Как?
Как да преживея момичето което обичам повече от година? Сигурен съм че на всички им е омръзнало от такъв тип въпроси, самият аз до скоро се чудех на хора които казват, че не мога да продължат след раздялата с приятел/приятелка. Винаги съм си казвал "Не е първата, нито последната.. кво толко".. но пък и никога не са стигали до това ниво връзките ми, не си падах връзкар.. Но ето че срещнах момичето, влюбих се в нея.. промених се коренно и ето ме и мен.. блъскайки си главата, чудейки се "КАК да я забравя? " както другите broken-hearted пичове на които им се чудех на акъла. Минаха близо 2 месеца, откакто не сме заедно и не е като да си седя в нас по цял ден и да я мисля.. излизам с приятели насам натам, гледам непрекъснато да съм зает с нещо, за да не мисля за нея.. но някак си каквото и да правя, където и да съм, с който и да съм не мога да си я избия от главата. Сигурно отстрани звуча доста жалко, но все пак.. някви съвети?

Коментари

1.   Ако намериш лек, моля те кажи ми го и на мен.

2.   С друг човек. От опит ти го казвам. Насочи мислите си УМИШЛЕНО към друго момиче, което и да е. Ще видиш как постепенно споменът за другата ще изчезне. Но трябва да си много търпелив със самия себе си. Няма да е лесно, но не е и невъзможно :)

3.   За да забравиш един човек трябва да започнеш да се занимаваш с друг. За мен това е начина друг няма..

4.   Като човек преживял същото мога да ти дам съвет-ако сте от различни населени места ще е по-лесно. Разреди много контактите си с нея. Ако искаш да я запазиш само като приятел е достатъчно да си контактувате веднъж на няколко месеца. Ако ли пък не искаш-игнорирай я тотално. Изтрий телефона й премахни я от всякакви списъци в социалните мрежи и скайп. Като краен вариант дори може да изтриеш всички общи снимки с нея. Ако сте от едно и също населено място ще е малко по-трудно. Направи всичко изброено по-горе + избягвай местата, където сте ходили заедно на кафе или на кино и т. н. Избягвай и местата, където знаеш, че обича да ходи. Трудно е в началото знам, но след време ще видиш, че тази тактика работи. При мен сработи. Поддържам контакт с въпросното момиче, но много рядко. Сега тя си има приятел. Нека са щастливи заедно. Аз гледам собствения си живот. Направи така и ти :-)

5.   Времето е единствения лек. И може би общуването, да не оставаш сам с мислите си за дълго време.