Боли ме, а не мога
Как ли да започна, незнам.. Наранена и много уморена се чувствам. Боли ме, а не мога да го игнорирам поне малко от главата си. Не прави почти нищо за мен, а само на думи казвами че ме обича и да не си мисля че не означавам нищо за него и иска да е с мен.
Ако е с приятели много рядко ми звъни повечето ми дава на заето и кряй после или на другия ден или много късно след като си легне ми звъни и не за да си приказваме, а да ми каже че е бил с приятели и много му се спи, да говорим утре в повечето така ми казва. Далечко сме един от друг и когато не работи идва и пак мн рядко в повечето ми казва че нямало пари и няма как.
Ако се скараме за нещо чака да се успокоя, не ми звъни не ми отговаря а после все едно нищо не е станало. Понякога ми казва дори че ако искам може да се омъжа за него и тогава нямало да има проблеми че сме разделени и така.. Понякога като си говорим имам чувството че си мисли че каквото и да направи нама да си отида, но и да сложа край няма да направи нищо за да се съберем отново. Както и днес сутринта звъня дава ми на заето и до там.. след 5ч. му пиша смс че ако има работа поне да ми пише.. а той еми баща му бил при него и затова нямало как... и така не ми е звънал и аз му писах че освен аз всички за него за по важни и няма минутка да ми звъне, че вече съм до тук и по добре да ме боли че го няма.... А отговора е че не искал да разбере значението не смс и че ме обича и да не си мисля глупости... ама пак не ми звъни уж ме обича... и така 2год. с раздяли и други връзки и пак заедно отново.. И ЗАЩО???
Какво мислите, какво разбрахте от всичко това.... аз как да прадължа и какво иска той.. ((

Коментари

1.   В подобна ситуация бях и аз с приятелката ми. Накрая се разделихме. Оказа се, че нито съм ? важен, нито ме иска толкова много.

2.   Историята ти е доста объркана, но едно ми стана пределно ясно - този човек не държи на теб и не те цени. Не си губи времето с него, бягай. Няма извинения за това да не те търси, просто му е все тая. И по-добре не се връзвай на думи като тези да се ожениш за него... думите не значат нищо. Важно е какво показва с действията си - а той не показва обич и привързаност.

3.   Здравей!
Ще го кажа направо, защото бях в сходна ситуация. Не си заслужава да продължаваш да си с него.
Преди половин година имах приятел и той се държеше по същия начин с мен. Търсеше ме рядко, все беше зает, не отговаряше на обажданията.

Аз, разбира се, не издържах, защото бях влюбена в него. Истински психически тормоз!

И понеже страдах, го търсех често, исках да съм с него. И мрънках, да. Мрънках, защото той се държеше противоречиво. Хем "обичам те", хем "зает съм".
Аз изпаднах в депресия. И знаеш ли какво стана? Той ме заряза.

Няма нужда от повече описание на моята ситуация, нали?

Истината е, че ти заслужаваш по-добро, по-обичащо отношение. Родени сме, за да се радваме.
Нали?

4.   Честно казано или сте дон жуановци и двамата, или не знаете какво искате, или просто и аз не знам. Лично аз бих бил изключително поласкан от това огромно внимание, но нямам приятелка и би могло да се каже, че никога не съм имал. Но явно при хората не е като при мен. Ако държиш на него, накарай го да се изясните, изтърси му се неочаквано и просто го попитай иска ли да сте заедно реално или не. Това е. Играйте с открити карти. Това е моят съвет. Защото явно той те има за даденост. Чао.

5.   Ти не си отиваш от него, не можеш и да го напуснеш. Той си щрака с пръсти, а когато му се доправи онова-- хоп и при теб, естествено, ти си му играчката.
Той явно не знае какво иска от живота, не се е ориентирал и като че ли, не иска да се ориентира.
Не знам, няма сърце явно, не вижда ли колко е хубава любовта и специално ТЕБ. Не вижда ли че има едно прекрасно момиче, което го обича и неможе без него? Не разбирам и аз.
Намери си друг, зная че ще ти бъде трудно, но си намери друг, ще си заслужава.
Напуснеш ли го завинаги, той ще усети липсата ти, и ще разбере, надявам се.
Но не се връщай при него. 2 години и той още да я кара детската, няма смисъл.

6.   Ами на мен лично ми беше изключително трудно да разбера каквото и да било, защото си неграмотна. Не се обиждай, но наистина е така. Не знаеш къде и какви препинателни знаци да използваш. Да не говорим и за правописните грешки. Като добавим към този пейзаж и кашата, която е в главата ти... картинката става неописуема.
Относно темата - зарежи го!

7.   заебавай го тоя, не те взима на сериозно!

8.   Ами мисля, че няма смисъл от подобна ''връзка''. Това, което успях да разбера, затвърдява за пореден път мнението ми, че връзките от разстояние рано или късно се размиват и достигат своя край. Доста незряло отношение показва т. нар. ти приятел. Не ви знам на по колко години сте, но ми е абсолютно детинско момче да отказва разговор на приятелката си, с която са заедно от две години, заради това, че е с приятели или баща му е при него. Даже не детинско, ами тъпо! И не се връзвай на глупости от рода, че ако се ожените вече нямало да има проблем. Той сега те пренебрегва така, а когато си му под ръка денонощно сигурно не телефон ще ти затваря, ами и ще ти крещи защо го търсиш. Разкарвай го докато е време и намери човек, който ще те обича, няма да те пренебрегва и най-важното ще те уважава и цени!

9.   Далеч от очите, далеч от сърцето. Не те обича.

10.   И моя съвет е същия като на останалите- просто го зарежи. То даже няма смисъл от дълги коментари, явно е че човека НЕ те обича и НЕ държи на теб. Няма смисъл да се измъчваш излишно!

Doriana