В памет на моята вечна любов
Често живота е непредсказуем и ни поставя пред трудни избори и изпитания, които не сме и предполагали, че трябва да направим.
Толкова смазана се чувствам. Живота за мен свърши. .....................
Преди години се омъжих, родих. Мъжът ми изобщо ме забрави още на първата година, не ни обръщаше внимание нито на мен, нито на детето. Спря да се грижи за нас. Излезе пълен егоист. Аз трябваше да се справям с със всичко сама и с помоща на моите родители.

Тежко приех всичко, нито съм искала, нито очаквала че ще стане така. Исках семейство, не се получи.
За няколко години смених доста мъже, имаше сериозни и безотговорни, но никой не ми влезе в сърцето.
Вече започвах да се питам има ли любов изобщо, докато един ден, случайно се запознах с един мъж...

От този момент нататък животът ми се промени... Боже този мъж бях чакала досега в живота си....Толкова мн неща преживяхме заедно. Мн хора искаха да ни разделят, пречеха ни, стигахме не е дин път и до полиция по какви ли не причини. Опiтваха се да го изкарат най долния, а мен изкараха и нарекоха каква ли не. Бях до него във всичко. Толкова много се обичахме че не можехме да дишаме един без друг. Такава силна и чиста любов също като на филм изживяхме. Имахме мн мечти, планове, надежди за бъдещето, толкова красиви, истински и желани...Не ходех, направо летях. Обичаше детето ми като свое и както ме наричаше мен , така галено наричаше и се грижеше за нея. Тя също мн се привърза към него и плачеше когато не са заедно. Мечтаехме за дом, още деца... Той и детето ми бяха моят въздух.

Милия все повтаряше, че иска да ни направи мн щастливи, а аз му казвах че вече с него и детето съм най щастливата жена и др не ми трябва...

Това щастие продължи три години. Наложи се обаче той да замине за известно време в др държава, звъняхме си всеки ден и правехме планове...

И един ден докато го чаках да ми звънне, той така и не се обади. Звънях му, без отговор. На следващия ден разбрах от брат му, че е починал. Не мога да опиша реакцията ми като научих, не можех и не исках да повярвам. МОЯТА ЛЮБОВ ВЕЧЕ Я НЯМА. СЯКАШ СВЕТЪТ СЕ СРИНА В КРАКАТА МИ.

Горкичкият ми, казваше че вторник е черния му ден от седмицата- почина във вторник.
Мъката толкова ме погълна, изнервих се, вървя а не знам къде отивам, гледам, а не виждам. По лошото е че се чувствам така сякаш той е взел сърцето ми със себе си като си отиде и все едно ме вика. Странно е, но така го усещам и това ме плаши. Сякаш нещо ме дърпа към него, погребаха моето сърце със неговото, как тогава да живея?
Накрая ще цитирам думите от моя любим филм- "Писмо в бутилка":

Докато живота на някои е с правилен и има формата на окръжност, то моят е с неправилна и непредвидима форма. Моля те боже, дано повече хора изживеят любовта, която аз имах.

Почивай в мир моя вечна обич... и ме чакай....

Коментари

1.   Моите искрени съболезнования, но не забравяй, че живота продължава и в името на децата и нас самите трябва да го живеем, лош или хубав - така както ни е писано. Не забравяй също, че след всяко лошо нещо, следва хубаво и обратно - просто живота за всички е такъв.

2.   За любовта няма измеримо време.

3.   Моите искрени съболезнования. Наистина ме трогна твоята история. Дано намериш човека, който да изпълни живота ти. Едно те моля - никога не пожелавай мъжа на чужда жена и бащата на чуждо дете. Една вдовица се вкопчи в мъжа ми и разби семейството ми. Наистина той е милозлив и добър, но така хлътна, че забрави за дома, семейството си и най-вече за детето си. Заклевам те - не търси женени! Всички ще страдат, най-вече децата. Бъди щастлива!

4.   Мн ви благодаря на всички за отговорите,пак си поплаках...
А на номер 3, също искам да и кажа че съжалявам за това което е направил мъжа и, вярвам че си страхотна жена и него заслужаваш, дано се оправят нещата, мн добре разбирам положението ти.

Едва ли за мен друг човек ще може да изпълни живота ми отново сърцето ми го няма, както вече писах, а нали казват: ДОМЪТ Е ТАМ КЪДЕТО Е СЪРЦЕТО дано не прозвучи мн лошо.

5.   Мн съжалявам мн тъжна история стана ми гадно докато четях - бъди силна и ти пожелавам мн късмет занапред.

6.   Аз съм автора на НЕГО ВЕЧЕ ГО НЯМА. Много съжалявам за загубата, толкова добре ви разбирам че все едно чета за себе си и знам че истенската любов не се забравя тя се помни вечно, и истински щастлив е човек, който е срещал за жалост има и несправедлив край ['понякога'].

Който иска да ме обвинява, а можеше и изобщо да не я изживея и да не я срещна тази ЛЮБОВ истинската. Няма да ти казвам че ще ти мине или ще забравиш. Няма да ти казвам че ще спреш да го сънуваш и да го търсиш навсякъде около теб но знам само че трябва да продължиш напред знам че е много трудно. ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ

7.   Здравей, аз съм авторката на "Трябва ли да се върна при такъв човек". Преди да прочета твоята история мислех,че аз съм преживяла много и на мен ми е трудно и гадно, но твоята история ме потресе. Много се радвам, че след всичко, което си преживяла си намерила любовта си и много ама много съжалявам, че си я изгубила, но въпреки това ти желая отново да я намериш и да бъдеш много щастлива, успех във всяко твое начинание и много благодаря за съвета аз не се върнах.

8.   знаеш ли докато четях историята ти плачех наистина много гадно се е получило но живота продължава имаш си детенце живей заради него :)

9.   Благодаря Ви!!!! Вече минаха две години и един месец, но болката не намалява,толкова ми липсва....
Останаха спомените, неизпълнените мечти и какво ли не.....но живота е такъв!!!!!!!!!!!!!

10.   Боже, наистина това е най-ужасното и най-тъжно нещо на света. Няма по-голяма болка.Няма думи, които биха били уместни в такива случаи. Страшно е. Кураж приятелко! Наричам те така, защото някак си те чувствам близка. Не ти се вярва, но знай- времето наистина лекува. Няма да забравиш никога, но ще се съвземеш - просто ще става постепенно. Желая ти спокойствие.

11.   Пожелавам ти всичко най - хубаво и дано с времето болката ти понамалее малко, знам добре какво ти е, защото моята първа истинска и вечна любов издъхна в ръцете ми.

Ара