЛУ.

79.   10 номер само да вмъкна че не всеки има потенцял за удължаване и след удължаване пениса виси и в ерекция

81.   Има един много важен принцип и той е да не ти пука. Всичко е в мозъка. Ако имаш правилна и точна нагласа, нещата ще се получат :) .Важно е какво имаш, но е много по-важно как го използваш .

83.   Пич, една жена иска да се радваш на тялото й; Ако не обърнеш внимание на ерогенните й зони, колкото и да ти е голям, все тая, няма да я задоволиш;
Ако толкова много не са доволни партнъорките ти - има играчки; Ако питаш мен обаче, не си бил с подходящите момичета, щом имаш такива коплекси

84.   Хех, моят е 13см. и какво от това? До сега жена незадоволена рядко съм оставял. То нещата не опират само да члена - имаш си и пръсти, език, идеи в главата, способност да предразполагаш, да създаваш обстановка, атмосфера.

Примерно дамите си умират си умират да си играеш с главичката на входа на вагината, с устните и клитора им. После пък да го занитиш здраво до дъно, като удариш с тяло и топки по въпросните им зони.
ВЪобще нямаш основание за притеснения!

85.   Както казаха по-горе на дали това ти е проблема за "никаквия полов живот". Относно големия спор за размера- според мен, ако трябва да се каже нещо за размера, не е важно колко е дълъг, а колко е дебел. Проблемите ви идват от несигурност и комплекси, а не от размера. Това ви е само оправдание. Това за удължаването са глупости! Ползвайте си това, което си имате. От вас зависи дали ще задоволите мацката или не. ;)

Мег*

86.   Вижте сега. Не виждам какво му е за възгордяване като кажеш "Моя е 20 санта". Защо се хвалите, защо преувеличавате? Сайта е анонимен, няма да ви се наредят куп мацки пред вратата, щот са ви прочели поста. Айде не се излагайте. "На приятелите ми са им по 18-19" От къде знаеш - да не сте си ги мерили заедно случайно, или просто те така ти казаха!? Айде и затова се замисли! Наистина тези (мъже), които си мислят, че са добри само защото им е 20 санта са повече от жалки! И друго видях - тези с 12-13 санта, които дълбоко в себе си знаят (или си мислят), че са им малки, но не искат да си го признаят се убеждават и тука и самите себе си лъжат, че не им пука. Тези, големите мъже, за които споменах казват "Какво го лъжете момчето, бе!? Малък му е .. Моя е 19 санта, а?" А тези, които пък не смятат, че това е най-важното въобще не споменават колко санта им е, просто щот не очакват похвали от тва! ; ] Жена съм ..

87.   Аз съм жена, имала съм няколко партньора, най-хубаво ми е било с мъж, който му беше към 24см възбуден,за мен по малко от 19см не стига просто,но аз обичам леката болка,и изкъртващия секс.Както казаха и жените по горе,друго си е нещо да усетиш да те изпълни .Един мъж с по малък член,трябва доста да се постарае да компенсира с стимулация на другите женски зони-клитор и Г точка.

88.   виж аз съм жена не за всяка една жена е така но за повечето размерът няма значение важен е начинът щом можеш да задоволиш някоя жена значи всичко е ок

89.   не е важно колко е дълга "вълшебната пръчка" а дали наистина е вълшебна!

90.   Аз съм на 21 години с размер 14 см дължина и 12 обиколка и съм чел че средната дължина на влагалището при жените във възбуден състояние е 15 сантиметра, затова че в повечето случай мисля че не бих имал проблеми с това да задоволя жената, тъй като знам как да си служа и с докосвания и с език и с думи :)

91.   Моя е 12см и презервативите ми се изхлузват, но от 50 жени в живота си, не съм имал( с 1-2 изключения) рекламация!!!
Когато има чувства ,или старание, размера е без значение

92.   Пениса ми е 18 см, не ме претиснява че е дълъг или къс, оправихме една мадама с един приятел, пиленцето му беше към 11-12 см, имаше нормална дебелина, и мадамата после каза че и" двамата бяхме страхотни" . И аз исках да го одебеля малко но май вече не искам, жена ми ме е харесала такъв, а после ако не й допадна, пък Бог ме е създал такъв,това е!!!

93.   Повечето казвате че размерът няма значение но не е така.Мъжете го казват защото са им малки а жените защото на партнъорите и са малки.Номер 86 не е нужно да ревнува6 че хората за по надарени от теб.Аз съм на 18 и ми е 19 см

94.   Ъъъъ... номер 93, твоят със сигурност е по-голям от моя, щото моя май го няма. Чети преди да пишеш глупави изказвания!! Какво ревнуване, какви пари? А пък и да бях мъж не виждам защо да ревнувам. Мъжете много се възгордявате от това, че ви е 20 санта.. на приятелят ми в момента му е 20 и той се въгордяваше в началото, но аз после му показах, че това не ме впечатлява. Сега със друго се възгордява! Разбира се, не казвам, че и някое 5 сантиметрово микропенисче и добре, амааа ... се пак не смятам какво има да се хвалите при положение, че вие въобще нямате заслуга за това !?!?!?

95.   87 Искаш 24 см? аз искам 90-60-90...

96.   аз направих операция за удължаване на пениса при д-р надер ал халил телефона му е 08888802900 . много съм доволен.

97.   Хайде и аз да се включа че много глупости изчетох моя е 16-18 см с обиколка 15-17см...Преди години трябваше да се разделя с момиче което много ценях(наистина стахотна мацка с много ум красота и чувство за хумор, умирах за нея) точно заради по големия размер. Сега съм с момиче което ако се възбуди наистина хубаво не я усещам на моменти. Така че както има различни размери при мъжете така има и при жените. Та научи се как да общуваш с тях и как да ги подлудяваш още преди да се е стигнало до свалянето на гащите, а с опита и бройката ще намериш много подходящи за теб, а един ден може би и специалната но това е друг въпрос. Дерзай и отивай да забиваш мацки наред!

98.   До номер 96 каква е цената на операцията дай малко инфо дали ефекта е вечен

99.   Аз съм на 22 години и ми е дълъг 15см... бил съм със жени по малки от мен, и с жени по големи от мен(да поясня става въпрос за годините). Както мъжете сме с различни размери на половия член, така е и при жените с вагината.Сегашната ми приятелка е на почти 28 години, раждала е, и сме заедно от почти 2 години и половина.Комбинация от масаж, целувки по тялото, и наблягане на зърната на гърдите, и клитора... товя я подлудява до такава степен че тялото и започва да трепери и ме моли да проникна в нея. Много важно е и самото проникване!Някои жени обичат бързи и резки движения, други бавни и плавни.В секса трябва да има и чувства. Зависи и какво иска мъжа, секс за негово удоволствие, или за взаимно удоволствие. За тези който мислят че размера не пениса им е малак ще кажа да използват въображението си, да не преминават директно на мушкането(това е най лесно, но какъв ще бъде резултата?!!!). Опитайте да разберете какво възбужда жената и какво иска, променяйте позите за да не бъде еднотипно, пробвайте с хапане на зърната на жената по време на половия акт, масажирайте клитора

100.   Както са казали хората размера не е от най голямо значение.Има много начини да задоволиш една жена, стига да не мислите само с долната си глава. Голяма грешка също е, ако се опитате да задоволите жената само от клитора! Поне аз със жените с който съм бил разбрах че удоволствието от клитора не е 100% задоволително. Не казвам че при всички жени е така. А и ако приятелката ми не ме е излъгала тя получава оргазъм и от ануса. Така че има много начини да задоволиш една жена. За критиците който 11 см са малко ще кажа че не размера е малък за вас, а вие сте много по широки и дълбоки този размер.Ако всички жени търсят над 20 см то китайките масово ще напускат страната си(статистиката сочи че повечето китайци са с размери не повече от 11-13 см на половия член)

101.   Ами аз съм жена , да покрепя само момчето дето се е комплексирало ще кажа че и на съпруга ми е толкова сигурно долу горе- не съм го мерила - не ме и интересува. Сега си взех линийка за да видя колко са 11см.? Нооо да ти кажа честно на мен си ми е тамън и много си го обичам и мъжа си и достойнството му и си ги харесвам.Това е ..аааа и между другото - всеки път свършвам и то както трябва, да имала съм предишен приятел който беше много надарен , но не знам защо аз си ходех все незадоволена, разбрах какво е да свършиш наистина едва когато се запознах със съпруга си.Това не бива да те комплексира наистина-11см са си добре , още повече може да влезе целия без да боли-щот казват другите - боли ама е хубаво... е кое е хубаво като те боли???

102.   Сега , какво да кажа аз , че ми стана интересно . (всичко което ще напиша е истина и няма нито едно прувеличение или ЛЪЖА , който иска той да вярва ) . Дължината на члена ми е 15,2 см. а ширината му е 10.5 в края и 14,8 в началото , на 15 съм и ВСЕ още смятам че е малък .

Когато гледам порно (честичко) виждам доста представители на моя пол които са с доста големи па***и , а жените доста има се радват . На последък в порното гледано от мен се явявът индивиди с не толкова голям член и малко ми светна , НО все пак смятам че не достътчно голям.

Повечето от приятелите ми казват , че и техните са около 15 см.

Когато четох коментарите по-горе от типа , че най-важна е играта преди самият акт и нещата които се правят по време на извършването много ме притеснявът.

Не мога да кажа дали 11 са достъчни защото аз самия съм девствен и много се притеснявам не толкова от размера !!! А от това Какво да правя с него ( сега 100 % ще има някои тъпи коментари от типа на "вкарай го" или "ръгай го ") , но аз се интерисувам и четох , че има значение позата и скороста , вибрацията която се получава . Искам на жената (по-вероятно момичето) не просто да й хареса ( да се направи че й харесва ) , а да изпитва наиситназ невероятни чувства .

Доста хора ще кажът че човекът пита , а аз задавам въпроси , но четох доста коментари от '' зрели '' жени с голям '' опит '' и ако може някоЯ да ми отговори и относно размерите как са защото ми писна да се притеснявам относно това.

Не съм някакъв комплексар , и да се опитвам да се представям за др. човек с др. цености и данни , а е самата истина и просто ми е много интересно какво мисли срещуположния пол.

Благодаря , за отговрите , предварително :) . Извинявам се ако съм обидил някой , ако има неточности относно изписването на някои думи и пунктуациони знаци ( със запетаите съм много зле ). И успех на момчето ( на баткото де :Д ) .

103.   аз съм на 12 и ми е по-голям бе!

104.   И аз да кажа, че както при мъжете, така и при жените има различни размери. Аз например съм изпитвала неприятна болка, когато съм била с по-надарен мъж. Други жени пък са много дълбоки и широки, и не усещат кой знае какво колкото и голям да е. Истината е, че просто всеки трябва да попадне не половинката, която му пасва. Късмет на всички търсещи и може би най-правилния подход би бил още в началото откровено да се попита жената тя от плитките или от дълбоките е и какво и как обича в секса, а после да се действа според това. :)

105.   здравеите приятели и приятелки нека аз да ви кажа моито мнение всички вие знаете но достатачно на една нормална жена и трябва 7см.. за да я задоволи а другото останало е лакумство щото жената нее като човека те са като кучетата щот на едно куче и колкото по голям салам да му дадеш няма да се уплаши а ще го изяде...за това че не се претисняваи те колко ви е било голямо или малко важното е как го правиш сас една жена..това беше от мен пожелавам ви успех момчета всичко наи довре и по полека спин да не хванете..

106.   Здравейте! Моят проблем е следният: пенисът ми е 14 см. дължина и 9.5 см.само обиколка. Не се чувствам палноценен мъж и затова съм решил да си направя операция за удебеляване на пениса с Макролеин(хиалуронова киселина). Консултирах се с няколко хирурга,но се получават големи разминавания в обещанията които ми дават. Моля,някои ако си е правил подобна операция да сподели на :bob81@mail.bg Aнонимността е гарантирана. Благодаря предварително на отговорилите.

51-100 от 271