Изневяра
Здравейте,
Не пиша името си от страх приятелят ми да не попадне на тази моя изповед, но това е без значение. Ето и моята история.

Запознах се със гаджето ми преди 9месеца почти веднага се събрахме и спахме, единствената причина беше да отмъстим на бившите си приятели/приятелки. В последдствие на времето обаче се влюбихме, доверих му се изцяло но той започна да се държи очождене пред приятели те ни и да се държи повечето случаи лошу.

Това ме подтикна да му изневеря но другото момче иска връзка повтаря ми че ме обича грижи се за мен. Искам и двамата обичам и двамата но трябва да избера един но незнам кой. Дали дългата и скучна връзка в която има много спомени и може би обич или новото разнообразното страста моля ви помогнете ми
Чакам вашите отговори.

Коментари

1.   Пишете помогнете.

2.   Ами като ги искаш двамата, какво ти пречи да се чукаш с тях ? - гледай само да не разберат един за друг, защото има опасност да те бъхтат и двамата по отделно...

3.   Ми препоръчвам ти да хванеш и да си вземеш отпуска от двамата за седмица две някъде далеч от където и да са те и виж какво ще измислиш, по принцип съм на твърдението че във всяко сърце има място за колкото любов искаш, така че напълно е нормално да обичаш и двамата, ма иди им го кажи... в крайна сметка може да ги отсвириш по тъча и да чакаш времето да лекува раните ти.

4.   Еми най - добре изчакай още малко и тогава реши, просто избери този, които обичащ, а не само едни спомени, които вече са се превърнали от любов в навик.

5.   Спомени много и с много хора... Помисли си с кой имаш бъдеще, тоя дето те носи на ръце или тоя дето те прави пред хората за 2 стотинки!!!

6.   Авторката: Наистина получих полезни съвети, но работите станаха още по-объркани момчето с което вече съм 10 месеца се промени корено но отиде да живее в друг мн близо до моят виждаме се почти всеки ден. Всичко е супер, нещата се бяха нормализирали до преди няколко дена. Второто момче вече си има приятелка, която обича. Но нещо продължава да ни тласка един към друг преди няколко дни отново бяхме заедно отново правихме секс, но не мога да разбера защо така се получава защо рано или късно винаги се търсим да се утешаваме като приятели да си споделим а на края всичко опира до секс.

Обичам ли приятеля си? Да без него не мога и един ден дори, но защо се получава така. Какво да направя.Моля ви помогнете ми дайте ми съвет защото сам прекалено объркана.

7.   браво номер 5 на сащото мнение съм по умно от това няма на къде