Защо така бе, мамка му!
Ха, ето ме и мен тука да пуснем една история. Няма да е нещо кой знае колко трагично или сърцераздирателно като някои други, ама нали и аз съм човек, рекох си, що да не продумам и аз за мойта си болка.

Кво да я правя тази жена, бе хора? Почти дигнах ръце вече. Сигурно сам съм си виновен, дето съм си избрал поредната кукличка, гледаща само дрешките, модата, автомобилчето и на благоверния портфейлчето. Инак не мога да се оплача - правя добри пари и то на собствен ход. Търговец съм в отрасъл, който нe би следвало да зацикли поради кризата. И в обозримо бъдеще се очертават печалби. Работя здраво, наистина здраво, но това ми доставя голямо удоволствие. Подчинените ми също ме харесват /поне така изглежда/ и се зареждат от моя ентусиазъм. Обаче прелестната ми , ненаситна на материализъм приятелка - о, Боже, къса ме от нерви. Защо всичко все на готово, бе миличка, защо? Защо требе аз да правя всичко вместо теб и заради теб? Защо, мамка му, да бачкам като вол, да сключвам сделки и да ги изпълнявам ежедневно, а ти да ми пиеш през това време кафенца на безбожни цени с инфантилните си приятелки /пък може би и с разни гадни кочове/? Или да ми се палцикаш из разни там непонятни мене солариумчета, пилинги - милинги и други дето свършват на инги? Кога ще измислиш нещо самичка, ей с тая хубава главица, дето я имаш?

Жестока си, любима, знаеш да грабиш с пълни шепи от насладите на живота, а не даваш нищо насреща. Аз знам, че това е разговор, който трябва да водя с нея, а не с вас, приятелчета, ама така ми олеква повечко. То си е мъка и разговор да й теглиш-или не те разбира изобщо, или хладнокръвно отхвтрля обвиненията. И друго не мога да разбера - пустата му чалга. Еййй, непоправима чалгарана. Как ли не съм се мъчил да я просветя - виж Ковърдейл, страшен глас, как пее само, каква нежност! Или Ози да речем. Или който и да е друг. Не! Азис, та Азис, или други там разни, знайни и незнайни, дето май само в БГ ги имат за нещо. Няма Пърпъл, няма Рейнбоу, няма Сабат, няма Мейдън - не ставали, батка. Не ставали.

И аз съм принуден да кисна по разни чалготеки, да ми се кършат некви певачки, аз да им се блещя кат теле в железница насреща, а наш'та да си върти дупето пред разни загорели мераклии. А в същото време готините пичове се разбиват от кеф по рок баровете, ама техните мацки им вървят по акъла. Мойта не. Не можела тя да търпи такава среда, не й пасвало. И снощи се прибирам уморен от офиса, викам си да разпусна малко с уискинце и Джудас Прийст и нашата ми прави панаир. Да не съм слушал в нейно присъствие "моите отврати". Кой бил отврат бе мила, Роб Халфорд цял свят го знае с великия му глас, пък ти ми се кланяш на някакво изрусено шебекоподобно същество с неизяснен пол. Тогава ми мина за пръв път мисълта да я халосам здравата, но размислих и се спрях навреме.

Принципно не съм гадняр, но вече много ми се събра. Хубавицата мина всякакви граници с мен. Мисля да я отсвиря, но няма да го направя веднага. Нека да пострада малко и тя. Минавам за хубав мъж, не съм стар, заможен съм, мога да се позабавлявам и аз. И после - чао, бейби, който от където е. Аз си бях от апартамента, ти откъде беше миличка, нещо забравих. Как и да е, и двамата знаем, че на другия ден вече ще си забърсала следващия глупак. Поне няма да съм аз този път.
Lady double dealer, get out of my life!
/Deep purple, Stormbringer, 1975/

Коментари

51-54 от 54

51.   Дразнители!:)))
Че и само два пъти, значи качеството си заслужава "регрета":( Не е честно! :)

52.   Е щом е пиййййййссссс :)

Само тук съм пийс де... в работата днес е лудница и съм яхнала метлата :)))

53.   ХАХ, ТВА Е НАЙ-БАНАЛНАТА ИСТОРИЙКА НА СВЕТА ХАХА. СЛЕДВАЩИЯТ ЕПИЗОД: КОРАБНИЯ, ЯХТЕН, МОРСКИ ИЛИ КАКЪВТО Е ТАМ БИЗНЕСМЕН,ЧЕ НЕ ЧЕТОХ МНОГО, ЩЕ СЕ ХВАНЕ С ДЪРВЕНА КРАСАВИЦА НОМЕР 2. ВСИЧКО ЩЕ СЕ ПОВТОРИ, С РАЗЛИКАТА ЧЕ НОМЕР 2, СЛУЧАЙНО ЩЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ ЗА ДА ИЗКЯРИ ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА КОЛА И 1.ЩЕ НАПРАВИ НЕЩАСТЕН КЛЕТИЯ МЪЖ 2.ДЕТЕТО ЩЕ Е НЕЩАСТНО,ЗАЩОТО ЩЕ Е "ПРИЧИНА ЗА ДОЖИВОТНА ИЗДРЪЖКА" 3. ЛИГЛАТА НОМЕР 2 И ТЯ ЩЕ Е НЕЩАСТНА, НО ПОРАДИ ЛИПСА НА МОЗЪК, ПОЧТИ НЯМА ДА ГО РАЗБЕРЕ ХАХАХ - ДЕРЗАЙТЕ НАФУКАНИ И ФАЛШИВИ ХОРА. СВЕТА ЗАТОВА Е ПЪЛЕН С НЕЩАСТНИЦИ :( ТЪЖНО.

54.   Аз, те разбирам зашото донякъде имам сходен проблем с мъжете. Отдавна не съм срещала мъж който да иска да отидем на рок - бар, или поне да слушаме рок музика, все тази тъпа чалга, и няфукани чалгари с лъскави колички.Аа лично компромиаи в това отношение не правя.Рамбирам те, разбирам ентусиазма ти, и оправдам егоцентризма ти

51-54 от 54