Много съм лоша
Аз съм изключително кокетна жена и съм свикнала да получавам всичко, което поискам. Мъжете ме харесват и без проблем мога да омая всеки, който реша. Свалят ме и ми се радват. Никой никога не ми е отказвал нищо, никой за нищо не ми се е сърдил. С бившите оставам винаги добра позната. Разглезиха ме...
И после се появи един тип, който разби на пух и прах представите ми. Рече и отсече- не, та не. И ме отряза със замах. Буквално ме прегази. Колкото и упорита да бях, каквото и да опитвах, той остана непреклонен, мухльото му с мухльо. Не ми остана нищо друго освен да се предам. А толкова ненавиждам провалите. Не съм губила досега. Няма как да го върна обратно. Пожелавам му всичко най-лошо, да страда и да се мъчи. Друго не заслужава.

Коментари

2.   Момиче, жена ли си незная, но ти наистина имаш нужда от специално лечение. Обърни си внимание докато е време.. Това само

3.   Много си смешна, не лоша :)

4.   Много елементарен човек си. Порасни!
Сара

5.   Намери си майстора най-накрая, нали? Наистина е кофти така-с твоите камъни по твоята глава. Дано си научила нещо от тази случка, в противен случай ще има повторение, но в по-големи мащаби. И така, докато вденеш как да се отнасяш с хората и да не смяташ, че си цяла класа над тях.

6.   За какво го писа това.. :Х:Х:Х? Проблема е в теб ;))

7.   Извинете, случайно да не сте си изгубили ума, млада госпожице? Надявам се като навършиш пълнолетие да се осъзнаеш ;)

8.   Поставил те е на мястото, според мен.

10.   Една от многото разглезени, т*пи и лигави кифли!
Мила ето че си намери маистора... дано все на такива да попадаш и един ден ти ще им играиш по гайдата не те по твоита.
Момиче на 15.

11.   Ами така е в живота, всеки си намира майстора. Доста си си повярвала и за това се е стигнало до тук!

12.   Еее ти какво очакваш? Цял живот да ''тичат след теб''? Явно този, който ти е отказал или е такъв, който те е интресувал или е първият, който ти е отказал. Естествено, че ще има и такива. Не може всички да те харесват. Крайно време е да го разбереш! А това накрая доказва думите ти от началото. Защо му пожелаваш всичко най-лошо? Всеки има право на избор. И ти ще загубиш някой ден, не очаквай винаги да печелиш! Сега идват провалите!!!!

13.   Ами, няма как винаги да получаваш каквото искаш! Светът не се върти около теб! ;)

15.   Разсмя ме накрая с "проклинането":) Случват се такива работи, със сигурност те е харесвал бъди сигурна, но просто не е искал да бъде поредният, когото ще изхвърлиш след време като ти омръзне

16.   Най обичам такива лигли да отрязвам. Ако ще мис Свят да си с това поведение ще си останеш с позъорчета само

17.   Суетата е един от седемте смъртни гряха, знаеш ли?
А наказанието е приживе - в един момент ставаш за смях дори пред себе си.
След тоталното сриване следва смирение и пренареждане на ценностната система. При теб това не се е случило, има още да патиш :рр

18.   Към всички коментатори- не съм кифла, просто съм красива и умна, и обичам да получавам това, което искам. Не съм обиждала никого, нито пък съм използвала някого и не си играя с мъжете. Просто не приемам "не" за отговор...Но явно светът наистина е пълен с комплексар/ки, които изхождат от някакви стереотипи. Толкова по-зле за вас. Всички обърнахте повече внимание на заглавието, отколкото на съдържанието.

19.   Мърлата си ти... ти не си нито жена нито човек с една дума ИЗРОД. Наистина си за лечение...

20.   То и аз бих те отрязал. Никой не иска такива. Ти сигурно си чалагарка!?

21.   Като гледа мимаш доста висока самооценка и се имаш за всичко най-най. А по реакцията и пожеланията към човека още повече падаш в очите ми като човек. Вксе пак успех, може би трябва да има и такива хора..

22.   Умна ли? Не се връзва с инфантилната особа, която не приема НЕ и хвърля къчове от яд.

Ако беше само глупава, но не и злобна, щеше да продължиш да се излагаш, но нямаше да ругаеш.
Ако беше само злобна, но не и глупава щеше да загрееш че просто няма смисъл :)
А ти си наистина специална, 2 в 1

23.   Ами, какво да ти кажа. Всеки един ден си намира майстора, рано или късно. Е, явно този пичага е твоят майстор :Д

24.   Ти заслужаваш да страдаш! Как може да мислуш лошото на човека! Много ги обичам такива кидли като теб, дето не все тяхнотто теябва да е! Разбери кифло, неможе всичко дето поискаш ти да е твое и каквото ти кяжеш да става! Рано или късно всеки си намира майстора, ето, че и ти си го намерила! Бокшук такъв!

25.   Комплексарката си ти... да ли го осъзнаваш или не проблема си е твой, но наистина не струваш. Ти си била с боклуци като теб до сега а тва е истинския човек които си срещнал, та си направи извода сама. Да ли си умна си е твое мнение, но не и мое, защото една истинска жена не би писала такива глупости. Извоюваш един мъж, изтривсш си обувките с него и следващия... Много си умна браво... Ти си изчадие на природата или по точно родена по погрешка. Отвращаваш ме без да те познавам. Умната жена знае да задържи един мъж до себе си а ти си точно обратното... Както писа някой по горе си за лечение, но съм сигурен, че няма да ти помогне защото изчадие си се родила и такова ще си умреш не, че сега си жива.

26.   С една дума стигаме до мъжка солидарност и женска завист. Много интересно е какво може да направи един заложен стереотип. Особено номер 25 е цяло отражение на човек, който се е занимавал само с измет, тъй като изглежда добре познава материята и дори дава оценки на природата.

28.   Не всеки е длъжен да те харесва-може да харесваш на много но не на всички, и изглежда този пич е бил от тези, които НЕ им пука за такива като теб. Говори лошо, долно за теб да му пожелаваш злото-защото в момента теб те е яд че го нямаш, нали, а на него НЕ МУ ПУКА!!! Безразличието е по-силно от омразата, тоя човек си личи че е над нещата и ти е разказал играта!

29.   Ти ПСИХОПАД-ка ли си?
Нормален човек би го хванал срам от себе си а ти се заяждаш с хората които ти дават пример, че би трябвало да се промениш, че това което правиш не е хубаво... и т. н.
Ти наистина имаш огромни проблеми със себе си. Тежко на хората около теб и успех в любовните приключения :–)

30.   Ха ха ха, момето е срещнало истински мъж в живота, а не мижитурките дето си плюят на сурата за да я обгрижват и той я подминал като мърлява кифла каквато всъщност е, мда съдбата е зла кучка.