Обичам го...
Здравейте! Влубих се в един колега... Всичко започна сякаш на шега от един 8 ми декември мин година. Постепенно започнахме да излизаме ии се влубихме един в др. Сега ще кажете ок и какъв е проблема тогава?

Ами проблема е там, че се караме все за някакви глупости, вс е може би от това че все още не сме правили секс... за това аз съм виновна... тъй като се страхувам предната ми връзка започна и завъши скоро след като правихме секс.. т. е ме използваха и бях захвърлена и малко ме е страх защото не искам да ме наранят отново а аз изживявам нещата мн тежко... по-чувствителна съм.. а мн искам да правим секс.. адски мн на моменти не мога да се контролирам... Моля дайте ми съвет момичетата ще ме разберат.. но момчетата..! Обичам го с цялото си сърце и душа и неведнъж съм го казвала и той ми го е казвал мн пъти!

Коментари

1.   Аз съм момиче и НЕ те разбирам :) Доста странна работа.. Как така обичаш някого, пък му нямаш доверие? Пък и от декември месец.. ехее, доста време е минало. :)

Освен това тоя къв мъж е, че досега не те е напънал едно хубаво :D

момиче на 24 :))

2.   Добреее... важното е че се обичате ;) Но какво ще направиш по-въпроса? Той едва ли разбира че нещо те притеснява, и само си представи как изглежда всичко от неговата гледна точка! А и чакай малко, защо ти да се страхуваш, това че си била с някакъв предишен, дето се е оказал пълен използвач и кретен, не значи че човека сега до теб ще постъпи по същия начин, нали? :) Приеми го така, случила си веднъж на неправилен човек, но си взела поука и сега си с друг :) Секса, макар да скрепява и подобрява отношенията, не е най-важното нещо - а разбирателството :)

Кое... е най-доброто решение? :) Да му споделиш, както тук го правиш :) Защо да държиш този отрязък от миналото си вътре в себе си? Излиза че ти му нямаш доверие, възможно ли е? ! Не сте от ден-два заедно, от близо година. Ееее? ... За няколко месеца, би следвало да си го опознала що за човек е, а не тепърва да се притесняваш. И за да създадеш по-голяма сплотеност в отношенията ви, не чакай проблема да се задълбочи и да ви раздели! А му кажи какво ти е :) Ще видиш, ще те разбере. Разкажи му за предишната си връзка, как си била наранена, и ти е трудно да се отпуснеш и да му се довериш и за това, защото те е страх нещата да не се повторят, кажи му че знаеш че звучи глупаво, но не можеш да махнеш от ума си, онова за преди. И че съществеменно го желаеш :) Защо да бъдаш винаги силна, и да тайш в себе си, той е до теб, разкрий по-чувствителната си страна :) И останалото ще се оправи :)

~winterfire~

3.   Явно нас жените много ни е страх да говорим с половинките си.. Защоо? Няма как да очакваш да му имаш доверие щом не сте говорили.. Кажи му какво те тревожи, изяснете го. А колкото до секса - от една страна може да си сторила добре, че все още се дърпаш, но от друга той е много важно звено във връзката. Щом до сегааа не те е захвърлил и не сте правили секс.. едва ли би те чакал от декември до сега само, за да си легне с теб и да ти каже "Чао"! Говори с него! И давай по-уверено..

4.   Ами от толкова чакане, той ще се умори и ще те зареже. Големи хора сте, как така без секс половин година....! Разбирам да сте на по 15 год, ама така.... не се правят нещата.

5.   отидете на кино и може би.. след това

6.   Ти имаш ли завършено 6 отделение поне? :–)))))
ВлУбих се... егати невежеството... само т'ва прочетох и ми е достатъчно...