Той е подходящия за мен, но си има момиче от 4 години
Здравейте,
Реших да споделя историята си тук, защото все по-силно и по-силно знам, че той е за мен, но си има 4 годишна в връзка. Ще започна отначало запознах се с едно момче, с което бяхме известно време заедно, а той ме запозна с това въпросно момче. Започнахме да си пишем, да си говорим (защото сме на далечни разстояния), аз го опознавах и започнах да се привързвам към него, но си мислих, че е нищо сериозно и продължавахме да правим всичко това, разбира се тогава бях с онова момче, което споменах по-горе и той знаеше, дразнеше се лекичко, но нищо особено.

И така един ден се скарах с тогавашния ми приятел, заради това момче и с двамата спрях да си пиша, но вместо да мисля за приятеля си аз мислих само за другия. Сдобрихме се с бившия ми, но с другото момче престанахме да си пишем. Аз си мислех, че ще го забравя, но не започнах да го сънувам, да мисля за него, да си го представям и така нататък, а споровете с първото момче не преставаха. Един ден аз реших да го оставя, да не го лъжа, а и да не го боли и да не му създавам напразни надежди. Тогава писах на втория, той хем беше против отначало, но след като го оставих нищо лошо не каза. И сега си пишем, говорим, закачки всичко. Вчера дори си позволихме да говорим за по интимни теми и аз разбира се му споделям той ме разбира, той ми споделя, разсмива ме, желая го! Когато ми каже бонбонче аз се разтапям! Но проблема е, че той си има сериозна приятелка от 4 години. Тя е по-голяма от него и е доста заета постоянно работи. И той затова прекарва пред компютъра толкова време с мен. Когато се сетя за това откачам! Ужасно болезнено е.
Та въпроса ми към вас е(сигурна съм, че има доста жени/мъже в моята ситуация или изживели това) как да постъпя? Да го оставя ли? Може би след като има толкова дълга връзка ще си остане с нея, а аз ще бъда наранената.. Или да се боря?

Коментари

1.   Ако тази негова връзка беше толкова сериозна, той няма да прекарва толкова време в разговори с теб. Нещо не е в час там, но това не означава автоматично, че ще зареже връзката и ще започне нещо с теб. Освен това ми се струва, че при теб нещата се развиват по-бързо, отколкото при него. Изчакай и като ти писне достатъчно го попитай какво прави пред компютъра с теб през повечето време и сериозната му връзка къде е в цялата работа. По отговора ще разбереш.

2.   Оххх колко си наивничка само ..

3.   За едно си права - лика прилика сте.
Ти си неориентирана и непостоянна, той още по-зле - неудачник и използвач, легнал на гърба на някаква жена -и си уплътнява времето с интимности онлайн :))) Традиционна картинка. Бля...Ако не беше тъпо щеше да е смешно. Знаеш ли кога ще я изостави - когато тя го изрита, но не за да бъде с теб, а да се прикачи към друга заблудена, работлива леличка с повечко мангизи /дано да отговаряш на тези критерии/
Ако не си подсигурена - нямаш шанс, но поне междувременно може да те нае*е, то е ясно. Но не повече от дваж, защото все пак си една от многото в неговия виртуал. /бонбонче..хм/.

4.   Не закачай чуждото момче, щом си има връзка от 4 години значи има за какво. По-лесно ще е просто да си търсиш другаде късмета. Плюс това връзката от разстояние не е пълноценна - за какво си му тогава. И се постави на мястото на момичето - ти работиш по-много, а приятеля ти се мъчат да го откраднат разни момиченца...

5.   Защо мислиш, че той не може да остави своята приятелка, така както ти си оставила приятеля си, след като си видяла че не се получава между вас.
Опитай! Хората понякога е по-правилно да се разделят, рано или късно, ако не са щастливи заедно.
А ако са щастливи, ти няма как да им попречиш. Затова мисля, че това, че са 4 години заедно, не трябва да те спира.

6.   не се занимавай аз също имам 4 годишна връзка и моя приятел си е писал с момиченца и съм се чуствала доста зле

7.   Авторке,
Би ли ми казала какво е това животно 4 годишна сериозна връзка? Ако беше сериозна щяха да се оженят и да имат деца. А то каката бачка, момчето интимничи с момичета в нета... е това ако е сериозно! Ако те кефи малкият, срещнете се, на*бете се и си изживейте тръпката. Ако пък няма как да се видите, правете виртуален секс докато можете и ви е кеф. При всички положения не се надявай на нещо по-сериозно, а пък ако стане, още по-добре

8.   До 7 - да точно си изчукване ще й мине авторката и ще си "изживее тръпката". И 4 години без деца е доста нормална връзка.