Привличат ме дебели, едри, високи мъже
Много е странно приятелките ми си падат по фитнес маниаци, мускули, а аз съвсем обратното пълнички не чак много дебели мъже, които да са доста високи. И това е от близо една година. Аз също съм висока около 1. 80, но явно просто си падам по такива мъже. Исках да споделя, защото никой не може да ме разбере и всички ми се чудят.

Коментари

1.   Човек си изгражда представата за идеалната половинка подсъзнателно докато расте. Явно ти имаш такава и няма лошо. Каквито харесваш такива какво ти пука от мнението на останалите.

2.   Последно? Какви те привличат: в заглавието са дебели, а в изложението не чак толкова дебели мъже :P

3.   И какво толкова лошо има в това?
Все някой трябва да ни харесва и нас по-пълните :)
А и спокойно съвсем не си единствена! :)

4.   няма значение дали е едър, или слаб или мусколест и т. н. вайното е човекът отвътре той може и да е супер красив и привлекателен ама като няма нищо в главата и като не се държи добре за какво ти е? да не ти пука и това е гледай ти да си добре на теб да ти харесва дадения човек не е важно другите какво ще кажат и моя приятел е с коремче но изобщо не ми пука аз си го обичам такъв...

5.   Ами има и мъже, които харесват закръглени жени. Аз лично дебели мъже не харесвам, отвратително ми е.

7.   Ами да се взимаме тогава хаха :)... А какво харесваш в тях пълнотата ли??

8.   от авторката: Благодаря за мненията ви! :)

9.   Ми естествено, че ше ти се чудят приятелките. Коя нормална мацка, ше хареса дебел, едър, потен, мазен, космат задръстеняк пред мускулест и стегнат пич? !

10.   Номер 9, аз съм мацка и мога да ти кажа зашо не бих предпочела един мускулест и стегнат пич: (Което не значи автоматично, че ще се нахвърля на дебел, едър, потен, мазен it. н задръстеняк) Защото един мускулест и стегнат пич може да е толкова тъп, че да ме отврати на момента. А един едър мъж, с леко коремче примерно, но с правилното ОТНОШЕНИЕ и ПОДХОД към мен може да ме свали много по лесно от някакъва напомпана шамандура! Какъв е извода: С ядене само не става, требе и акъл!

11.   Сз си падах по мускулести, но се мислят за много нещо като се заперчат, че чак смешни ми стават, после минах на пълни, после на слаби... Сега си падам по човеци. Най важно е да има нещо в главата да змае какво чувствам... И съм благодарна, че срещнах такъв и от 4 год не искам да си помисля за друг. Останалото са химери.