Скри бившата си
Здравейте.
Когато започнах да излизам с моя приятел още преди доста време, той скри от мен че скоро преди да започнем да излизаме е имал сериозна връзка. Разбира се, че миналото си е минало, а в никакъв случай не съм искала да се ровя, но най-естественото нещо според мен е да споделиш нещо такова. Аз започнах честно с него у му споделих някои неща от личния ми живот преди него. А той беше прекалено потаен. Няколко месеца след като започнахме да излизаме, случайно чувам да се споменава нейното име(на скритата бивша). И от някои други факти си насвързвам историята и разбрах за това момиче. Попитах и него разбира се Чак тогава той ми каза за нея, но пак страшно повърхностно. Дори не пожела да ми каже кога и защо са се разделили. Дори не знаех, че нещата са били сериозни. За бога, той имаше един куп нейни снимки, всичките му приятели я познават, семейството му.... Стана ми криво, защото през цялото това време той винаги ми е показвал по всякакъв начин, че много ме обича, иска сериозни отношения, да живеем заедно. А се оказа, че има доста тайни и лъжи между нас. Някак го преглътнах.... Сега наскоро откривам, че той се чува по телефона с нея, въпреки, че ми беше казал, че не поддържат контакт- за всички възможни празници, че и без повод веднъж, два пъти в месеца й звъни. В което няма лошо, но ако не беше скрил цялата тази информация от мен. Записал й името с инициали... Като му казах какво знам, започна да се кълне в майки и бащи, че тя е минало, нямало нищо вече, не я е виждал от както са се разделили. Но защо е нужно да крие тогава от мен? !
Пиша тук, защото съм объркана. Не одобрявам постъпката му, дори съм доста наранена и обидена. Не мога да го разбера. Уж толкова много ме обича... а няма елементарното уважение и доверие към мен. Аз никога не съм крила от него нищо, когато ме е питам съм му споделяла неща, които изобщо не са негова работа, но защото ми е най-близкия човек, половинката в живота и не мога да имам тайни от него. Това са моите разбирания за сериозни отношения. Не знам, греша ли, преувеличавам ли....?? !

Коментари

1.   :) ще ти кажа отговора който аз получих... Историята е сходна, но точно за скритите обаждания отговора който получих... - Мислех, че ще се ядосаш и не исках да те нараня, не осъзнавах че ще изглежда все едно крия нещо от теб... Те милите наистина не знаят, че по този начин ни карат да се съмняваме в тях, не му се впрягай сега а му постави условие или да не се чуват или като се чуят да ти казва... Срам не срам, ще си призная, че следя подробно разпечатките на телефона, и търся само 1 номер :)...
Понякога не самата случка, а самия човек те дразни... :)
Не му се сърди а поговори с него и му кажи как се чувстваш, но му го повтори няколко пъти, за да те разбере, защото понякога и ние самите не можем да се разберем