Как да се получи нещо повече от приятелство?
Как да го накарам да хлътне по мен? Виждали сме се само веднъж и за сега нищо повече.. До колкото знам ме харесва аз също него, готин е.. Но ме харесва като приятелка за сега.. Каза, че може да се получи нещо но може и да не се получи..
Преди беше друго, писахме си повечко. От нищото ставаха едни дълги писаници а сега нищо.. По малко пишем.. От два дена не ми е писал, защото аз нон стоп го питам какво ще стане изобщо има ли шанс.. Казва не знам не мога да ти обещая..
От различни градове сме и аз съм на 21 а той на 25.. Предстой му заминаване при роднини няма да го има 3 месеца. И не знам какво да си мисля..
Моля да ми помогнете кажете как да го спечеля, достатъчно му показвах, че го харесвам.. Тои на мен ми го казва но на практика нищо.. Никакви действия нито идва нищо

Коментари

1.   Не го притискай! Ако те харесва ще ти каже!

2.   Хаха опре ли до този разговор, смятай че нещата тръгват на зле. Така че наистина не го притискай, защото съвсем ще се откаже. Остави нещата така, ако реши че те харесва, ще направи нещо. Да ти дам пример... със себе си- доскоро бях в същото положение с един мъж, лутах се между едни весели и тъжни състояния заради неговата несигурност... ту прави нещо, ту спира и нищо. Накрая не издържах и поставих въпроса, което беше ГОЛЯМА грешка, притиснах го. Каза, че в момента не можел нищо да ми даде и така... отказах се. Сега се появи друг, който ми доказва с действията си, че иска да присъствам в живота му и то на всяка цена. Предишния естествено съжалява, но вече е късно. Ето ти доказателство, че когато се почувстват притиснати, бягат. Затова смени подхода и успех! Дано се усети навреме, ако не нали знаеш... той губи ;)

Doriana

3.   И аз мисля като №2. :)

4.   От авторката:Благодаря ви много.. Ами има развитие писахме си но на бързичко, че трябваше да ставам. Да определено някой мъже са страхливци. Харесва ме писал ми го е много пъти. Като се видяхме по действията разбрах, че не съм му безразлична, целуна ме, хвана ме за ръката до като бяхме седнали в едно кафе и после като станахме ме хвана за ръката и така вървяхме... Но на мен ми е гадно, че като замине ще си намери друга..
Иначе за сега не му досаждам.. той все ми пише пръв. Но като чели нямаме теми на разговор или на него не му се пиша. Пишем си общи неща...
Освен да се правя на недостъпна какво друго да правя, че да го спечеля?

5.   Хайде де наистина се нуждая от помощ. Моля ви посъветвайте ме какво да правя а и може би и някоя от вас или някое момче е било в моята ситуация.
Какво да направим, че някой да хлътне по нас?

6.   Аз бях в подобна ситуация. Харесвах много едно момче, но той не се впечатляваше нито от мен, нито от другите, които го харесваха. Направих си профил във фейсбук. Преди това бях проучила от неговия профил там какво харесва и се оказа, че имаме еднакъв вкус. Затова сложих на профила ми картинка на татуирано момиче. Поисках му приятелство. Той веднага даде и веднага като бях на линия, започна да ми пише и да ме разпитва. Обясних му, че съм аз. Сложих и мои снимки, разбира се. Но той самият искаше да ми пише. Искам да ти кажа, че той самият трябва да иска да те търси, да е с теб. Трябва да го заинтересоваш. В моя случай си беше цяло постижение, че ми е писал, понеже той пише първи в извънредно редки случаи дори и на прятелите си.

7.   Мили ми момиченца! Стига с тия тъпи въпроси - Как да хлътне по мене? Любовта е химия! Понякога се забиваме като търни един в друг. Това обаче идва само по себе си нещата не бива да се насилват!
Трябва обаче да вярваме и да провокираме хубавият случай.

8.   Ами когато си чатим той ми пише пръв, всичките пъти до сега когато сме си писали.. все той пишеше пръв.. Преди няколко дни ми се обади да ми честити празника.. Много се зарадвах но после пък си казах, може само от уважение.. И започнах да си мисля можеше по късно да ми го честити по скаип, защо трябваше да ми се обажда.. Стана ми гадно, че се надявам напразно. През другото време не ми звъни. Решила съм да не му пиша за нас двамата, защото да не го откажа от сега.. Тайничко се надявам да се получи нещо повече от харесване... Но какво още да направя. че да го накарам да хлътне по мен