Влюбена в престъпник..
Миналата година се запознах с един човек. Още от началото много го харесах.. Но после започнах да чувам всякакви лоши неща за него: бил сводник, занимавал се с наркотици, работел за един кой си... и тн. Той още отначалото беше ме предупредил, че ще чувам доста такива неща за него.. Но не смятах, че ще е толкова зле.. Беше ме страх думите на хората да не се окажат верни, макар, че беше ми споменал, че се занимава с някои от тези неща, исках да спра да се виждам с него, но не можах.. Бях твърде влюбена, а бях го виждала едва пъти- три пъти.. За близо месец спрях да му звъня.. но после пак се видяхме.. А като се разделихме, ми стана гадно, исках постоянно да съм с него.. Да знаех, че няма как да стане но все пак.. Няколко пъти спирах и пак почвах да се виждам с него.. Да знам, че е престъпник и така нататък, но се държи добре с мен и винаги мога да се обърна към него ако имам някакви проблеми.. Лошото е, че лъже постоянно, и вече му нямам почти никакво доверие.. Всъщност дори не знам точно в какви отношения сме..

Виждаме се, спя при него и тн. Но, знам, че се вижда и с други, може би са само приятели.. Не, че го ревнувам, просто няма смисъл.. Но той ме ревнува, а аз даже не съм сигурна, че сме заедно.. Много по голям е от мен, и знам, че едва ли ще се получи, но не мога да се откажа от него.. А трябва, защото продължа ли да се виждам с него, ще си съсипя живота.. Обичам го, но знам, че нямам бъдеще с него.. Не знам какво да правя.. Ако продължа да се виждам с него, постоянно ще ме е страх да не му се случи нещо, но ако спра, знам, че няма да мога да се влюбя в друг..

Коментари

1.   Здравей! Съветвам те да се отдръпнеш малко от него.... когато той те потърси и ти каже, че е почувствал, че се отдалечаваш от него... просто го попитай какви са отношенията помежду ви? Смята ли да бъде с теб или просто му се живее? Ако иска да остане с теб, постави му условие - да не се занимава повече с дрога и тем подобни, ако не го направи, отдръпни се, защото може да те замеси в нещо и тогава ще стане по-зле за теб.... а може и да се опита да те дрогира и манипулира за да постигне целите си. Така че... най-добре за сега е, ако се отдръпнеш от него. Не го търси, не му вдигай... не се виждай с него. Ако трябва изключи си телефона... ако е настоятелен кажи му, че се е развалил или нещо от сорта... замини някъде за известно време.

2.   Ами аз всъщност отначалото се страхувах да не ме замеси в нещо, ноо не мисля, че ще го направи... А колкото до тва, че може да се опита да ме дрогира.. Съм сигурна, че няма да стане, защото не веднъж ми е казвал, че не иска да зимам такива неща.. От авторката

4.   Разбирам те напълно аз съм в същото положение вече 8 години и хиляди пъти казвахме край и той и аз но отказване няма и за чужбина заминах и пак намери начин да се свърже с мен въпреки че след 10 месеца но ме намери... да се откажеш е трудно, ако го обичаш приемаш всичките му недостатъци колкото и да не ти харесват..