Момичетата не се интересуват от мен!
На 22 години съм, добре изглеждащ висок строен младеж. Обичам да спортувам и много други работи. Не ми върви в любовта. Момичетата имам чувството че не се интересуват от мен. С последната ми приятелка се разделихме преди около година и от тогава насам, почти нищо интересно. Само на несериозни момичета попадам. Явно се държа прекалено добре. Може би трябва да стана тип глупак да се гавря с тях и да ги лъжа. Но знае ли човек. Знам че никой няма какво да ме посъветва. Просто исках да споделя с някой дали не е изпадал от същата ситуация. Чувствам се като парцал. Много хора ми казват че съм супер точен и съм много голям пич, ама уви :)

Коментари

1.   Ма ние точните пичове винаги сме сами бе пич не си ли го осъзнал това? Аз съм на 20 и момичета са ми казвали, че имам незаменими качества. Сериозен, не съм тъп, не съм грозен, уча висше, взимам стипендия, умен съм, чувство за хумор имам и то голямо (не се хваля) просто съм забавен, и аз имам стегнати гърди от по 300 лицеви упори на ден, ходя на лостове вече 1 година и съм направил гръб, рамена и въобще съм си здрав и релефен. Но не.. сам съм и тва е. И не си мисли че не съм се опитвал да си хвана гадже, защото съм се опитвал много пъти и ВИНАГИ някъде нишката се губи и момичетата безпричина ме заебват. Един път аз счупих от смях едно моми4е на среща. Не знам какво стана, но някак казваш точните думи, в точния момент, с точната интонация и тя толко ми се кефеше че направо да не повярваш. На следващия ден ме потърси да ме пита как съм (по скайп), лафихме си 10тина мин и тва беше. Повече не я видях :) като й звънях все заета, като повдигна въпроса че искам да я видя сменяше темата и така тактично ме заеба. Тази е една от многото, който са ме зарязвали от нищото, защото аз НИКОГА не съм получавал адекватна причина поради която се държат така с мен. Е какво да се опитвам повече?
Споделям ти го това за да знаеш че не си сам в целия тоя цирк с любовта.

2.   До 1 умен и релефен и мускулест са несъвместими неща. Един мъж колкото повече блъска във фитнеса, толкова по-глупав става!

3.   Е аз пък съм момиче, но също имам такъв проблем. Понякога си мисля, че аз греша и нещо не е както трябва, но какво ли е при условие, че съм симпатяга, също спортувам... В днешно време момичетата сме станали по-лесни, по-искащи, а не даващи нищо в замяна и някак си вие мъжете започавате да се променяте, за да не бъдете наранени или за да бъдете забелязвани, защото знаем, че жените харесваме силните, онези нахаканите мъже, а не тези, които биха дали всичко за нас. Не го разбирам, но е факт. Знаеш ли какво не се променяй, не ставай един от многото, защото ще убиеш надеждата на хора като мен, които търсят нещо истинско. Жена съм, но и мен мъже са ме отхвърляли или пренебрегвали по нелеп начин, без да кажат дума, а напоследък просто е често срещано явление, явно всеки сам да си гадае. Млад си, живота е пред теб, много хора ще срещнеш, ще обикнеш... Промяната към по-лошо не е начина, пробвала съм, е да ставам търсена, но какво печеля... Фалшиво внимание. Бъди добър, бъди МЪЖ и един ден, когато неочкваш ТЯ ще дойде... Правилната.

Нани

4.   И аз не мисля да се променям. Знам че съм точен и съм такъв какъвто трябва да съм. Просто се чудех къде се крие причината. Материално съм добре, студент съм, сега завършвам имам готина кола и тем подобни работи който не са за хвалене. Просто от време на време ми става супер тъпото, че нямам момиче до себе си. Ама да се надяваме че ще се появи евентуално :)

5.   е, закъде си се разбързал толкова - на 22 си; не е важно другите какво мислят за теб, а ти какво мислиш за себе си. промени себе си най-напред и тогава искай момиче

от опит

6.   Не съм се разбързал, просто не тази години ако няма гаджета, кога да има. Бях се оставил по течението, и ето че никъде не ме докара това течение. Става все по зле и по зле. Направо имам чувството че просто съм противен на момичетата. В училището което учих, нямаше много момичета заради специалноста която учих. В университета е още по трагично. Няма момичета и това си е. И като цяло съм много объркан и не знам какво да правя
от автора

7.   На всичките "пичове" (а и "пи. ки") дето се чудите защо момичетаТА/момчетаТА не ви обръщат внимание ще ви кажа, че отговора е много по-прост от колкото си мислите! Аз вече съм го намекнала уголемявайки елемнтите от думите, които са индикациа за МНОЖЕСТВЕНО ЧИСЛО! Докато нагласата ви е: ще прбвам с МНОГО, дано все ЕДНА да върже- е, НЯМА да ви "върже"!!! Трябва да се влюбите в ЕДНА/ЕДИН, и цялото ви поведение ще е коренно различно (колкото и да не го осъзнавате сега) и тогава шансовете са тази/този ЕДНА/ЕДИН да ви отвърне са многократно по-големи!!! Така, че вината си е във вас! Променете си подхода, иначе все това ви чака... Колкото и да сте "пичове/ки"!

8.   сигурно е и така имай търпение но когато срещнеш момиче просто и признай какво чувстваш

9.   Номер 7. Да прав си, но при положение че интереса е от една страна, не е особено яко чувството :) каквото стане :)
от автора

10.   Номер 7 ако беше толкова просто нито това момче щеше да пита, нито "пичка" като мен щеше да казва, че има подобен проблем :D... Лично аз съм обичала един, не ми трябват хиляди, но какво ако този човек, не изпитва същото, цял живот ли да го чакаш, молитви ли да отправям, какво хаха... Подхода може и да ни е грешен, но и на другите е. Хората си изграждат грешни представи, повечето търсят само секс, пари, колкото и жалко да звучи, свестните са на изчезване, но не е болка за умиране, някъде има и личности готови да ни обичат.

Нани

11.   Продължаваме да се носим по течението, пък ще видим какво ще стане. Най-много да видите някой нов пост след няколко месеца или повече, когато пак съм се отчаял от рода:Здравейте писах преди известно време тук. Нищо не се получава и така нататък. Благодаря за съветите нищо ново не научих, но поне споделих :)

12.   Аз пък не съм попадал на никакви.

13.   А случайно да ви е хрумвало, че избирате грешните момичета. Повечето момчета, които познавам гледат да е яка и навред известна без да си дават сметка, че въпросното парче е яко тъпо и едва ли ще се задоволи да си седне на гъза и да е само с един. Факт. А повечето момичета, които си заслужават биват подминавани. Това е едното.
Другото е, че с тая нагласа-аз съм красив, умен, забавен, възпитан и перфектен и мечтата на всички, действате отблъскващо.

15.   Не ги слушай. Не си "точен и много голям пич", иначе нямаше да си такъв неудачник. Били ти го казали... Кой? Приятели? И ти повярва? Защото си нямаш мнение, вероятно. Красив и точен пич без гадже няма. Това е като умен, ама без пари. Взаимно се изключват. Останалото са оправдания.

Ти си пича мечта, обаче никой не го знае. Ами каква мечта си тогава?? Ако не ти върви, проблема е в теб. Не почвай да лъжеш, а почвай да ставаш по-свестен. Винаги може и повече, не се задоволявай с това което си. В мига в който си въобразиш, че си точен и пич, се отпускаш и вече не си такъв. А при теб тоя миг май вече е в миналото...