Възможно ли е точно когато си най-отчаяна да се появи абсолютният ти приказен герой?
Да си жестоко лъгана и наранявана от няколко човека един след друг до там, че да загубиш вяра в любовта. Да си мислиш, че всички мъже са боклуци и използвачи, да смяташ, че единственото което виждат в теб е тяло за секс? И изведнъж от никъде се появява той. Някакво недоразумение на днешното съвремие. Мъж, като, че ли излязъл от някоя книга с приказни герои. Човек, който вижда в теб човека, а всеки негов поглед, ласка, жест... във всяко действие което върши се вижда огромната любов, която изпитва. Подходих с недоверие към този мъж, имам и лош характер. Нараних го, не с изневери, а с едно пренебрежение, една мнителност. А той? Той устоя, бори се до край, спечели ме имам чувство завинаги. Щастлива съм. Единственото което искам е него и да му покажа, че и аз го обичам. Само един въпрос се върти в главата ми, не е съмнение, просто риторичен въпрос? Възможно ли е или сънувам? Възможно ли е точно когато си най-отчаяна да се появи абсолютният ти приказен герой, същият за който си мечтаеш и да излекува всички рани, които други са ти причинили? Страх ме е да не се събудя някоя сутрин и да се окаже сън. Понякога си казвам, че не може да е истина, пощипвам се, чудя се, възможно ли е да се случват и хубави неща

Коментари

1.   Възможно е, но се случва на много малко хора. Късметлийка :)! Дано се обичате и занапред!

2.   Ей... ;) Ама разбира се че е възможно! :) Не знаеш ли, че хубавите неща, винаги се появяват в живота ни неочаквано? ! :) Как иначе? ... Срещаш опредeлени хора, случават ти се неприятни неща, и точно когато си мислиш, живота е кофти и хоп... "лъч светлина се спира на един човек", които не е като другите, за които си нещо повече! ... ;) Ииии... вижда, теб самата през външността ти, както би могло да се види дъното на езеро, ако водата бе, кристално чиста и бистра. Така и той, надниква в душата ти :) Защото, имате много общо! ... :) Но, ... защо преди него си изгубила надежда? Е да, срещнала си няколко идиота, които не са могли да различат, пълна чаша от празна :)) И са те наранили, ама значи ли че всички други мъже са еднакви с тези които са те наранили? Ще ти кажа, че има още много мъже, като който си срещнала, както го наричаш "недоразомения"! Но истинското недоразомение е увеличаващия се брой, на некачествени, неистински хора! За които живота е само да си вземат каквото искат от другия и да бягат, на където им сварят очите! ... :D

Хммм... което си преживяла, десетки други жени, са минали, или минат през същото! ... И те като теб, са случили на празногавци, и душевно оскъни, а после са преминали на етапа, "май всички мъже са еднакви". Няма еднакви хора, има еднотипни намерения! ... :)) Ако се замислиш, за да те наранят онези, просто си им позволила това! Като си ги допуснала, преди да ги опознаш по-добре :) Сигурно са, излъчвали някаква харизма, и си била привлечена от тях, дали чрез външността им, или силата им, нещо те е накарало да опиташ с тях малко от по-рано. А те, това и са чакали! ... Мъжът който обича една жена, ще я обича сутрин, и обед, и вечер. Интимността не е признак за любов! Особено в тези времена, дето хората за кеф, го правят с кой да е! ... Сега само който може да докосне, прояви малко грижа и разбере душата ти, ще е човека който те обича, каквато си! ... :)

Не губи щастието, щом го имаш, или е на прага ти :) Довери се, ... и повярвай! :)

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~

3.   Възможно е мила!! И аз съм имала много неуспешни връзки. Когато бях най-отчаяна от живота и мъжете най-вече, се появи правилният човек. Този който обича всеки един мой жест, и е готов на всичко за да ме направи щастлива. Много се радвам, и ти пожелавам всичко най-добро!!

4.   Тъп въпрос, разбира се че е възможно, просто хората са достатъчно прости да не го осъзнават или да не му вярват поради неймоверно прости причини когато се случи.

Death_Blade ^

5.   Чета отговора ти след толкова много време и се чудя, дали все още си с този чоек и си толкова щастлива? просто сега съм в някаква криза и се чудя съществуват ли такива недоразумения на природата? Кога ли ще срещна своето недоразумение се питам аз...