Фамилията на бившия й
Интересно ми е какво бихте направили, ако разберете, че приятелката ви си е направила таен фейсбук профил, за когото не ви е казала, а най-интересното е името й. Кръстила се е с името, което винаги използва, когато не иска да казва истинското си- нещо като прякор и.... фамилията на бившия й С кое се е издала, че е тя ли? Ами с тъпата поща

Говоря за човек, който със сълзи в очите е казвал, че те обича и че иска да създадете семейство. За щастие отдавна е далече и вече е семейна- омъжи се за един наивен глупак, който явно й е повярвал, че го обича. Тя има навика на всеки мъж в живота й да му казва колко видиш ли силни чувства изпитвала към него. Лошото е, че още боли, защото тя може би не обичаше, но един човек я обожаваше. Моля, спрете да коментирате какви лоши създания били мъжете. И жените не са по-различни :)

Коментари

1.   Забрави я, няма смисъл да се измъчваш за някакъв боклик. Не си струва да имаш чувства към такива парцали, то и на такива артистки Господ рано или късно им го връща, бъди сигурен в това. Радвай се, че такава кифла не ти е жена. Ти както писа, че съпруга и е Глупак, нека той да и сърба попарата. Запомни, че най долните жени ако могат да се наричат такива си намират глупаци да им вярват за да могат да си веят задника с този и онзи. Рано или късно ще намериш стойностната жена, точния човек и ще се радваш, че това изчадие на природата не ти е съпруга, радвай се, че глупака ще е съсипан а не ти. Тогава ще разбереш, че съм права. И на артиската рано или късно ще и се даде тежка роля да играе. А ти можеш един ден да бъдеш щастлив, но глупака дори не проумява какво е щастие камо ли да е щастлив.
НИНА