Брата на най-добрата ми приятелка...
Здравейте, искам да ви споделя и своята история-може да ви се стори глупава, но имам нужда да знам дали на някой се случва същото като на мен!

Като бях малка и аз като всяко момиче, харесвах едно момче. Той е брат на най-добрата ми приятелка, естествено никой никога не научи за това, а и той никога не е гледал на мен с по-различни очи. Просто бях момичето, което си играеше със сестра му. Поотраснахме, станахме големи, а аз не спирах да мисля за него-за мен той беше най-прекрасния!

И ето, че той замина да учи в друг град-не съм го виждала вече 2 години, ако не и повече, сестра му също-изгубихме всякаква връзка. Аз продължих да живея живота си-имам си сериозен приятел от вече доста време-вече съм на 22. Доколкото разбрах той също има сериозна приятелка.

Дотук-нищо интересно, само че той-или по-точно мисълта за него не ми дава мира. Откакто замина не спирам да го сънувам, сънувам го непрекъснато в продължение на години-и това ме обърква сякаш ми промива мозъка. Така непрекъснато си спомням за него, и това ми пречи да съм щастлива!

Миналото лято го видях само за малко, без той да ме види, беше се прибрал, а аз бях с приятеля си-цялата се разтреперих, главата ми заблъска-и това беше!

Дори не мечтая да бъда заедно с него-защото съм земно момиче и не фантазирам за глупости-просто съм объркана-защо го сънувам непрекъснато, въпреки че не го виждам и когато се събудя съм с чувството ма копнеж-сякаш съм загубила нещо-макар че и аз незнам какво...

Как да спра да го сънувам и да мисля за него... докога ще го сънувам... още колко? Защо? Тези въпроси не ми дават мира... моля ви ако някой може да ми даде съвет-ще съм благодарна!

Коментари

2.   Ами нищо не можеш да направиш за съжаление... с всяко човешко същество се случва. Причината е чисто психологическа. Това е фрустрация... имаш обект на желание, който всъщност не може да бъде твой и давайки си сметка за това, чувствата се засилват. И става страшно, когато го видиш... Имам и личен опит с това. Харесвах един години наред, 9 години общо. Знаех, че между нас нищо не може да се получи, но полудявах когато го видех. И преди 2 години се оказахме в една компания на една сватба, говорихме, посмяхме се, дори танцувахме... но на мен нищо не ми трепна. След тази сватба той започна да разпитва разни хора за мен, бях събудила интереса му. Преди дори не ме забелязваше. На това се казва разминаване. 100% и твоя случай е такъв и ако съдбата ви събере на едно място един ден, ще видиш че не е нищо особено и ще се чудиш какво пък толкова си му харесвала. Е, има и други случаи с хепи енд, когато двама души след години могат да се съберат, просто защото така било писано. Успех в любовта ти желая, какъвто и да е твоя случай!

Doriana