Коя от двете да избера!
На 27 съм, с висше. Имам дете с дъщеря на много богат бизнесмен. Той никога не ме е харесвал и накрая направи така че да се разделим с жена ми, защото я заплаши. От 2 години не сме заедно, аз си намерих друго момиче, с което съм щастлив също и иска дете да имам и да се оженим. Но бившата ми започна работа доходна, отдели се от тяхните и ми каза наскоро да се съберем отново. В момента съм между чука и наковалнята. Не искам детето да расте без мен, но пък от друга страна не мога да оставя и сегашната ми приятелка. Към бившата ми жена ми само хубави чувства имам, уважавам я, но просто започнах ново начало. Ако някой може да даде правилна насока да даде. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Коя обичаш?

3.   Каквото каже сърцето ти това направи. Ако обичаш жена си - раздели се с приятелката си и станете семейство :), но ако обичаш приятелката си - не се разделяй с нея. Детето да ти е най-малкия проблем. То е твое дете и ти ще имаш право винаги, когато искаш да го виждаш. Дори да не сте заедно с бившата си жена.

Ж13

5.   Какво ново начало, бе човек? Жена с дете оставят ли се ей така, с лека ръка? Не мога да повярвам, че в днешно време може някой да се намеси и да раздели двама пълнолетни!
И мен са ме заплашвали много, гониха ни, без имот ни оставиха, но ей на, две деца имаме, работим и добре си живеем.

Ти вече си се провалил там, развял си белия байрак отдавна. Жена ти е луда да те търси, как може изобщо да разчита на теб, безпомощния?
А сега си се размислил не за детето, просто ти е текнала слюнката заради добрите й доходи, на които ти си неспособен. Представям си как кроиш вече планове да те подслони бившата, а пък с новата да си продължиш сексуалното общуване, само че притеснението ти е, че двете не са загубенячки.
И стигна дотам да питаш публиката коя да избереш, защото пак си на път да действаш произволно. Извинявай за грубостта, но... я бегай от тука.

6.   Според мен най-добре да останеш със сегашната ти приятелка, защото доколкото разбрах ти обичаш сегашната си приятелка, а към бившата си съпруга нямаш никакви чувства, само добри спомени... А кой каза, че детето ти ще расте без баща, ти пак ще се грижиш детето си, дори и да си с друга жена... това няма никакво значение! Успех и много любов! :))

7.   Е то е ясно, сам казваш, че си започнал ново начало. Ти си този, който трябва да знае дали за теб е по- добре да продължиш с това, което си започнал, или да се върнеш назад към миналото. Казваш, че към бившата имаш хубави чувства и я уважаваш. А новата? За нея нищо не каза. Обичаш ли я? Как си представяш живота без нея? Ако си отговориш на тези въпроси, е ясно какво трябва да направиш. А за детето отговорност винаги има как да се поеме, дори да е с разделени родители. Нито ще сте първите, нито последните в това положение.

Doriana

8.   Ами, сегашната, но не искам детето да е така и двете са много красиви и двете много ги ценя и винаги са били към мен много точни. Объркан съм много.

9.   Продължаваш да премълчаваш същественото - сегашната има ли доходна работа, има ли работа въобще?
Ако няма - развръзката е ясна, затова си и объркан, защото сменяш рязко курса в обратна посока. Ще я пожертваш. Хайде на бас.

10.   Виж, жена ти, ако те е обичала, нямаше да остави баща ? да ви раздели. Рано или късно пак ще стигнете до старата тояга.
Започни на чисто, запази си доброто отношение към бившата си жена и си гледай детето, но сватба не се прави със стара риба...
Ще вземете да създадете второ дете, тя да излезне в майчинство и пак паричките на тати да станат привлекателни...