Липсваш ми
Назнам от къде да започна??? ... ЛЮБОВ моя. Искам да ти кажа толкова много неща. Пиша ти.... за да ти стане ясно това, което чуствам към теб... онова, от което ме боли. Не спирам да мисля за ТЕБ... за УСМИВКАТА ти. Не спирам да си мисля за РЪЦЕТЕ ти по мен.... УХАНИЕТО ти. Толкова ме БОЛИ, че те няма тук до мен.. чак ме задушава... Толкова ИСКАМ да ти чуя ГЛАСА, че чак премирам. Толкова искам да ти кажа, че те ОБИЧАМ, че чак усните ме болят.. Защо не искаш да си с МЕН..??? Защо? Защо ме накара да ВЯРВАМ, че съм ти ВСИЧКО??? Защо се появи като бура в ЖИВОТА ми и отнесе всичко с ТЕБ..? Каза ми, че ме ОБИЧАШ.... Гладаше ме в ОЧИТЕ. Вярвах ти.. Толкова ти ВЯРВАХ... Нима за те ЛЮБОВТА е игра... Нима ме ЛЪГА... Всеки ъгъл на тази СТАЯ ми напомня за теб.. А сега е толкова ПРАЗНА и СТУДЕНА... АРОМАТА ти е пропит в чаршафите ОЩЕ.... КЪДЕ си сега? КАКВО ли си правиш? МИСЛИШ ли за мен? Толкоа ВЪПРОСИ без ОТГОВОРИ... Толкова сама... без ТЕБ... ЗАЩО ме ОСТАВИ... ВЪРНИ се... ОБИЧАМ те... НЕ мога без теб..

Коментари

1.   Стига рива. Ще ти мине. В морето риба много.

2.   Трудно е да си на 14 години! :(

3.   Офф... всичко написано е хубаво! ... :) Ама, ... какво ще промениш когато го пишеш анонимно? Напиши му го на него ;) Или му го кажи! ... Направи нещо за да му разбере, за силната ти и неогасваща обич :) Е, ... не би могла да го принудиш за нещо, но ако усети любовта ти, може би това ще докосне отново сърцето му, и ще склони да се върне при теб!!! ;) Струва си да опиташ! ...

Ммм... Може би както в повече връзки, сте достигнали до един проблем, неразбирателство по даден въпрос, което ви е отдалечило един от друг! ... Ама значи ли край? Значи ли че трябва да се предаваш и само да съжаляваш? ... :)) Защото когато една любов е силна, чиста и искрена, изгража здрава връзка между обичащите си. Та... ако се разделят, винаги намират начин да се върнат един при друг! ... ;) А ти, просто знаеш, че на този етап няма да срещнеш друг който да замени негото място в сърцето ти! Каквото и да се е случило помежду ви, любовта може да прощава! :) Ако той не оцени усилята ти, си е за него! ... Друг ще се появи, и ще ти даде в пъти повече - любов :)

П. С. Който иска да ми зададе въпрос, или каже нещо. Може напълно АНОНИМНО да го направи на [НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА] :) Не е нужна регистрация. Гарантирам, ще има отговори.

~winterfire~