Лъжи
Много съм объркана. Живея с приятеля си, но не сме от един град и аз понякога се прибирам вкъщи. Видях в скайпа му че е поканил една жена на кафе, когато не съм била там. На мен ми беше казал че ще излиза с приятел. По късно се разбра (той си призна) че не излизал с приятел. Не иска да си признае, обаче че е ходил на кафе с нея. В телефона му видях че всеки пък когато съм била в моя град, той и е звънял. Много ми се иска да не се е случило нищо, обаче аз не съм го ревнувала никога и не съм му ровила в нещата. Случайно разбрах тези неща. Не разбирам защо ме лъже като аз никога не съм го спира от нищо.

Коментари

1.   ЗАЩОТО Е МЪЖ!!!

2.   Дано не се е случило нищо между тях, макар да ми се струва, че твоето шесто чувство ти подсказва друго...Това да те лъжат е най-гадното нещо и аз лично смятам, че е абсолютна проява на неуважение, така че по-добре му постави въпроса ясно като го питаш защо е излизал с нея и дали има смисъл да продължавате заедно. Стискам палци всичко да се нареди.

3.   От авторката: Поставих му въпроса ясно, но той отрича да е бил на кафе с нея, но няма къде другаде да е бил щом не си е бил вкъщи.

4.   Ами има вероятност нищо да не се е случило, може дори да не са си допаднали. Аз не бих допуснала такова нещо за себе си. Аз поне бих му казала, че знам за срещите и ако още веднъж се повтори бих прекратила контактите си с този човек. Ако ме обича ще ме потърси, ако не ще го преживея.

5.   Ясно е че има нещо, иначе защо ще лъже. Лъже защото е гузен, а кога е гузен човек?

6.   Най-добре и звънни да я питаш. Нари и имаш скайпа. Ако искаш, когато го няма пиши, все едно си него.... Да видиш какъв разговор ще протече.... Или нещо друго, с което да го хванеш в крачка. Но само не прави сцени на ревност и не драматизирай.. Защото дори и да няма нищо, защитната му реакция веднага ще се задейства.

7.   Може и нищо да не се е случило, но... Ако са били на кафе и има или е напът да стане нещо между тях, то... лъже те, защото за момента не е сигурен, че иска да се раздели с теб. Нали се сещаш, че ако ти признае доста вероятно е да му кажеш, че нещата между вас приключват...

8.   От Номер 2: Щом е така по-добре затаи дъх и се направи, че всичко е наред, но си имай едно на ум и наблюдавай поведението му, за да видиш продължава ли да те лъже за тези срещи и изобщо държи ли се странно, тези неща винаги се усещат.

А колкото до това да говориш с нея - не ти го препоръчвам, мойто мнение е, че така сама подкопаваш собственото си самочувствие и достойнство. Все пак изневерява или не запази благоприличието и собствената си гордост и не се принизявай на нейното ниво.

9.   От авторката: Повярвайте всичко опитах, и я питах, и по скъпа и писах вместо него, но и тя отрича. Но и тя си има приятел и акоо признае и той ще разбере.

11.   От друга страна пък ако той има нещо с някоя щеше да изтрие следите. Много пъти ми се е случвало да открия някое съобщение до някоя в телефона на приятеля ми и веднага го питам, карам се снего. А той казва, че няма нищо. Че е негова позната и т.н. И като се замисля, ако има какво да крие ще го скрие. Така правя и аз.
Не може да се лишим от контакти с другия пол и да бъдем постоянно мнителни. Защо не го накараш и той малко да те ревнува и да се съмнява в теб. Не играй винаги с открити карти, бъди хитра.

12.   Изчукай се с някой готин пич и после му признай, че си се чукала, но в никакъв случай не му казвай с кого си го направила ... - БЪДИ СИГУРНА, ЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ТИ ПОВЯРВА !!!

13.   Ами, че бит и ебан признават ли си ?

14.   Мила тази ситуация е ужасна знам защо ... и ако преди е излизал с други и ако си правила скандали това също може да е причина да не иска да сподели от страх, може да не те чуства близка че чак толкова да споделя, може да е станало между тях нещо просто трябва да седнете и да поговорите сериозно и от там ти да решиш какво да правиш ако лъже ще му тежи на съвестта ако не нека рискува и да каже ... а ти го познаваш най добре и прецени да му дадеш ли шанс, да го оставиш ли за известно време или просто да скъсате ... ти реши сама защото ние не ви познаваме колкото вие самите ... успех

15.   А ВИЕ ЗАЩО НАДНИЧАТЕ В ЧУЖДИ СКАЙПОВЕ И ТЕЛЕФОНИ???

16.   Е АИДЕ ДЕ ЗАЩО НАДНИЧАМЕ... ВСЕ ЕДНО ТИ НЕ БИ НАДНИЧАЛ/А АКО СИ В СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ

17.   Мила, преживяла съм го, сходно, със странен текст на смс, който видях по случайност. Не можах да си намеря място и накрая му казах какво съм видяла и го попитах какво означава - каза ми и всичко се оправи за окло две години напред, което си е бая време - всъщност нямаше нищо сериозно. Та мисълта ми е, че може да го питаш директно, да си признаеш, че си видяла тези неща. Е няма да те посипе с благодарности, а с укори за неговото лично пространство и прочие, но ти ще имаш отговор, а на него ще му мине, ако те обича.

18.   Защото мъжете са гадове!!!!