Любов от пръв поглед
Здравейте на всички! Ще споделя историята си на кратко...
Един ден много ме заболя зъб които трябваше отдавна да оправя, но все неисках да отида на зъболекар, но тогава се наложи и отидох. Човека ми го оправи но трябваше да отида пак след 2 дни, но той ми каза да отида на друго място, защото излиза отпуска и няма да може и така след 2 дена тръгнах да търся нов зъболекар. В същото време приятелка ми разказва за нейния зъболекар от който била много доволна и колко бил красив, мил и внимателен, но небила ходела отдавана при него и незнаела къде практикува и съвсем случайно попаднах на най младия и красив зъболекар.. за които тя ми беше разказвала.

В момента в който го видях разбрах че е той по описанието и нещо в мен се преобърна, сърцето ми щеше да изкочи и тогава веднага разбрах че той е моя човек колкото и тъпо да звучи... И така ходих няколко пъти при него и всеки път се влюбвах все повече и повече до сега.. вече почти година за която аз съм го виждала 4 пъти, но немога да спра да мисля за него.. лягам с мисълта за него и ставам с мислълта за него. Никога не съм му показвала чуствата си и може би сгреших незнам...
Наскоро на приятелка и се наложи ходене при зъболекар и й препоръчах него не само защото го харесвам, а и защото найстина работи много добре.. и така заведох я при него.. толкова силно ми биеше сърцето от мисълта, че ще го видя, че ме обливаха топли вълни и просто непосмях да вляза с нея за да го видя :))).. само чух гласа му и настръхнах това ми беше достатъчно да разбера, че дори след година в която не съм го виждала и чувала дори аз имам тръпка към този човек. Не знам какво да правя.. имам му телефона и безброй пъти съм седяла и съм гледала телефона му с въпроса да му пиша или да му се обадя или по добре нищо..?? Постоянно си задавам едни и същи въпроси и немога да престана.. искам го много, но незнам какво да прявя.. Да се отдам ли на сърцето си или на разума???

Коментари

1.   Сърцето - м*йната му на разума не чакай докато не опиташ няма как да разбереш дали е твоят човек..не губи и минута измисли нещо уж случайно сте се засекли и действай ..Успех :)

2.   Интересна случка, все пак по-добре с твоя зъболекар, отколкото с гинеколога ти.

3.   Пробвай да го потърсиш във фейсбук. :):):) Успех.

Ягода

4.   Какъв разум, честно учудвам се колко въздържателна си. Преди месец имах подобен случай със младо зъболекарче, но не бях при него, просто го мернах и ми хареса. Много лесно му видях името, оттам още по - лесно намерих и телефона му. Е няма да казвам, че не се здържах и го потърсих. Той ме добави и във фейса, рядко говориме, но разбрах, че има приятелка и няма смисъл да досаждам. Но пък е доста готина компания за приказки. :р Така че действай! НЕ чакай повече! Опитай и виж какво ще стане!

5.   Повярвайте безброй пъти съм го трърсела в фейсбук :Д, но просто не го намирам :((

6.   Ягодке, не всеки има ФБ!!!

7.   Това е много гадно! :(

А знаеш ли в кой квартал живее? Ако там има фитнес или кафе ходи там може да се срещнете пък някой ден кой знае.

Ягода

8.   Какви са тези глупости, това,че ти е харесал някой не значи, че това е любов. Може да е желание, страст...,но това не е любов.