Когато го сънувам плача на сън
Здравейте! Лятото на 2011 г. отидохме на хотел в Турция-Анталия, където забелязах момче-мъж на около 24-25 г., което работеше там. Не ми направи впечатление като от пръв поглед, но на другия ден го търсих и трябваше да го видя?! След това, когато беше дискотеката видях как се казва... нищо особено, но когато стана време да си тръгваме ми липсваше, сега от 11 месеца не съм го виждала, чувала, абсолютно никаква връзка, но чувствата ми са все по-силни всеки ден, всяка нощ го сънувам, дори плача на съм и когато се събудя продължавам! Вече не мога... той не излиза от мислите ми, споделих и на приятелки, мислех, че може да помогне, но се влоши, започнах сега да го сънувам все по-често и да плача, дори като си помисля за него ми се насълзяват очите. Споделих тази история на вас, защото искам ако има някакви мнения да чуя, дори се надявам да има като моята ситуация, за да ми дадат съвет! Благодаря ви!

Коментари

1.   Хей и аз съм в такова положение! Сега остава и да говориш за хотела, където аз бях... Да минем на темата. Знаеш ли аз какво направих? От страницата на хотела във фейсбук го открих, добавих го и му писах. Опитай и ти. Пиши какво е станало. Успех!

2.   Още като се прибрах в България намерих във фейсбук страницата, но не ми излизаха харесалите ;(! , или просто той си мисля, че няма фейсбук (съмнявам се)... търсих навсякъде в интернет, но без резултат, ще опитам отново! Благодаря ти, много!

3.   В такъв случай разгледай снимките в страницата, публикациите и виж кои хора са ги харесвали. Дори да не е той сред харесалите или коментиралите, намери някок друг служител в хотела. Все някой го има в приятелите си. И аз си мислех, че моят човек няма фейсбук, но някак успях да го намеря. Опитай и ти.

4.   Мисля... че го намерих! Как мога да ти се отблагодаря? <3

5.   Радвам се, ако наистина си успяла! Сега, ако искаш да си пишете, но не предприема първата крачка, задай му въпрос, свързан с хотела. Няма как да не отговори. Иначе няма нужда да ми благодариш. :)