Да се поддам ли на изкушенията?
Здравейте! Пише ви 26-годишна омъжена жена с две деца на 4 и на 1 годинка и половина. Нека не прозвучи прехвалено, но съм доста красива жена, работя в магазин в центъра на града и това предполага доста контакти с хора. Постоянно получавам покани за срещи, подаръци, неприлични предложения, спонсорства и т. н. от мъже, а ми се налага да крия това от мъжа си и ми тежи. Според вас редно ли е да призная на съпруга си за всичко, което се случва на работата, и редно ли е да приема нечия покана за среща от мъж, който ми харесва.

Не живеем в кой знае какъв лукс и редно ли е да получавам пари от мъже, за да се срещнем? Изкушават ме сумите наистина, но много ме е страх да направя нещо такова.

Моля, дайте ми съвет!

Една жена

Коментари

1.   И като се събуди какво се оказа? Важното е сама да си вярваш!

2.   По-добре не му казвай и не приемай никакви покани, подаръци и тем подобни.... Уверявам те, че след като се поддадеш и на най-малкото и ти хареса, ще направиш огромна грешка, която ще ви раздели може би завинаги. Сама го каза, омъжена си, имаш деца... поела си голяма отговорност като си създала семейство и си станала майка. Всяка жена мечтае за това. Защо искаш да разрушиш щастието си и това на децата и мъжът ти? Не си струва заради някакви неприлични предложения от някакви чичковци да разрушиш всичко.... ще бъдеш с един една вечер, максимум 2, а със съпруга си никога повече, ако му изневериш. Струва ли си? НЕ!

4.   Мое мнение е такова, че щом ти дават пари за среща, означава, че и двамата или поне единия ще си отиде доволен. Предполагам си разбрала какво искам да кажа. А за жена с деца, омъжена, не е редно това НИКАК.

5.   Това поведение не приляга на жена с две деца....

6.   Недей да правиш глупости!!!

7.   Това дали ще кажеш на мъжа си е твое решение, аз лично не бих, знаеш какви са мъжете. Относно поканите.. Ако искаш приеми някоя от някой симпатяга, но внимавай какво правиш, помисли за семейството си и гузната съвест след това. Ти преценяваш. Успех :)
М. П. =]

8.   Звучиш като комплексарка... а и отговорите на тези въпроси само ти можеш да си ги дадеш. Ти сама трябва да определиш дали е редно да кръшкаш на мъжа си и дали е редно да го правиш срещу изкусителни суми. Чак ми става жал за теб като те чета...

9.   Сега, редно е да не казваш на мъжа ти, редно е да взимаш пари, но ще искат секс. Избери с кой ще бъде, по правило да е обвързан, за да го правите по-рядко. Честите срещи са опасни. Разберете се отначало за условията, докъде и колко далеч може да стигнете. Пази се много, защото си е опасно! При никакви обстоятелства не казвай на мъжа ти!!!

10.   Кажи НЕ на проституцията!!!

11.   "спонсорства"? омг вече така ли го наричат??

12.   Съжалявам деца на подобни родители. :(

13.   Говориш като к*рва, блазниш се от пари и си рискуваш отношенията с съпгруга ти, не те ли е срам, продаваш се а? !
Хора пазете се от такива

14.   От авторката:Моля, не ме разбирайте погрешно, не съм комплексарка и положението, в което съм попаднала е напълно реално. Благодаря на всички ви за съветите, наистина съм объркана и не знам как да постъпя. Мъжа ми ме обича много, никога не ми е дал повод за съмнения, аз държа на него, но чуждото внимание наистина ме изкушава. Истината е, че съпруга ми не се сеща да ми прави подаръци и да ме изненадва приятно, а това определено ми липсва и от там идва и моето колебание да приема нечия покана.

15.   От авторката: Красотата и тялото си не съм искала да продавам и не съм го правила. Не отричам, че със съпруга ми вече не като преди 5 години, живота ни минава през забързаното ежедневие и нямаме време един за друг. Липсват ми нежностите, ласките и вниманието му. Всичко това се дължи на това, че и двамата сме заети работим до късно и аз изкарвам допълнителни доходи и като гримьор. Но въпреки това няма как да кажа, че поредният подарък съм си го купила с допълнителните доходи... наистина няма с кого да споделя и много ме измъчва да си премълчавам и да крия всичко от него, но от друга страна е хубаво да се чувстваш желана...

16.   И какво ако няколко пъти те изчукат и вземеш 100-200-500 лв, като после ще ги дадеш да си лекуваш сифилиса или да поправиш някой избит зъб?
Но най-правдоподобният сценарий е този, че когато съпругът ти те пипне (а това ще стане по-бързо отколкото ти се иска)- ще има пълното право да се разведе и да задържи при себе си децата.
Ако това целиш - продължавай да си фръцкаш опашката и се разтапяй от кеф, когато мъжете в очите ти казват, че изглеждаш проститутка.

17.   И защо бърза да се омъжиш, че и деца да раждаш, като още не си начесала котето?

18.   Проклятието на красивите жени. Небой се като остарееш и погрознееш малко никой няма да иска да те изчука даже и мъжа ти. Малко ти остава още няколко годинки. Стискай зъби иначе заради едното чукане като погрознееш нестига че няма да те чукат ами и семейство няма да имаш.

19.   Тук има дежурни, неориентирани, които са далече от Земята и на преклонна възраст-други поколения. Като не сте изневерявали какво ще получите-медали, ордени, грамоти? Момичето има възможности за нещо различно, което й липсва и иска да го изпита. Изневярата е генетично заложена в човека и идва момент когато се отключва. А в гореспоменатите са едни достойни граждани на Републиката, без да шават, без да се заглеждат, забравили даже и еротичното, камо ли удоволствието. И да изкара пари от това... удоволствието си има цена.
Към Авторката... умната и се пази!

20.   Номер 19, за жена с брак и деца ли говориш, или за друго даваш пример? От медалите за, които говориш има нещо по ценно, нещо наречено Морал. А за децата какво ще кажеш?
Май на теб ти е заложена генетично глупостта.
Успех с медалите за изневяра. За сега спечели един за глупост. :)

21.   Пак съм аз(Номер 2). Авторке, като ти липсват вниманието и ласките на съпруга ти, толкова ли нямаш уста с която да му кажеш, а имаш задник, който да продадеш? Второто ли е по-лесно? Извинявай, но ме отвращават такива хора.... аз съм човек, който ОБИЧА и ПОКАЗВА чувствата си... непонятни са ми хората, които не умеят да показват чувствата си и не могат да водят разговори... тогава защо са се събрали като едно здрасти сигурно не си казват? Ако искаш да оправите отношенията си, започни да го съблазняваш, кажи му че ти липсва, направи нещо хубаво за него!! После и той ще направи нещо за теб, и така... както ви дойде отвътре. Не пропускай шанса си, може да е единствен. Ако му изневериш, и тримата ще страдате цял живот.

22.   ... не съм предполагала, че да си ''магазинерка''било толкова съблазняваща професия... пардон-работа... ЗАРА

24.   Че какво му е момичето да работи в магазин важното е, че си изкарва парите сама на не лежи на гърба на мъжа си... , а аз като чета тука 90% от коментарите са написани от застарели, комплексирани и завиждащи жалки женички. Естествено, че такива като нея имат много възможности и защо да не направя подарък на една красива жена ако я срещна, пък било и в магазин... Злобата ви няма край.

25.   Авторката да прочете " Само за участници в извънбрачни връзки" има го в този раздел.
Към номер 20... ти като си моралистка, защо се опитваш да преподаваш морал и на мен и на нея? Остави ни да се чукаме с който и когото решиме! Децата какво? Те си растат.
Номер 22... най-ухажвани са сервитьорки, барманки и магазинерки, затова се слагат красиви, за да превличат, потока от мъже е голям и намеците са ежедневие, ама ти няма откъде да го знаеш, защото не си от тях.

26.   От авторката: Към номер 22-не мисля, че има нещо нередно да работиш като продавач и номер 25 е прав, че трябва да са добре изглеждащи хора, защото е важно. Към номер 18-до тогава има много време, поне още толкова години на колкото съм сега... за съжаление има много момичета, с по 7-8 години по-малки от мен и без деца, които изглеждат доста по-възрастни от мен. Към номер 21-за всичко това сме си говорили не веднъж, но стигам до извода, че той явно няма усет за това как да показва емоция и чувства. Може да не е идеален съпруг, но е страхотен като баща и това ни крепи да сме заедно все още. Ако не беше и такъв отдавна нямаше да сме заедно.
Това, че съм получила подаръци без нищо в замяна не мисля, че ме прави к**ва, както повечето от вас се изказаха. Аз исках да разбера какво бихте направили вие на мое място, а повечето тука изопачиха нещата така, сякаш все едно съм правила това хиляди пъти и забравиха, че аз все още нищо не съм предприела.
Коя жена не би се поласкала да вижда, че е харесвана и желана, коя не би се зарадвала на мъжко внимание? Аааа, досетих се-навярно такива, който никога не са го имали и няма как да са изпитали...

27.   Авторката: Номер 1, не съм преувеличила нищо, всичко написано е реално, както и аз самата... нямам нищо против да оставя линк към профила във Фейсбук, но искам да запазя анонимността си...

28.   .... до авторката;мила, дори не съм си помислила, че е нередно това, което работиш, не виждам къде си го прочела... нередно не е да работиш дори като проститутка, какво остава за магазинерка.... 24 и защо наистина да не направиш подарък на някоя продавачка... даже се чудя как може да не си се сетил до сега... 25.. това''потока от мъже''наистина ме разсмя.... и от къде ли ще знам аз тези неща като не разчитам на ''намеци'', които вие така желаете.... лека работа... ЗАРА

29.   Даа, Зара, как можа да не го разбереш това за потока от мъже и намеците? Толкова е престижно да си магазинерка или келнерка в някоя задимена селска кръчма и някакви чичковци да ти намигват, да те шляпат по дупето и да се прекланят пред пред красотата ти... май се отклоних от темата прекалеено... авторке, като ти се чука, ходи си чешай егото (и не само) с първия чичко или недорасъл лигльо дето ти се сваля и после само недей да пускаш нови теми, , влюбих се в любовника си, а той спря да ше търси" и бла бла подобни сърцераздирателни драми. децата те си растат а? само че докато растат, ти духаш на някой дето му е през половия орган за мизерния ти задник. един ден като се сбръчкаш и не можеш да направиш две крачки без бастунчето, тия деца може да не са до тебе, както ти не си била до тях...

30.   Господи колко злоба и завист. коментари от завистливи грозновати женици и комплексирани мъже. яд ги е на теб. но не прави тази грашка. цял живот ще съжаляваш за съпруга си повярвай ми. всичко се плаща в тоя свят. аз си плащам жестоко, не повтаряйте грешките ми

31.   Явно нямаш нищо против да се продаваш, тогава защо ни питаш нас? Май първо е трябвало да си изживееш младостта, да се находиш и чак тогава да създаваш семейство. Само ми е жал за децата ти.

32.   Kъм номер 21-за всичко това сме си говорили не веднъж, но стигам до извода, че той явно няма усет за това как да показва емоция и чувства. Може да не е идеален съпруг, но е страхотен като баща и това ни крепи да сме заедно все още. Ако не беше и такъв отдавна нямаше да сме заедно.
======================================
С една дума си се събрала с неподходящия човек. Ако няма усет как да ти покаже чувства и емоции, а ти държиш на това, защо на първо място си минала под венчилото с него, че и две деца си му родила? Питала ли си се този въпрос, драга авторке?

Сега какво, осъзнаваш години по-късно, че нещо в мъжа ти куца и не е такъв, за какъвто си го мислила. И, аджеба, какви ласки и чувства искаш, като и двамата работите и храните две деца? Какви емоции искаш? Да те води на вечеря всеки ден ли? Или на почивка в чужбина през месец?
А ти какво му даваш в замяна? Анален секс, страхотна орална любов ли, какво? И пак да те питам-преди да се задомиш с него и да му родиш двете деца, нямаше ли достатъчно време да си дадеш сметка, че той не умее да бъде чувствителен и емоционален (нещо на което ти държиш от написаното) Вие да не сте се оженили на втората седмица бре хора? Аууууу..

Едно ще ти кажа--фактът, че ти задаваш този въпрос в анонимен форум, значи само едно-ти си взела решението да изневериш на мъжа си и това ще стане рано или късно. Може след седмица да е, след месес или три, но ще стане. Дали ще е със заможен клиент или с някой гларус на морето, но ще стане. В момента говори гузната ти съвест, която иска непознати хора в Интернет да й докажат колко нередно и неморално е това, което ще направиш. Успех по-нататък. Дано спасиш положението с мъжа си.

33.   Аз смятам, че не е редно. До момента в който човек е сам и без деца може да прави каквото пожелае, но след като си създала семейство вече не е нормално да търсиш подобно внимание, пари и компания на мъже. Вероятно нещо не ти достига в къщи и затова се оглеждаш на други места, но ако е така напусни мъжа си и прави каквоти искаш. Ако просто ти е интересно да получаваш внимание от др хора ОК, но внимание е едно, а срещи съвсем друго. Освен това ако си от малък град мъжа ти ще научи и сам скоро

34.   Търсиш оправдание за проституцията ли? Нямаш нужда, мила. Дерзай ;)
LA

35.   направи го без заплащане с някой студент.

36.   Щом получаваш неприлични предложения, значи с нещо ги предизвикваш.... Хубава жена на показ, това си ти. Ако искаш да прекъснеш изкушението или му се поддай или смени работата си....

37.   Интересно, колко мъже скачат да осъждат и назидават. Ако на тях им изпадне сгоден случай да изчукат някоя обаче, няма и да се замислят, камо ли да седнат да се тръшкат.
Авторката, не обвинявай само себе си. Мъжът ти също има вина и тя е, че те е взел за даденост. Ако те привлича някой от другите наистина, изживей си нещо с него. Но забрави парите и подаръците - те само опошлят хубавото изживяване. Ако искаш нещо, направи го заради себе си и заради другия човек, не заради пари и подаръци. Успех!

38.   Тази тема съм я пропуснал.
Трябва да призная че съм играл филм, в който една от героините беше като теб. Красива, мислеща се за върха на сладоледа, обичаща да се харесва на мъжете, но не и на човека до нея си. Красива, красива, ама глупава, щом работиш в магазин и изобщо разсъждаваш по този болен начин.

И не е нужно да си задаваш тези въпроси, рано или късно с това мислене ще стигнеш до там, където очевидно искаш да стигнеш. Резултата ще е, че всякакви слабохарактерни мъже ще искат да те оплождат, защото си красива и хич няма да се интересуват че си глупава. Накрая след 10 години, когато вече няма да си така привлекателна, ще ти е останал един развод, деца, спомени за много пишки през които си минала и голяма празнота в теб. Тогава вече няма да работиш в магазин, защото вече няма да привличаш клиентите, а ще бачкаш като хигиенистка или продавачка на РП.

39.   Искрено се надявам това да е измислена история написана от някоя 12-13 годишна пуберка. Защото ако е наистина е написано от жена на 26 трябва да си с много ограничено мислене и сигорно си блондинка

40.   Позната история.
Бившата ми приятелка с която бях 3, 5 годни заедно също беше продавачка. Привлекателна хубава и с не много умствен багаж, без нито грам желание за развитие. В началото всичко розово любов и тем подобни. След време почна да мисли като авторката (или по скоро винаги така е мислила). Искам по-често подаръци, повече внимание. Но тя поне казваше че често я свалят мъже в магазина, и можела да се изкуши. Докато един ден наистина се изкуши.
Та от наблюденията ми за такива момичета с професии като продавачки, сервитьорки и маникюристки са че са еднакви. Повечето са нагласени и на гримирани без грам ценности и мозък. Единствената цел е да се намери по добър спонсор. След време от "елитните" продавачки по центъра ще остане само обикновена лелка продавачка по подлезите и пазарите, но останало умението да се гласи и да търси спонсор, но всичко това на много по ниско ниво.
Разбира се има и изключения но са малко.

41.   Няма много логика в написаното. Пишеш, че със съпругът ти имате разбирателство, спокойствие и доверие в бракът ви, но ти липсва ВНИМАНИЕ. Пишеш, че различни мъже ти предлагат пари и подаръци.
Предложи ли ти някой от тях внимание или мислиш да си го купиш от съпругът ти с заработените пари.
Мисли с тази глава бе жено