Да очаквам ли гневът му да ме застигне?
Това е поредната история за турчин и българка... Запознахме се в Турция, докато бях на почивка. Но не ми направи никакво впечатление. После започнахме да си пишем и без да се усетя, паднах в капана му. Той много настоява да отида там, при него. Аз бях влюбена и загубена и го уверих в искреното си намерение да му гостувам, дадох дума пред него и повторях тази дума, за да се убеди, че не го лъжа. И това сякаш не стига... Той има мои еротични снимки. Заслепена, му изпратих солидна партия особено за рождения му ден... Това беше, , подаръкът"...

По това време той беше най-милият човек на света, но после започна да си показва рогата. Често излиза и ходи по клубове. Там се занимава с разни жени и това за него е съвсем нормално. Няколко пъти се опитах да му обясня, че прекалява. Веднъж ме прати да си лягам, няколко пъти сменяше темата, а накрая заяви, че си обичал недостатъците и аз трябвало да го обичам такъв, какъвто е. Ако искам да съм с него, трябвало да се примиря.
Знаете какъв е манталитетът на мюсюлманите и че има и изключения. За да проверя от кои е, му казах, че бих направила всичко, което той иска. По реакцията му ясно си пролича, че не е от изключенията.

Дори да съм влюбена, аз съм си изградила един въображаем образ, който се разминава навярно с реалния, Колкото и да съм привързана, по-добре да ме заболи, отколкото цял живот да ми трови нервите с непрекъснатите си похождения. Нека се заглежда, но той минава границата. Постоянно мисли за секс.

Той очаква да изпълня дадената дума, да ида при него и да му играя по свирката. Но аз нямам желание да заживявам с него, какъвто е планът му..

Чувала съм, че турците са отмъстителни и се чудя дали няма да реши да ми го върне, ако не си удържа на думата? Месеци наред го залъгвам и ако не отида, какви последствия би могло да има за мен? Дали не би се отказал сам от мен, ако се държа студено?

Коментари

1.   Какъв сън сънуваш? Събуди се!

Турците били отмъстителни и щял да й го върне! Му-ха-хах! По какъв начин и КОЕ ТОЧНО ще ти връща? Ще дойде тук и ще започне да прави изстъпления ли? Нали веднага попада под ударите на закона, и то в чужда държава! И защо - защото му била дала дума някаква... Пък да има късмет да покаже голите ти снимки някъде - веднага го съдиш за опит за склоняване към проституция...

Деца, на кой свят и в кой век живеете? Вземете се пообразовайте малко - юридически и всякак, преди да тръгвате с катеричките напред...

2.   Изобщо не се занимавай повече с турци. Толкова ли не можеш тук да си намериш някой реален, че си тръгнала виртуални връзки с турци да въртиш. Май ти липсва внимание. По принцип не съм расистка, но и аз съм била в Турция и един турчин се опитваше да ми сваля звезди от небето. Както казах не съм расистка и му казах, че можеш да бъдем просто приятели. Е после такива интриги се започнаха от негова страна, че повече за турци не искам да чувам. Те са лицемерни, двулични, нечистоплътни от душевна гледна точка и мразят чужденци. КАто си била на почивка ти се мазнят, защото си им клиент и искат пак да се върнеш- гледат си икономиката много добре. Само че ако отидеш да живееш там ще си покажат рогцата. ОСвен това презират чужденки и като цяло жените са на много по-ниско стъпало за тях. Не се подвеждай по измислените турси сериали, дето се опитват да втъплят, че живеят като европейци. Масово мъжете работят, а жените са си в къщи и раждат по 7-8 деца, затова са такова голямо население. ИЗобщо ако искаш да се връщаш в Ориента занимавай се с турци, после ще се чудиш как да се измъкнеш. Аз ги видах какво представляват и съм на мнение, че от такива хора нищо добро не можеш да видиш.

3.   Не давайте обещания, които не можете или просто не искате да изпълните. Нормално е да ти се сърди. И аз бих се сърдила, даже бих те шамаросала, ако ми правиш такива евтини номерца. Иначе мисля, че нищо не може да ти направи. Няма да дойде дотук. А и за снимките... Доста глупава постъпка, но и да ги покаже какво от това? В Турция нито те знае някой, нито те познава. Нека ги показва на когото поиска. Друг вариант е да се опита пак да те прилъже, за да ти върже тенекия на свой ред, за да сте квит. Но едва ли ще тръгне да се занимава... Той е безсилен.

4.   До 1: Не е лошо обаче и ти да се пообразоваш юридически... Как според теб се съди за "опит за склоняване към проституция"? Кой закон (само да вметна, че става въпрос задължително за наказателен закон, а не такъв от гражданското право) би се приложил - нашия или чуждия? Склоняването към проституция е престъпление, което изключва възможността авторката да съди някого, тя може да сезира компетентните органи, но ми кажи - 1) Къде тук видя турчина да е склонявал някого към подобни действия? 2) По какъв начин авторката би могла да предяви дори и граждански иск срещу него, като съвсем ДОБРОВОЛНО си му е пратила голите снимки? 3) Как според теб би се водил един такъв процес, като ответника дори не живее в България?

Виж сега, ако този турчин реши да си отмъщава, рапространявайки снимките, тя освен да пие една студена вода, друго не би и останало.

Към авторката - опитай се да си оправиш отношенията с него така, че да не се стига до подобно отмъщение. Иначе си сътворила страхотна глупост, пращайки голи снимки на непознат турчин, но поне вече имаш обица на ухото.

5.   Не мога да разбера как, след като не ти е направил никакво впечатление ( както самата ти пишеш), си започнала да комуникираш с него....

Тегли му една... балканска и си гледай живота. Нищо няма да те застигне. Е, като м го съобщиш, ще беснее ден-два, но до там. Трябва да се абстрахираш и да предотвратиш всякакъв контакт с него. Не се плаши, нищо няма да ти стори.

6.   Просто бъди любезна, охладней изведнъж и спретни една типично женска драма, как си срещанала любовтан а живота си, че много си държала на него и си искала да материализирате познанството си, но вече искаш да бъдеш сериозна и лоялна към новият. Оправдай се с голямото разстояние между вас. Ако ти повярва и си достатъчно убедителна, няма да му се занимава да ти разпространява голите снимки. А според мен той не би тръгнал да ги разпространява, просто ти си втълпяваш такива неща, защото си съжалила, че си ги изпратила в последствие. Той просто си гледа живота и вероятно ти не си еднствената, чиято порно колекция е събрал той. Сега масово всеки праща. Не си вкарвай психози :)