Това е гадно.
Здравеите, аз съм момче на 14 години и играх една игра онлине като лърлд оф ларкрафт и се запознах с едно момиче от холандия и просто си пишехме и след това ми праи снимка и като я видях и от там нататака по цял ден си мисля за нея нямам тъпрение да се прибера да си пишем нощем съм ръзвулнуван незнам немога да заспя, незнам дали съм се влубил или какво но като знам че е от холандия и шанса ми да я видч на зиво е малък и на сичкото отгоре тя е на 18 и незнам какво да направя досега никога не съм се чуствал така. Ноля казете какво да направя

Коментари

1.   миличък, ужасно пишеш... дано на английски пишеш по-добре...

3.   Оо, знам го това чувство.. спокойно, ще отмине :). Аз преди играех една игра „Paltform Racing“ и там си бях също харесала един чужденец, но бързо отмина това чувство.. след няколко месеца само :).

4.   Ха-ха, що бе, има си стил и талант за писане момчето. Като изключим финалното му изречение (което по принцип би трябвало да завършва с въпросителен знак), цялата творба се състои на практика от едно - едничко пространно и епично изречение. Според мен си трябва огромен талант да съчиниш толкова дълго изречение. И администраторите са го оценили и затова са го публикували. След встъпителното "здравеИте" и запетайката имаме 107 думи, разделени от една единствена запетайка. Е това ако не е талант...

5.   Не се занимавай, пич. Малък си, ще ти мине. Няма да е първата кака по която ще хлътваш така.

6.   Аз мисля, че това е педофил, който кой знае каква снимка ти е пратил да се кефиш. Има всякакви комплексари, който няма какво да правят. На твое място бих спрял да си пиша с него/нея или там каквото е. Ей много педофили се навъртяха да знаеш... :)

Mark.