Изневярата не е лошо нещо.
Изневярата не е лошо нещо, стига да се извършва само за удоволствие и да не се пренебрегва основния партньор.
Изневерявам на мъжа си от 3 години. Чувствам се супер, правя го само когато ми е кеф, нямам връзка.

Имам няколко любовника на разположение и разнообразявам с който ми е кеф и когато съм в настроение. Мъжа ми не знае, но пък за сметка на това аз знам за неговите приключения и не ми е неприятно. Той лъже, като го питам, обаче аз знам истината. Това пък ме научи да го познавам кога и как лъже. Определено не може да лъже.
Секса не ми е самоцел. Не излизам с мъже заради секса. Обичам интелигентни и магнетични мъже, с които да ми е приятно да разговарям. Разговорите са ми на първо място. На второ емоциите и на трето секса. Ако първите 2 ги няма, няма и секс.
Мъжът ми ще откачи ако разбере, той е консервативен. Но пък живота си е мой и тялото си е мое, никой няма право да ми казва какво да правя, така като и аз не казвам на него той какво да прави. Аз съм с него поради ред причини, с него сме от 100 години заедно, обичам го, той е част от семейството ми, има един куп положителни качества и никога няма да го зарежа заради който и да било, но пък обичам да се разнообразявам с други. За мен мъжете са като храната, днес ми е яде супа, ям супа, утре ми се яде торта, ям торта и не може супата да ме ревнува от тортата.

Коментари

1.   хаххаха, не си видял/а другхата страна - кото е да обичаш, да си обичан ида не искаш друг. искрено ти го пожелавам

2.   Това знаеш ли как звучи? Незнаех че има чак толко... незнам направо незнам.. какво да кажа само искам да ти кажа едно ти не знаеш какво е любов!! Както казваш обичам мъжа си ти незнаеш какво е обич за теб той е просто човека при който се прибираш ако го обичаше той щеше да е всичко за теб и да не искаш никой друг той да е единствен за теб. Ам да ти кажа няма смисъл да се прибираш хващай пътя и отивай на магистралата

3.   Хубаво, де, на какво дължим честта да бъдем уведомени? Тиха възхита ли се очаква да покажем?

4.   Супата не може да те ревнува от тортата, но гледай да не се задавиш все пак... ;)

Палав Мечок

5.   Елементарна история на един емоционален инв*лид . Ти не знаеш нищо за секса , за истинският секс с чувства

6.   Не е лошо, щом можеш да си го позволиш. Пък и както знаем, разнообразието е майка на постоянството :)
Обаче не разбрах едно. Ти само супа и торта ли ядеш? !?

8.   Опрелено трябва да посетиш много здравни заведения като, психолог, психоаналетик.... Обърни си повече внимание во време да не стане късно да духнеш тортата

9.   Чудно! Всеки може може да изневери, трудно се градят и запазват истинските взаимоотношения. Разковничето е да намериш разнообразието с партньора до себе си, а не да го търсиш по чуждите легла.

10.   А и както е казано, сексът е в мозъка... жалко, че някои хора са ощетени в тази насока...

11.   Браво маце!!!! Добре че има такива като теб та да си правим кефа.

12.   Извинявам се много обаче ще ти кажа едно нещо аз изневерих на приятеля си и то само платонично, не съм правила секс с другото момче, просто излизахме веднъж и аз след това почнах да чувствам огромна вина пред приятеля ми, разкъсвах се ежедневно от угризения, щях да полудея от чувство за вина, не можех да се понасям, мразех се, и на два пъти за малко да му призная истината, ненавиждах се, чувствах се грешна пред Бог, защото съм била щастлива с друг мъж, а ти дори и не се разкайваш за поведението си. Не те съдя в никакъв случай само ми е чудно, че ти самата не се обвиняваш за това, което правиш. Искам да те питам как изобщо можеш да погледнеш мъжа си в очите, не ти ли е гадно и болно, че го предаваш, аз не мога така, мразя да лъжа и не мога да се понасям, когато лъжа, в момента, в който се усетих, че почвам да се заглеждам по други мъже, в момента, в който разбрах, че искам да съм с друг мъж, си казах, че не мога да продължавам повече така и си казах, че или трябва да призная всичко на приятеля си или трябва да се разделя с него, избрах второто.

13.   Номер 12, много си права. Браво за постъпката ти. Не се обвинявай, радвай се, че не си предала половинката си. Поне не си тръгнала да правиш глупости зад гърба му. Оставила си го, и то за добро.

14.   Заглавие, че изневярай е хубавица нещо говори съвсем друго
В някой книго пише, че е смъртен грах или бъркам?

15.   Как може да има толкова жестоки и егоистични хора. Вярно живеем живота за себе си, нонякак сикато че ли моята природа не е такава :(

16.   А бе хора, какво ви става. Говорите за морал и се възмущавате от авторката, ама не знаете какво правят половинките зад гърбовете ви, нали? ! Аз мисля, че в даден момент всеки прибягва до изневяра, неизбежно е. Просто някои го правят така, че да не бъдат хванати. Живейте по 10-20 години с някой, тогава пак пишете тук да видим какви сте ги свършили... Обичта е едно, копнежа за нещо ново, за тръпка съвсем друго. Не я защитавам, но съм на мнение че рано или късно това се случва.

Doriana

17.   Оставете женицата да си яде супата и тортата! Какви хора сте вие? Скъпа, аз пък съм на свинско и зеле : )

18.   Много ми е итерестно когато имате 10г. брак и с времето всякаква тръпка изчезва какво ще говорите и не само някакви 20г. да обясняват колко виновни се чуствали и немогли да погледнат друг и дума да не става за изневяра, но това са го казали старите хора, че изневярата спомага на брака!!! Има още много да се говори по темата защото тук се правят повечето на праведни а по другитеми са най-голямите мръсници, да ви питам жената си признава че има няколко мъже, а защо не критикувате както казва, че и мъжът и има любовница и и изневерява само тя е долната!!! Само можем да критикуваме нищо повече не може от всичко разбираме...

Това е мнение на мъж!!!

19.   Да, ама НЕ! Изневярата е много лошо нещо. Щом обичаш някой, защо ще го лъжеш толкова долно и ще правиш неща зад гърба му/й? Изневярата е за страхливци, които не могат да държат на думите си.. Щом човека, с когото си не те задоволява, то по- добре бъди искрен... Поне от уважение!

20.   Не е толкова лошо нещо, стига да не ти се случва на теб..
*Яса

21.   Пази, Боже от такива като тебе!

23.   Изневярата към човек когото обичаш, уважаваш и делиш неволи и радости от дълго време е много лошо нещо няма оправдание за нея, нищо не може да я оправдае, ако обичаш, или уважаваш човека до тебе не можеш да си позволиш такова действие,
Мъж съм обичам и уважавам втората ми съпруга от 10 г. сме заедно и не съм и изневерил нито веднъж нито платонически нито физически, правил съм това С ДРУГИТЕ ЖЕНИ в живота ми и съжалявам за това, знам колко съм ги наранил ВЕЧЕ. БОЛКАТА, ОБИДАТА, не мога да опиша с думи това което изпитват душата и сърцето ми.
Не бива да си позволявате да предавате хората които обичате по-този начин ако вече сте изгубили любовта си към тях по-добре им кажете
и ако не можете повече да живеете заедно просто се разделете това е правилния път на две живеещи заедно и уважаващи се човешки същества

24.   Защо просто не я оставите на мира.. живота си е неин, тя си избира какво да прави. Не се месете в чуждите работи.. първо оправете своите ;)

25.   И аз съм така. Само дето съм мъж ;)

29.   Откакто водя полов живот, изневерявам. Обикновено постигаме договорка със съответната половинка, че сексът с чуждо е ок, ако другият не разбере и се спазва пълна дискретност. Стигне ли се до повече от секс, водим друг разговор. Ако нещата са необратими - разделяме се без лошо. И в пълна моногамия да живеехме, може да се случи един от нас да срещне друга любов, нали?
Разнообразието при мен се отразява чудесно на брака ми, аз искам секс със съпруга си по-силно, по-често и съм по-страстна. Угризения нямам, това при мен е конституция. Не развалям семейства, най-малкото своето, подбирам партньорите си по сходни възгледи.

30.   Има една категория хора, които макар да им се иска да изневерят, не могат да се уредят с нещо по-добро от това, което имат в момента. Тия са най-големите моралисти.